"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez smutna48 03 lis 2007, 22:26
eghhh moze... a mi łzy płyną po policzakch jest mi tak kompletnie do bani że słow mi juz brak boję się nie mam siły nie wiem co robić :cry:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez smutna48 03 lis 2007, 22:45
ja sie panicznie boje iśc do tej pracy nie wiem dlaczego nie czuje się na siłach wpienia mnie to ze nic się nie zmienia po co mi ta praca ona mi nic nie daje ja bym juz chciała żyć na wlasny rach miec własne mieszkanie brak mi cierpliwości to tez.Nie pojdę do lekarza ale lipa bo nie mogę się ubezpieczyć a prywatnie to jakoś za duzo kosztuje poza tym nie bede miała czasu w związku z tym ze musze iśc tam do pracy najwyzej mnie wywalą trudno
Susan Taylor

przez smutna48 03 lis 2007, 22:58
to nie tele mark. to dzwonienie do placówek medycznych i uaktualnianie danych w interecie podstawowych godz otwarcia, jakie badania robią czy na NFZ ale wyszukiwanie nr mają jakiś swoj programik i nie zawsze się trafi na to na co się powinno moze to byc nr prywatny np. czy coś Chyba nie dało by rady bo to umowa o dzieło najpierw na miesiąc ...Wogle to Zawsze byłam realistką coś pomiędzy pesymiznem a optymiznem. A teraz poprostu czuje że sie poddaję ze wisi mi wszystko. Po za tym to jest lęk strach przed sytuacjami zyciowymi przed tym że nie umiem sobie poradzić. :cry:
Susan Taylor

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna48 03 lis 2007, 23:12
każa mi isc bo nikt we nie nie wierzy tzn w to ze mogła bym znaleśc mormalną oprace na normlanej umowie i to jest jak szpilaaaaaa :cry:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:13 pm ]
ide sobie popłakac eghhhhhhhhhhhhh
Susan Taylor

przez .Tomek 04 lis 2007, 00:25
Goplaneczka napisał(a):Niestety, tylko wycisza na pewien czas, potem trzeba stanąć ze wszystkim na nowo twarzą w twarz, a przez rozleniwienie w szpitalu-jest trudniej... Znam masę osób, które poszły do szpitala, by zaraz po wyjściu próbować się zabić...

ech wiesz co,i tak bym zaryzykował ;)
Patryk, to Twoje imię tak? :) Ok, no to nie za ma co :D trzymaj się :)
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez morpheus 04 lis 2007, 01:12
Widzisz Goplaneczko, hihihi teraz wszyscy wiedza ;) dajemy rade bo przecierz trzeba nie wolno sie poddawac bo to najgorsze co mozemy zrobic...:)
"...Gdyby były same piękne chwile, nie wiedział bym że żyłem..."

Obrazek

przez depresyjny86 04 lis 2007, 02:11
Macie racje trzeba walczyć..nie możemy się poddawać...
:)

przez .Tomek 04 lis 2007, 02:12
Mądrze gadasz Darek. Btw. spać nie możesz ? ;)
ExModerator

przez depresyjny86 04 lis 2007, 02:30
no nie moge :D,ale i tak zaraz będe musiał kompa wylączyć i zmusić się jakoś do spania bo mam pociąg o 8:30 :cry:
:)

przez .Tomek 04 lis 2007, 02:33
omg...a ja i tak nie zasnę :D no może się zmuszę i jakiś płytki sen przyjdzie, obudzę się z 10 razy w nocy i wstanę jak wrak rano :twisted: czemu ja się jeszcze cieszę? :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
ExModerator

przez .Tomek 04 lis 2007, 02:48
wiecie co..tak właśnie przeglądałem forumowe zdjęcia. I nawet ludzie którzy się uśmiechają.. na pozór wyglądają na szczęśliwych..ale z ich oczu zionie smutkiem i rozpaczą. Nie wiedziałem że aż tak to widać. Czasami jak patrzę w lustro to nie wytrzymuję. W moich oczach widać tylko strach i rozpacz. To samo mówi moja twarz. Ech...nie podejrzewałem, że to aż tak widać.
ExModerator

przez makanti 04 lis 2007, 09:09
Witam! Jestem tu zupełnie nowy. Muszę się komuś wygadać i nie mam komu. Moje życie wali się! Na moją dziewczynę nie mogę już liczyć. W ogóle nie potrafimy już ze sobą rozmawiać.I w dodatku chce mnie jeszcze zostawić. Nie mamy już żadnego wspólnego tematu. Nie wiem czy to rutyna tak się wbiła w nasz związek czy po prostu uczucie wygasło. Bardzo mi na niej zależy i chciałbym to jeszcze w jakiś sposób naprawić. Zupełnie nie wiem co mam robić. Żyć mi się już nie chce...
...

przez mala_ta 04 lis 2007, 10:47
Witajcie.

Wczoraj sama odstawiłam leki bo nic ale to nic nie pomagały :( Teraz zastanawiam się czy nie zrezygnować z pobytu w szpitalu. Nie widzę szans na poprawę a szpital? chyba tam też nie pomogą :( Powiem dr, że nie widzę sensu na leczenie może zrozumie?

przez smutna48 04 lis 2007, 11:05
.Tomek napisał(a):ale z ich oczu zionie smutkiem i rozpaczą.

eghh Tomek racja moze nie od każdego mialam takie zdjecie wstwialam kilka m-cy temu na innym forum jak zobaczyłam je to mnie samą zmroziło ja osoba o ktorej mowiono że ma śmiejące się oczy tym razem miałam martwe bijące smutkiem rozpaczą i czymś w stylu: nie mam siły dalej zyć"
Susan Taylor

Sortuj wg