"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Zosia_89 11 sty 2015, 16:01
Rico, moja może odrobinę stabilniejsza, ale też nie jest ciekawie
dziś ciężki dzień, nie mogę znaleźć sobie miejsca
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

przez ( Dean )^2 11 sty 2015, 21:54
Ale pieknie dzisiaj dołuje no brak słów.
Najgorszy jest wiatr.

przez tristezza 11 sty 2015, 22:01
Mam jutro rozmowę o pracę. Rzygać mi się chce na samą myśl.
tristezza

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zmęczona_wszystkim 12 sty 2015, 01:43
hank.m napisał(a):zmęczona_wszystkim, o to bardzo ciekawe co piszesz. No musze Cie niemiło rozczarować nie jestem i nie byłem i nie będe "panxyz", przykro mi że twoje śledztwo zakończyło się klapą, ale daje Tobie jeszcze jedną szansę. Szukaj. A jeśli masz coś do dziwkarzy to pomysl że taki właśnie dziwkarz będzie kiedyś dymał twoją dziewczynę, żonę, matkę, bo ty jesteś na tyle ciotą że przestaniesz im wystarczać. Pozdrawiam.

Szukac? Śledztwo? wystarczyło spojrzeć na Twoje wpisy przez kilka minut. Możesz sobie zaprzeczać, ile chcesz. Chociaż nie dziwię, ze nie chcesz się przyznać do swojego poprzedniego nicka. Fakt, nie ma się czym chwalić. Te kilka minut to maks, jaki poświęciłam Twoim zjadliwym wypowiedziom. Ludzie twojego pokroju na więcej nie zasługują.
Z tym dymaniem to coś Ci się chyba pokręciło, żony nie mam, bo związki partnerskie nie sa zerejestrowane, a mama bardzo wiekowa, więc i tu mała szansa. :pirate:
A moja dziewczyna takich dziwkarzy jak ty omija szerokim łukiem, bo 1) kiepscy jesteście w praktyce, a jedynie mocni w gębie i w użalaniu się nad sobą, 2) woli kobiety. Nie uduś sie swoim jadem. jedyne, co możesz to zwalić konia i popsioczyć na kobiety. to pierwsze mam gdzieś, ale to drugie będę regularnie zgłaszać.

przez Rico 12 sty 2015, 15:05
casablanca napisał(a):Mam jutro rozmowę o pracę. Rzygać mi się chce na samą myśl.

Chociaż jakąś masz.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

przez LIGHTING CRASHES 12 sty 2015, 16:27
bezsenne noce twarz zombie z ustami fioletowowinnymi
kolejny poniedziałek;p
Czas robi swoje, a Ty?

przez amelia83 12 sty 2015, 16:34
boję się...tak bardzo się boje...tego życia pieprzonego...
nie mam pojęcia jak ma teraz wyglądać...nic nie ogarniam...nie mam siły by zrobić ten mały krok do przodu...bo nic nie ma sensu... :cry:
jestem jednym wielkim chaosem...mam wielki bajzel w głowie...pustka...marazm...nie chcę tylko być...chciałabym zyc....z nie istnieć... :zonk:
to boli...cholernie...jak odnaleźć siłę w sobie..i na nowo uczyc się życia... :hide:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez madlen92 12 sty 2015, 16:36
no co za szarówa, słonka chcę
madlen92

przez Follow_ 12 sty 2015, 18:21
boli mnie kręgosłup :<
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez schatten 13 sty 2015, 00:16
Od rana wisielczy nastrój oraz brak ochoty na cokolwiek. Dopiero wieczorem, jak poszedłem się zmęczyć mi trochę przeszło...
No love left in me, no eyes to see the heaven beside me...

