"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Steviear 08 mar 2015, 14:28
Sny tragicznie złe. Obudziłam się z uczuciem że mam dość tego wszystkiego.
Wstałam, potem wyszłam na zewnątrz, trochę lepiej.
Jednak zajrzałam do dziennika i jestem NK. Masakra, bo na koniec roku :? I tak lepszy nastrój poszedł się jeb*ć i wszystkie nadzieje zniknęły w mgnieniu oka.
Nie wiem co się stało, nie wiem czemu to takie trudne :roll:
Reszta ocen też diametralnie spadła. Jak ja wytłumaczę to wszystko, jak nawet ja nie wiem dlaczego to wszystko się tak potoczyło.

przez Argish 08 mar 2015, 14:44
Steviear, póki jeszcze do końca roku szkolnego zostało trochę czasu to staraj się podciągnąc w ocenach i zacząć chodzić na lekcje żebyś klasy nie musiała powtarzać bo tylko ci to więcej problemów przysporzy.
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez Steviear 08 mar 2015, 15:48
Argish, Właśnie nie ma już czasu :/ Kończę szybciej bo to ostatnia..
Staram się ale obawiam się że nic z tego nie wyjdzie. Gdzieś tam, zawsze coś mnie dobije. Mogłabym się bardziej postarać, to fakt ale nie mam sił na to już.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez barbieturan 08 mar 2015, 16:04
Denerwuje mnie słońce. denerwuje mnie to, ze jest ciepło i trzeba sciągnąć kaptur, denerwuje mnie to, ze idzie wiosna ,ze będzie mnie bardziej widać, ze szaliki i czapki pójdą do kartonów z ikei na pół roku. jestem zasmucona i rozczarowana, ze nie raduje sie ciepłem. przeciwnie, mam ochotę zatkać uszy, zakryć oczy i pobyć se w ciemności gdzies. az tak zle ze mna?
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

przez Bukowski 08 mar 2015, 16:06
barbieturan napisał(a):Denerwuje mnie słońce. denerwuje mnie to, ze jest ciepło i trzeba sciągnąć kaptur, denerwuje mnie to, ze idzie wiosna ,ze będzie mnie bardziej widać, ze szaliki i czapki pójdą do kartonów z ikei na pół roku. jestem zasmucona i rozczarowana, ze nie raduje sie ciepłem. przeciwnie, mam ochotę zatkać uszy, zakryć oczy i pobyć se w ciemności gdzies. az tak zle ze mna?

może zamieszkaj na Antarktydzie :bezradny:
Bukowski

przez barbieturan 08 mar 2015, 16:12
myslalam o Grenlandii bardziej eh
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

przez Bukowski 08 mar 2015, 16:14
zresztą jak sama wolisz, nic Ci nie narzucam
Bukowski

przez julusia 08 mar 2015, 18:32
mrrafal napisał(a):fajna byłaby w Polsce eutanazja na życzenie

marzę o tym ....
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

przez fsck 08 mar 2015, 19:41
dzis mama sie do mnie doczepila, bo wszyscy z domu powychodzili na spacer itd, a ja tylko poszedlem polazic z psem i tyle. zapytala czy nie moge gdzies wyjsc do kolegow? - jakby nie wiedziala ze ich nie mam :hide:
pozniej brat na mnie naskoczyl :) "chodzisz gdzies po klubach na tych studiach czy nic, dziewczyne bys sobie poszukal". "nie bedziesz rodziny zakladal?", "z mama bedziesz ciagle siedzial?"
odpowiedzialem mu, ze co go to obchodzi i praktycznie sie z nim poklocilem..

nastroj mi zjebali.. na co najmniej kilka dni
mam 23 lata, moze jeszcze kilka wytrzymam ;/

w piatek bylem u psychiatry, jutro zapisze sie do psychologa ale i tak wiem, ze za wiele sie w moim zyciu nie zmieni, bo jestem totalnie aspoleczny. Nawet rodzina mnie wkurza...

przez dar 08 mar 2015, 20:17
julusia napisał(a):
mrrafal napisał(a):fajna byłaby w Polsce eutanazja na życzenie

marzę o tym ....

Też się nad tym zastanawiam
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez Follow_ 09 mar 2015, 00:25
źle mi...

miły weeekend po strasznym tygodniu...
Przyjaciółka wyciągnęła mnie spod kołdry i zreanimowała do życia... potem miły wieczór z siostrą i randka z okazji Dnia Kobiet...

a wieczór w domu - dół i łzy, poczucie zupełnego bez sensu...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez Arasha 09 mar 2015, 00:31
barbieturan napisał(a):Denerwuje mnie słońce. denerwuje mnie to, ze jest ciepło i trzeba sciągnąć kaptur, denerwuje mnie to, ze idzie wiosna ,ze będzie mnie bardziej widać, ze szaliki i czapki pójdą do kartonów z ikei na pół roku. jestem zasmucona i rozczarowana, ze nie raduje sie ciepłem. przeciwnie, mam ochotę zatkać uszy, zakryć oczy i pobyć se w ciemności gdzies. az tak zle ze mna?

Doskonale to rozumiem ;) Mnie też od dziecka denerwowało słońce, za to uwielbiałam, jak padało i grzmiało :105: Od jakiegoś czasu bardziej mi to zwisa :? A w lecie czapki jak najbardziej można nosić ... np. z daszkiem, baseballówki ... ja się bez niej nigdzie nie ruszam
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez dożylnie 09 mar 2015, 16:20
Nie wiem czy w dobrym dziale zamieszczę post. Najwyżej proszę o przeniesienie.

Od kilku miesięcy zacząłem leczyć swoją depresję. Biorę leki i niby stan poprawił się, jest odrobinę lepiej, tak jakbym zaczął trzeźwo myśleć. Jednak nie wiem co mam robić w życiu, od czego zacząć i jaką ścieżką iść. Nie chce tu opisywać wszystkiego dokładnie bo boję się że ktoś ze znajomych może tu też być, przeczyta to co siedzi w mojej głowie i domyśli się, że to ja. Nie chce narobić sobie lipy. Mam czasami wrażenie że praca i cała reszta zaczyna mnie nudzić i przygnębiać, ostatnio stwierdziłem, że pracuję z idiotami mimo że to ludzie z wykształceniem wyższym, dodatkowo mój przełożony stosuje mobing i uważam go za totalnego kretyna. Męczy mnie to wszystko, ale nie potrafię zmienić tego, boję się że mi coś znów nie wyjdzie. Nowej pracy nie mogę znaleźć. Od rodziców nie potrafię się odczepić, mimo że bardzo bym chciał, ale wiem że jeśli wyjdę z gniazda to sam sobie nie poradzę, a nie chce włuczyć się po śmietnikach i spać w jakiś noclegowniach. Co ja mam robić.

przez Rebelia 09 mar 2015, 17:25
zaraz
mnie
coś
trafi

już sama nie wiem czy jestem bardziej wkurviona czy smutna w tym momencie

Sortuj wg