"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Storożak 07 lut 2015, 01:05
strasznie mam ochotę zjeść sobie te apteczne cukieraski na pociechę, ale moja racjonalna część mózgu mnie powstrzymuje :(
Pie.dole nie biore...

przez Steviear 07 lut 2015, 01:40
Nic nie ma sensu. Wszystko się skonczyło. Koniec z oszukiwaniem siebie. Koniec z wiarą w miłość.
W tym momencie jest mi wszystko jedno. Najbliżej mi do myśli ze nie chce być już w ogóle na tym świecie nie dla mnie. Wszystko tak bardzo boli. Po co mi to wszystko było? Nikogo nie mam. Nikogo nie będę miała już nigdy. Nikogo nie miałam. Wszystko iluzją. Naprawdę chce zdechnąć ale wiem że to nie jest takie proste i zranię po drodze 2 osoby. Ale teraz już nawet to nie jest takie ważne. Nic już nie jest wazne. Chciałabym cofnąć czas do momentu gdy się urodziłam. Na siłę mogłabym się zadusic i byłoby po problemie. :( :( :(
Chciałabym przeprosić wszystkich ale nie chcę im zawracać głowy. Naprawdę jest mi żal za to wszystko, za każdą krzywdę.

przez ( Dean )^2 07 lut 2015, 11:24
Kompletnie nie radzę sobie z życiem...uciekam od niego albo daję za wygraną,coraz częściej zamykam się w pokoju albo świecie fantazji.Poddałem się i czuję to.
Najgorszy jest wiatr.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Follow_ 07 lut 2015, 11:41
Masz siebie i trzeba o siebie zadbać. Jeśli masz 2 osoby, które może zranić to, że coś złego się z Tobą stanie to znaczy, że nie jesteś sama...
Czasem choroba zawęża myślenie i wydaje się, że człowiek znajduje się sytuacji bez wyjścia.
Miłość ma to do siebie, że się kończy... Rozdziera to serce ale to nie koniec świata

Obrazek
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez Damian2015 07 lut 2015, 15:13
ja mam depresje od dłuszego czasu ludzie mówia zebym sie usmiechna a ja nie potrafię wiecznie zamyslony szukajacy wymazonej kobiety tylko taka nigdy nieprzychodzi bo do kogo do człowieka który zamiast sobie jakos pomuc idze sie napic zamiast zerwac z durnymi znajomymi nadal sie znimi spotyka, zamiast zmienic cos w swoim durnym zyciu leży na łuszku i niemoze sie podniesc aktualnie niepije i chodze do psychologa i psychiatry wcinam tabletki i prubuje sie odmienic najgorsze sa te doly ze niepotrafie sie do nikogo odezwac pozdro dla optymistów

przez ( Dean )^2 07 lut 2015, 19:33
Jest tylko jeden problem gorszy od studiów-brak kasy i to właśnie sie zaczyna u mnie.
Najgorszy jest wiatr.

przez Po prostu maciek 07 lut 2015, 20:02
Brak mi jej.... :why:
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez mateusz_ 09 lut 2015, 15:41
Ile jeszcze razy będę musiał się rozczarować żeby znaleźć szczęście?
Czy kolejne rozczarowania będą bolały jeszcze bardziej, niż te dotychczasowe?
Czy w ogóle będzie mi dane być szczęśliwym?
Jakie cechy musi posiadać osoba, żeby nikt nie chciał się z nią zadawać?
I ile z nich ja mam?
Jak je wyeliminować? Czy w ogóle się da?
Czy jest możliwość, żebym gdziekolwiek znalazł odpowiedzi na te pytania?

przez ( Dean )^2 09 lut 2015, 16:54
Wybrałem sobie cholernie ciężki kierunek studiów który zupełnie nie ma perspektyw w tym kraju.Kiedyś się łudziłem że chociaż jestem życiowym nieudacznikiem to chociaż jakiś dobrze płatny zawód zdobęde,to moje życie się odmieni.Teraz widac że budownictwo nie ma zadnych perspektyw,nie wiem czy zrobić inż i jechać do niemiec....tylko po co,żeby pracowa w myjni albo na kasie w markiecie,po tylu latach studiów...Na prawdę żyć się odechciewa jak człowiek popatrzy w przyszłość.
Najgorszy jest wiatr.

przez mateusz_ 09 lut 2015, 18:05
Dlaczego? Ja też za rok-dwa wyjeżdżam za granicę i będę sobie żył jak normalny człowiek. A przynajmniej spróbuję.

przez mjp 10 lut 2015, 00:12
>>> mateusz_

Śpieszę z próbą odpowiedzi na grad zadanych pytań :)
Otóż, nawet jeśli nigdy miałbym nie znaleźć szczęścia, to wolałbym się rozczarować sto razy, niż w ogóle nie próbować go znaleźć. Poza tym statystycznie rzecz ujmując masz bardzo duże szanse, że kiedyś poczujesz się szczęśliwym.
W stosunkach międzyludzkich dość istotne jest to, żeby polubić siebie samego. Wtedy automatycznie łatwiej jest innym osobom polubić nas. Niby trochę błędne koło, ale przecież nie bez wyjścia. No bo można uświadomić sobie czego w sobie nie lubimy i podjąć dwie jedynie słuszne możliwości działania to jest albo daną cechę zmienić albo zaakceptować. I koniecznie trzeba hamować tendencję do wyolbrzymiania tego co złe i pomniejszania tego co dobre. Zastanów się co jest w Tobie dobrego, co w sobie lubisz. Czasami człowiekowi zupełnie z głowy wypada, że w ogóle są takie rzeczy.

>>> Dean

Jeżeli w Twojej ocenie budownictwo jest kierunkiem bez perspektyw to jesteś bardzo wymagający pod tym względem. Znam kilka osób, które kończyły budownictwo ok. 3 lat temu i wszystkie pracują w zawodzie, w Polsce i zarabiają nieźle. Głowa do góry.

>>> Po prostu Maciek

Nie wiem czy słyszałeś ale "czas leczy rany". I jest to prawdą.
Ogólnie, to bym chciał żeby było dobrze.
mjp

przez Enroute 10 lut 2015, 01:06
Dlaczego to wszystko jest tak cholernie popierniczone i za każdym sukcesem czyha sto porażek i trudności.

To nawet nie jest chyba z mej strony pytanie; bardziej stwierdzenie.

Dalej mam ochotę się po prostu do tego wszystkiego odłączyć.

I jeszcze to cholerne uczucie bycia ocenianą na każdym kroku.

I poczucie, że inni i tak są milion razy lepsi we wszystkim, więc gdzie ja się w ogóle pcham.

I kuźwa BEZSENS totalny, bezsens wszystkiego!!!
INTJ

przez comatom 10 lut 2015, 08:42
zostawic to wszystko i umrzeć ...
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

przez ( Dean )^2 10 lut 2015, 20:20
Dostałem totalnej nerwicy po prostu,zachowuje się tak irracjonalnie że aż mi wstyd.
Najgorszy jest wiatr.

Sortuj wg