"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez tristezza 06 sty 2015, 17:14
też czuję, że zawalę studia... nie potrafię się zmusić do niczego
tristezza

przez Follow_ 06 sty 2015, 17:49
nie chce mi się odrabiać angielskiego ;/
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez Zosia_89 06 sty 2015, 18:00
( Dean )^2, casablanca,
trzymam za Was kciuki, żeby jednak powiodło się na studiach

i ja przez to przechodziłam, chciałam z nich zrezygnować w połowie II roku magisterki, zawalałam egzaminy (co nigdy przedtem mi się nie zdarzało). Ale wzięłam się jakoś w garść, sama nie wiem skąd miałam na to siłę, pozaliczałam egzaminy, pozostałą połowę pracy magisterskiej (ok. 70 stron) napisałam w 2 tygodnie i obroniłam się na 5, dałam radę choć sama nie wiem jak i wtedy (szczerze mówiąc) średnio mi na tym zależało ;)

duchem jestem z Wami
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ( Dean )^2 06 sty 2015, 19:22
Szczerze mówiąc myśle że to nie studia,a raczej że studia są tylko zapalnikiem.Mam niesamowicie chujowe życie i jestem po prostu mega nieszczęśliwy.Na co dzień aż tak tego nie widać ale gdy przychodzą ciężkie chwile,gdy trzeba się spiąć i powalczyć,ja nie mam siły bo nie mam po co żyć,nie mam żadnego puntku zaczepienia,fundamentu,czegoś co podtrzymywałoby mnie na duchu,dawało jakąś motywacje do walki.
Najgorszy jest wiatr.

przez Zosia_89 06 sty 2015, 19:43
( Dean )^2, rozumiem, a studia pewnie w niczym nie pomagają i jeszcze utrudniają wszystko
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

przez papierowykot 06 sty 2015, 19:46
A ja czuję, że dam radę pokonać kłopoty i służę pomocą( w miarę możliwości), jeśli ktoś z was jej potrzebuje.

przez Follow_ 06 sty 2015, 20:02
papierowykot, potrzebuję kogoś kto przykręci mi zlew w łazience :)
Zupłenie serio mówię...

przez Niete 07 sty 2015, 01:21
Follow_, i rurę przepcha? ;)
Niete

przez mel24 07 sty 2015, 01:27
każda czesc mojego zycia jest roz.......ona. nie wyrabiam.

przez Follow_ 07 sty 2015, 01:29
Niete napisał(a):Follow_, i rurę przepcha? ;)

Nie :oops:

przez hank.m 07 sty 2015, 04:05
Znów przyszła pora na moje nocne marudzenie. Pośmigałem po necie trochę po stronach trochę po czatach i portalach randkowych. Teraz mogę wyciągnąć wnioski i wylać wszystkie żale.

Otóż stwierdzam że wszystkie kobiety które znajdują się tam są mocno poje... bane, nigdy im nie dogodzi i nigdy nie spotkają idealnego mężczyzny, którego tak cholernie pragną. Co za tym idzie wychodzi na to, że w świecie w którym obcuję i żyję również żyją i mieszają się gdzieś obok mnie właśnie te dziewczynki (kobiety). Może i mężczyźni nie są lepsi bo oczekują tylko jednego, ale chociaż potrafią określić swój cel. Kobiety o ile tak mogę nazwać te osoby, które mają cholernie wysokie mniemanie o sobie, a ich pragnienia sięgają rzeczy i czynów które są nie możliwe.

Dlatego od dziś naprawdę nie chce mieć partnerki na stałe, bo byle idiotkę mogę spotkać wszędzie. To żałosne że mimo wykształcenia jakie kobiety zdobywają ich mózg wykorzystuje tak niewielką ilość komórek. Z drugiej strony nie dziwię się że tak wiele z Was drogie Panie idzie w kierunku kariery prostytutki - aha dla sprostowania wy siebie tak nie nazywacie nawet jeśli bierzecie za to pieniądze. Jednak kontynuując, taki zawód to max co możecie z siebie wycisnąć - proszę bez idiotycznych komentarzy, że robicie tak wiele. Skoro kobiety oczekują od facetów złotych gór to ja oczekuje od każdej kobiety by miała idealną figurę i myślała głową. Malowanie paznokci, włosów i chodzenie w szpilkach to żadna sztuka. A skoro tak bardzo pieniądz się dla was liczy to do roboty, róbcie dalej za dzi... i niech byle głupi frajer wam za to zapłaci.

Ja od dziś również oczekuje od kobiet pieniędzy, tak jak wy nawet za to że posiedzę z wami. Obiecuję też że nie będę się nad wami litował, bo was jakiś facet uderzy, czy oszuka. Bardzo dobrze niech was leją, oszukują. W końcu wy czekacie na swój ideał.
Nie ma sensu dalej żyć.

Blog: http://hankm.blox.pl

przez lojantka 07 sty 2015, 04:17
hank.m, kurczę, no jak określasz ogół bazując na babach z portali randkowych, to ja naprawdę gratuluję. może jakieś 5 procent się mieści we względnym ogarze w garze, a reszta to tępe strzały, kto normalny zakłada konto w takich miejscach

co kryje się pod pojęciem złote góry nawet nie pytam, bo jeszcze się okaże, że tym wygórowanym żądaniem jest żeby synek miał robotę albo widoki na podjęcie
lojantka

przez mel24 07 sty 2015, 05:26
( Dean )^2 napisał(a):Szczerze mówiąc myśle że to nie studia,a raczej że studia są tylko zapalnikiem.Mam niesamowicie chujowe życie i jestem po prostu mega nieszczęśliwy.Na co dzień aż tak tego nie widać ale gdy przychodzą ciężkie chwile,gdy trzeba się spiąć i powalczyć,ja nie mam siły bo nie mam po co żyć,nie mam żadnego puntku zaczepienia,fundamentu,czegoś co podtrzymywałoby mnie na duchu,dawało jakąś motywacje do walki.

czuje to samo.

przez ( Dean )^2 08 sty 2015, 04:16
Kolejny krok do tyłu.
Najgorszy jest wiatr.

Sortuj wg