przez Steviear 13 sty 2015, 01:23
Wszystko mnie rozprasza. Jestem jakaś popieprzona ostatnio. Zrobiłam sobie bilans- jak byłoby mi lepiej żyć?
bez komórki- nauczyłabym się przychodzić punktualnie, bez mówienia: spóźnię się.
Bez facebooka- humor by mi się poprawił. Nie miałabym wyrzutów sumienia ze kogoś olewam, nie byłoby możliwości robienia wszystkiego na ostatnia chwilę, nie miałabym dostępu do dawnych znajomych ani tego uczucia że tylko ja jestem nieszczęśliwa.
Ogólnie to nie chcę krzywdzić ludzi, ale wiem że mnie nic więcej z nimi nie łączyło jak np. praca.
Bez maila( choć to ostateczność bo minimalny kontakt pozostać musi.. zbyt dużo formalnych spraw by było nie do załatwienia.) Także jeden musi pozostać niestety.
Bez tej strony. Przestałabym nałogowo czytać wszystko i zajęłabym tym czego najbardziej się boję- sobą,
Nie marudziłabym tyle. Mogłabym co najwyżej sobie popłakać do pamiętnika, to przynajmniej charakter pisma by mi się poprawił bo jestem tak znerwicowana że piszę jak kura pazurem ;/
Bez internetu- brak możliwości czytania niepotrzebnych artykułów, oglądania bezsensownych filmów i wszystko co powyżej
Bez radia- aby to przypadkiem nie usłyszeć jakichś bezsensownych wiadomości które mogą na mnie wywołać nieprzyjemne emocje
Bez laptopa- Większy nacisk na warsztat niż na obróbkę, brak dostępu do wspomnień, zdjęć,muzyki itp
Mniej spotkań- mniej okazji do łamania zasady że nie mogę wychodzić- bo mi się nie należy.
Pomniejszenie ilości spotkań też gwarantuje większą z nich radość. Póki co codziennie z kimś rozmawiam to jestem wykończona zawsze i mi się nic nie chce- wychodzę na totalnie olewającą osobę gdy ktoś próbuje pogadać a ja się zamykam bo naprawdę nie mam ochoty- a może taka właśnie jestem. Tego też nie wiem.
Mniej rozmów telefonicznych, wiadomości tekstowych.
Więcej życia
Bezpośredniego kontaktu( więcej wolnego czasu dzięki rezygnacji z owych ww przyjemności..),
Natury- bardzo jej ostatnio unikam tylko dlatego że wydaje się być nieprzyjemna.
Przede wszystkim spokoju i nauki życia ze sobą w jednym pomieszczeniu bez myśli samobójczych czy jakichś innych narwanych, nienormalnych.

Minusem jest to że muszę się uczyć a nie ma tak obszernych książek. Ale internetu do tego nie potrzeba na szczęście.
Wszystko się wydaje takie proste w teorii. Gwarantuje sukces.Ale oczywiście ja nie oczekuję cudów- tylko zmiany na lepsze. Tylko żeby to wykonać musiałoby się coś wydarzyć. Jak to zwykle w moim nędznym życiu bywa. Coś mnie dobija tak doszczętnie że decyduję iż koniec ze wszystkim. Pora zacząć 'nowe życie' według innych zasad. Spalić wszystkie mosty. A ja nie mam żadnego impulsu. Bez tego impulsu nie widzę w sobie siły bym to wszystko zaczynała wcielać w życie.
Nie wiem co mam robić.
Albo nie.. Wiem ale się boję i nie czuję się silna.

przez Nadie 13 sty 2015, 01:28
casablanca napisał(a):Mam jutro rozmowę o pracę. Rzygać mi się chce na samą myśl.

Heh. Chciałabym mieć taki problem.
Ja wczoraj byłam w centrum handlowym, zobaczyłam rzecz za 15 zł a potem się poryczałam, bo nie mam nawet pieprzonych 15 zł
A pracy szukam od roku...
Od 2007 roku depresja, od Września 2013 nerwica lękowa

przez tristezza 13 sty 2015, 01:57
Rico, Nadie, jestem studentką, mieszkam w dużym mieście, gdzie o pracę dla studentów nietrudno, więc to żaden "wyczyn".
tristezza

przez Nadie 13 sty 2015, 02:00
casablanca napisał(a):Rico, Nadie, jestem studentką, mieszkam w dużym mieście, gdzie o pracę dla studentów nietrudno, więc to żaden "wyczyn".

No ja niestety mieszkam w województwie, które jest chyba na drugim miejscu w ilości bezrobotnych i tutaj zdobycie banalnego stanowiska zapierdalania 12h za najniższą krajową jest cudem. A po drugie nie jestem studentem...
Od 2007 roku depresja, od Września 2013 nerwica lękowa

Sortuj wg