"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Follow_ 29 kwi 2015, 17:39
oo taaaakkk...
a ja się robię coraz bardziej lękliwa ;/
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez bonsai 29 kwi 2015, 17:40
Follow_, no bo my kochamy nasze samochody. :angel:
bonsai

przez Arasha 29 kwi 2015, 18:04
Mnie się już nie chcę jęczeć, bo wydaje mi się to słabe ( nie bierzcie do siebie, jak komuś to pomaga ), skoro i tak nie mogę zmienić tego, co bym chciała :bezradny:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Indifference1 29 kwi 2015, 21:29
Wyżaliłam się na kilka linijek i skasowałam. To nie ma sensu. Powiedzcie mi tylko jak mam kurw.a znieść tą pieprzoną samotność? Ja już nie mam sił...
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez izaa 29 kwi 2015, 21:32
Dla mnie kiedyś ucieczką z samotności była nauka... jakby nie patrzyć, osamotnienie i tak dawało mi sie w kość bo nerwice powracały i potrzeba były antydepresanty. Na samotność najlepsze może sie okazać towarzystwo :D

przez Indifference1 29 kwi 2015, 21:43
Nauki mam w cholerę, za to motywacji zero. Uciekam w seriale, filmy, naukę jeśli mi się chce. Tak długo aż nie przychodzi dzień taki jak dzisiaj kiedy pękam. To tylko chwilowe podłamanie, za parę dni wszystko będzie w porządku.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez kazimierz61 30 kwi 2015, 07:17
Często mam ochotę się wyżalić tu na forum, a kiedy zabieram się do pisania to nagle powstaje pustka w mojej głowie i w jednym momencie nie wiem co napisać, dłógo się zastanawiam zanim kiknę pierwsze litery. Ta pustka jest wszech ogarniająca, powtarzam ostatnie słowo zanim wpiszę kolejne. Zdaża mi się to nie tylko przy pisaniu, ale w każdym momencie kiedy chcę coś zrobić. To uczucie pustki jest dla mnie niepokojące, wydaje mi się wtedy że jestem zformatowany i muszę się uczyć wszystkiego od początku. Czasami napawa mnie to paniką i jestem bardzo nerwowy nie wiem co o tym wszystkim myśleć, czuję się inny, nie normalny, najgorsza w tym wszystkim jest ogarniająca cały mój umysł bezradność.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez poem 30 kwi 2015, 16:43
Żyć się nie chce ;s
do bólu kręgosłupa doszło przeziębienie, nie mam siły, chyba nie wyzdrowieję nigdy :(

przez sebastian86 30 kwi 2015, 19:52
ala1983 napisał(a):
sebastian86 napisał(a):jak przestac przeżywac sytuacje z przeszlosci? natretne rozpamietywanie nie daje mi zyc...nie daje rady z tym napieciem...

isc na terapie.

bylem na niejednej terapii...nawet raz na 6miesiecznej terapi w klinice nerwic.boje sie strasznie ze zawsze bede sie meczyl z demonami przeszlosci.

przez Follow_ 01 maja 2015, 00:51
jestem w terapii od 5 lat i dalej są nie rozliczone te wszystkie demony... czasem przejmują kontrolę ale terapia dała mi narzędzia by z nimi walczyć i gorąco polecam by się w nie wyposażyć i czuć trochę lepiej...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez na_leśnik 01 maja 2015, 00:56
Follow_, to prawda. Przeszłości nie da się zmienić. Ale jak już się ją pod okiem specjalisty zrozumie, dostrzeże dokładnie które miejsca nam w łepetynie zwichnęła, to już tak nie rozpieprza teraźniejszości.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez mrrafal 01 maja 2015, 01:32
2 lata treningów (czysto fizycznych) dało mi większą pewność siebię i odmieniło mój tryp życia niż 5 lat terapii.
Właściwie to jęczę nad zmarnowanymi dolarami :)

przez katia010 01 maja 2015, 04:16
cóż, ja chyba na terapię wrócę, chociaż nie powiem, moja nadzieja jest w stanie agonii, dostała telepatycznych drgawek, kipi jej ślino-krwotok z ust i coś tam jęczy, że chyba nie jest dla mnie i żebym szła się gonić :evil:

przez kazimierz61 01 maja 2015, 06:04
Ciągle czuję się bezużyteczny, moja pamięć jest coraz gorsza, zapominam wyrazów które chcę napisać, to jest straszne. Może jak już ta lamotrygina wyciągnie mnie z tego doła to może będzie się dało odbudować tą moją pamięć, narazie ten temat zajmuje mi sporo miejsca w głowie. Wczoraj dużo mówili w wiadomościach o wypadkach spowodowanych przez ludzi zażywających lekarstwa na różne schożenia między innymi psychotropy. Narazie ograniczałem do minimum jazdę samochodem, ale teraz w ogóle przestanę siadać za kierownicę, do momentu kiedy będę się dobrze czuł, chociaż nie wiem czy to będzie w ogóle możliwe. Dużo ograniczeń jest w tym ChADzie, żeby to jeszcze domownicy zrozumieli.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

Sortuj wg