"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Storożak 28 sty 2015, 21:11
dar, witaj w klubie, ch.jnia z grzybnią i tyle w temacie :bezradny:
Pie.dole nie biore...

przez dar 28 sty 2015, 22:27
Storożak, o widzisz, wszędzie ludzie szukający pracy :roll:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez Storożak 28 sty 2015, 22:28
dar, na forum jest sporo takich osób z tego co widzę. Nie wiem czy to wynika tylko z naszych problemów?
Pie.dole nie biore...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez natrętek 28 sty 2015, 22:37
Mam obawy, że problem nie dotyczy tylko nas zaburzonych, ale nawet zdrowi mają problem ze znalezieniem pracy. Tylko jak my mamy z nimi konkurować ?
Zawsze mówiłem, że zdrowi mają tylko życiowe problemy, my natomiast oprócz tych życiowych mamy problem z samym sobą, a to już nie dla każdego jest do poddźwignięcia.
Gdy nie ma możliwości się zmienić, trzeba nauczyć się żyć ze swoją osobowością.
4w5/ISFJ

przez Storożak 28 sty 2015, 22:41
natrętek, no ale pozornie większość z nas wygląda normalnie, więc na etapie rozmowy kwalifikacyjnej, to nie powinno mieć znaczenia.
Pie.dole nie biore...

przez dar 28 sty 2015, 22:43
Storożak napisał(a):dar, na forum jest sporo takich osób z tego co widzę. Nie wiem czy to wynika tylko z naszych problemów?

Wydaje mi się, że w wielu przypadkach (nie wiem czy w każdym) jest jednak wynikiem złej sytuacji na rynku pracy.
Ja już celuję w pracę, która wymaga minimum wykształcenia, a i tak z niektórych firm otrzymałem informację, że mają masę CV. Dowiedziałem się też, że nawet na tak błahych stanowiskach ludzie dostają się po znajomości i wykształcenie nic nie gwarantuje. Wszędzie układy.
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez natrętek 28 sty 2015, 22:47
No wiesz, na etapie rozmowy kwalifikacyjnej nie ma, problem zaczyna się później jak już się dostanie szansę. Ja już kilka razy nie wytrzymałem psychicznego napięcia i stresu związanego z pracą. Po kilku dniach rezygnowałem, więc u mnie tu jest największy problem. Samo szukanie czy choćby rozmowa kwalifikacyjna nie jest dla mnie problemem, co już wielokrotnie udowodniłem, ale jak już dostanę szansę to nie wytrzymuję psychicznie i się poddaję.
Wiele osób tu na forum na dokładnie na odwrót i twierdzę, że mają o niebo lepiej ode mnie z oczywistych przyczyn.
4w5/ISFJ

przez Nadie 28 sty 2015, 22:57
A moj problem z praca polega na tym, ze nie jestem studentka ani nie mam doswiadczenia , ale jak ja mam kur... te doswiadczenie zdobyc jak nikt mi nie chce dac szansy?! Znajomosci w rodzinie rowniez brak. Wczoraj bylam w PUPie i jsk mi facet od posrednictwa pracy zacza pierdolic, ze licza sie checi, itp. to myslalsm, ze dam mu w twarz...
Od 2007 roku depresja, od Września 2013 nerwica lękowa

przez carlosbueno 28 sty 2015, 23:06
Wczoraj bylam w PUPie i jsk mi facet od posrednictwa pracy zacza pierdolic, ze licza sie checi,
Pracowników PUP nie należy słuchać sami dostali zwykle pracę po znajomości i do niczego innego się nie nadają a ich prawienie jest śmiechu warte, mi np kazali wyjechać na zachód szukać pracy a jak pojechałem to mieli pretensje że ich o tym nie poinformowałem i wielką aferę zrobili.

No wiesz, na etapie rozmowy kwalifikacyjnej nie ma, problem zaczyna się później jak już się dostanie szansę. Ja już kilka razy nie wytrzymałem psychicznego napięcia i stresu związanego z pracą. Po kilku dniach rezygnowałem, więc u mnie tu jest największy problem. Samo szukanie czy choćby rozmowa kwalifikacyjna nie jest dla mnie problemem, co już wielokrotnie udowodniłem, ale jak już dostanę szansę to nie wytrzymuję psychicznie i się poddaję.
Ja by miał większy lęk przed samą rozmową jak pracą na takiej typowej rozmowie kwalifikacyjnej nie byłem od 9 lat co najwyżej na telefonicznych do pracy za granicą gdzie praktycznie brali każdych chętnych co potrafili dukać coś po angielsku na poziomie podstawówki. No ale tez zdarzało mi się rezygnować z pracy po 1 dniu, lub paru tygodniach bo nie wytrzymywałem presji i wymagań choć dla większości ludzi były to banalne fizyczne prace.
Największy Forumowy Maruda

przez mark123 29 sty 2015, 00:01
U mnie też znacznie większy problem z rozmową kwalifikacyjną będzie. Na rozmowie kwalifikacyjnej trzeba się zapromować, czego zrobić nie jestem w stanie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez natrętek 29 sty 2015, 00:05
No więc właśnie, to potwierdza to o czym pisałem, że większość osób na forum tak ma jak carlosbueno czy mark123.
Czy to by znaczyło,że jakbyście już dostali ambitną pracę na miarę waszych oczekiwań to bez problemów byście w niej funkcjonowali ? Możecie mi to naświetlić jak to u Was wygląda ?
4w5/ISFJ

przez Storożak 29 sty 2015, 00:13
natrętek, ja mam problem w ogóle z dostaniem się na romowę a co dopiero żeby pracę dostać. A szukam już ponad pół roku intensywnie. I to już nie w branży, poniżej kwalifikacji...
Pie.dole nie biore...

przez tristezza 29 sty 2015, 00:17
natrętek, ja mam dokładnie tak jak Ty. Rozmowa - okej, do przejścia, nawet dobrze wypadam. Ale stres potem w pracy nie do wytrzymania. Też zdarzyło mi się zrezygnować w niedługim czasie po otrzymaniu pracy.
tristezza

przez mark123 29 sty 2015, 00:35
natrętek napisał(a):Czy to by znaczyło,że jakbyście już dostali ambitną pracę na miarę waszych oczekiwań to bez problemów byście w niej funkcjonowali ? Możecie mi to naświetlić jak to u Was wygląda ?

Ja jeślibym się zmotywował, by się jeszcze dokształcić w swoim kierunku i potem dostałbym pracę bez rozmowy kwalifikacyjnej, to prawdopodobnie to prawdopodobnie funkcjonowałbym w niej w miarę.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg