"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez JERZY62 03 lut 2015, 15:05
muszysko napisał(a): i nic mi się nie chce :why:

...to jest kurewstwo.
♪♪♪

przez min3maks20 03 lut 2015, 23:40
Nic mnie nie interesuje. Na niczym się nie znam. Nie potrafię z nikim rozmawiać, nie mam o czym. Całe dnie siedzę przy monitorze, żre co pięć minut próbując rekompensować sobie tym samotność. Kilka dni kładłam się spać o 22, wstawałam o 13 by nie siedzieć tyle przed kompem. Od tak długiego spania/ leżenia w łóżku strasznie najebywała mnie głowa, więc misterny plan poszedł się przejść. Niestety rachunki za prąd nie zmaleją i biedni rodzice będą musieli je płacić. No ale wyrzuty sumienia tłumacze sobie tak: chujowi rodzice mają chujowe dzieci. Z jednej strony chciałabym znaleźć jakąś pracę, ale już tak przyzwyczaiłam się do niewychodzenia z domu, z brakiem stykania się z poczuciem niższości, inności i odrzucenia (choć one i tak są w mojej głowie), że nie chce wychodzić do ludzi, chociaż bardzo doskwiera mi samotność. jestem zalosna
min3maks20

przez Druid 04 lut 2015, 01:22
Znowu nasilił się ból kolan. Nie wiem, czy to przez trittico, bolą mnie nie pierwszy raz. Mam tego dość.
Trzeba popłynąć., ale tak w głowie.
Druid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wielbłądzica 04 lut 2015, 01:57
Zastanawia mnie to, że muszę ciągle oceniać świat; nie umiem go przyjąć takim jakim jest. Począwszy ode mnie: albo jestem wspaniała i wszystko idzie ku lepszemu, albo najgorsza i niepotrzebnie się urodziłam.
Ostatnio edytowano 04 lut 2015, 02:05 przez wielbłądzica, łącznie edytowano 1 raz

przez Doriska 04 lut 2015, 02:03
Witam wszystkich. Jestem tutaj po raz pierwszy i dużo czasu zajęło mi żeby cokolwiek napisać. Raczej Was czytałam. Choruję na nerwicę od około 5 lat. Rok temu odważyłam się pójść do psychiatry diagnoza: nerwica lękowa, fobia społeczna, natręctwo myśli. Dostałam leki, czułam się dość dobrze, ale utyłam 20 kg i załamałam się, następny stan depresyjny, odstawiłam leki i teraz znów czuję się fatalnie. W sumie nawet nie potrafię określić czego od Was oczekuję. W domu funkcjonuję dość prawidłowo, problem zaczyna się, gdy muszę wyjść z domu. Żeby nikt mnie nie nachodził kupiłam owczarka niemieckiego. Szira nikogo nie wpuści do domu jeśli jej nie odwołam, więc gdy ona zacznie szczekać sprawdzam kto pakuje się na moją posesję, jeśli chcę z tym kimś rozmawiać to ją odwołam jeśli nie, to ona pilnuje żeby ten ktoś sprawnie wyszedł za bramkę. Mam trójkę dzieci, więc jestem zmuszona wychodzić z domu. Nie jest źle,gdy o wyjeździe wiem z tygodniowym wyprzedzeniem, ale gdy mam wyjechać natychmiast (np. tel. ze szkoły bo dziecko się rozchorowało) zaczyna się problem.

-- 04 lut 2015, 01:14 --

W sumie mam tak samo jak wielbłądzica. Raz mogłabym góry przenosić a rano wstanę i już nic nie robię czuję się niepotrzebna i kompletnie do niczego.

przez Lethality 04 lut 2015, 12:29
min3maks20 napisał(a):Niestety rachunki za prąd nie zmaleją i biedni rodzice będą musieli je płacić. No ale wyrzuty sumienia tłumacze sobie tak: chujowi rodzice mają chujowe dzieci.

To bardzo wygodne. Gdyby mi ktoś tak płacił rachunki :105:

przez Follow_ 04 lut 2015, 18:45
Zapalenie gardła, boląca głowa i zimne mieszkanie.... :silence:
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez samotny_wilk 04 lut 2015, 19:30
Ja dzisiaj nie wytrzymałem na zajęciach maksymalnego czasu i wyszedłem wcześniej.... za dużo ludzi, wytrzymalem pare godzin ale potem było dla mnie tego za dużo... czułem że wyczerpałem limit... limit rozmów, przebywania z nimi..

przez Lethality 04 lut 2015, 19:58
Follow_, Ogrzewanie?

przez Follow_ 04 lut 2015, 21:03
Lethality napisał(a):Follow_, Ogrzewanie?

włączam ogrzewanie jak przychodze z pracy więc jest zimne jak przychodze :P
do tego puste... błł...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez In_Chains_Of_DD 04 lut 2015, 21:11
cały dzień w domu... lęk + depresja... wkręcanie sobie że zaraz och..jam i postradam zmysły i że moje życie to równia pochyła ;)

przez comatom 04 lut 2015, 21:12
wysiadam...mam tak samo jak ty...
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

przez stx 04 lut 2015, 21:24
dziś sobie ide z rozwiązanym butem i prawie sie przewróciłem
stx

przez darrad 04 lut 2015, 22:47
jestem samotny, brak mi miłości :why:

-- 04 lut 2015, 22:48 --

chce się przytulić :why:

Sortuj wg