"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Mooni 30 paź 2007, 15:57
Polina napisał(a):depresja jesienna, nienawidzę jesieni i zimy wwwrrrr

łączę się z tobą w bólu :evil:
a może by tak klimat zmienić??

człowiek nerwica napisał(a):za tydzień w piątek wreszcie grupową terapie rozpoczne

no i słusznie! nie bój się, oni też mają problemy.

Jaśkowa napisał(a):to sobie pojęczałam

tulam. Ja dziś w miarę ok, więc mogę trochę pozytywnej energii przekazać :smile:
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez smutna48 30 paź 2007, 16:31
człowiek nerwica napisał(a):To ja też sobie pojęcze.....bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...życie jest bezsensu,wszystko jest tke same,nicsię nie zmienia,każdy dzień jest taki sam,w dodatku jeszcze mam lęki
Czuje siętak jakbym był gdzieś obok siebie,w dodatku nieumiemsobe premowić do rozumu że jestem normalny..
W dodatku boje się że za tydzień przed innymi ludżminie będe potrafil się otworzyć<bo za tydzień w piątek wreszcie grupową terapie rozpoczne>
A jeszcze bardziej boje się że będąsię ze mnie śmiać i mnie odrzucą :cry:

Oj Darek przeciez oni tez mają problemy tak samo jak Ty nie masz co się obawiać może jak posłuchasz innych zobaczysz że nie tylko ty masz problemy poczujesz się lepiej oni Cię zrozumieja bo przechodza przez to samo tak jak wiekszość z nas tutaj ;) wszystko będzie dobrze zobaczysz... wiecej wiary w Siebie ;) wykrzesaj ją chociaz troszkę
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez groskova 30 paź 2007, 16:58
a ja nie bede dzis jeczec. tylko poplacze;((((((((((((
nie mam sily, juz nie moge, nie dam rady, w zyciu sie nie pozbieram.
i tez mi sie wydaje ze juz macie mnie dosc z moim marudzeniem:(((

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mammmmmmmma 30 paź 2007, 17:12
Może być tylko lepiej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przez smutna48 30 paź 2007, 17:26
groskova napisał(a):a ja nie bede dzis jeczec. tylko poplacze;((((((((((((
nie mam sily, juz nie moge, nie dam rady, w zyciu sie nie pozbieram.
i tez mi sie wydaje ze juz macie mnie dosc z moim marudzeniem:(((

bzdury wygadujesz ;) pozbierasz i jesteś przeciez w srod ludzi ktorzy zawsze Cię zrozumieją ;) <tule> nie płacz

http://www.kartki.giet.pl/kartki/23/109.jpg tulęęęęęęęęęęęę
Susan Taylor

przez groskova 30 paź 2007, 17:29
jejku ale slodziutki, dzieki smutna:****

dzieki ze mnie rozumiecie, jejku jak sie ciesze ze tu do was trafilam:****

juz bym sie chciala uspokoic a tu dalej przerywany oddech i lapska sie trzesa, doooosccc:(((((((((((((((((((((((((((((((((((

przez Glenn 30 paź 2007, 20:34
A mnie jest smutno bo jutro jadę na cmentarz do mojego przyjaciela który w maju tego roku się powiesił. :( Ciężkie do zniesienia jest to że na Wszystkich Świętych odwiedzam go na cmentarzu. Miał 25 lat, powinien być wśród żywych...

przez .Tomek 30 paź 2007, 20:43
Glenn, groskowa, polina, Darek, Mooni TRZYMAĆ się taaam ..Bądźcie dzielni.

Ok teraz moja kolej. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA mam Psychozę maniakalno-depresyjną zdiagnozowaną. Hehe, przynajmniej wiem co mi jest. I mam dostać jakiś lek, po polskiemu chyba się Lamotrygina nazywa. uhh....
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez smutna48 30 paź 2007, 20:45
No i dobrze bo wiesz od teraz będzie tylko lepiej :) będziesz zdrowy juz widze Twoje posty o tym jak wspaniale się czujesz oczyma wyobrażni :-) będzie dobrze ;) ;) ;)
Susan Taylor

jest coraz gorzej.......

przez a.nia 30 paź 2007, 20:45
Czuję jak uciska mnie serce, czuje się fatalnie, życie ucieka mi bez sensu...Nie wiem już co jest dobre co złe. Niedawno przeniosłam się do Gdańska zacząć nowe życie. Mieszkam z kuzynką w pokoju z którą byłam bardzo blisko kiedyś, teraz mnie olewa. Po za tym jestem najstarsza z ludzi mieszkających w mieszkaniu i z nikim nie mogę pogadać na poważnie....Pracy na razie nie znalazłam takiej która by mi odpowiadała. Mam doła okropnego bo czuje się odosobniona i nie atrakcyjna. Naprawdę nie chce mi się żyć! Ale nikomu nie zależy na mnie tak poważnie... Nie potrafię przestać się nad sobą użalać, ale też nie chce mi się udawać już że jest oki i uśmiechać się bez przekonania. Wszystko doprowadza mnie do szału..:(:(

przenoszę do jęczarni // Jaskowa

przez .Tomek 30 paź 2007, 20:49
smutna48 Ty to zawsze mi humor poprawisz :mrgreen: :mrgreen: optymistyczna Kobita z Ciebie :)
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez smutna48 30 paź 2007, 21:01
hehehe do usług hihihihi Glenn b mi przykro ja straciłam kogos kogo kochałam tez miał tyle lat jak postanowił skonczyć swoje zycie ... :cry:
Susan Taylor

przez Matthew 31 paź 2007, 00:22
Wiecie co? Jesteście do dupy! Już nawet czytanie forum mi nie pomaga. Jeszcze troch i w końcu sobie coś zrobię. Przemogę się i qurwa dam rade. Qurwa ja chce umrzeć. Wszyscy p.ierdolą, trzy po trzy a ja qurwa umiem tylko użalać się nad sobą. Jestem c.hujowy, popierdolony. Nie znam objawów psychozy, ale popadam w paranoje.

...rozpłatać mu gardło nożem... podciąć sobie żyły... mam przejebane... spieprzyłem... jestem biedny... wszyscy mają mnie w dupie... nigdy w życiu już się nie zakochać... qurwa nie moge mu nic zrobić, bo ona się załamie... matka się załamie... a może się nie załamie... /cenzura/ teraz głupoty.. może to krzyk... chaos..."burdel w mej głowie jak w damskiej torebce" ... milczenie... wszystko... i nic... nie mam siły... jestem zmęczony... zasnąć... nigdy się nie obudzić... brak wiary... Bóg zawiódł...
a może to ja zawiodłem... nie chce mi się nic robić... umrzeć w brudzie i syfie... im bardziej wydaje mi się, że mi przechodzi, tym tym dołki są głębsze ... dół ... grób ... cmentarz... umarli są zwycięzcami ... rosyjska ruletka... przegrany staje się zwycięscą ... bełkot ... obłęd. chce mi się naprawdę spać... ale tak naprawdę, naprawdę... zasnąć ... i nigdy więcej się nie obudzić... znowu spędzę całą noc przy kompie ... jutro szkoła... sprawdzian.. uciekne... upije sie i wskocze do jeziora... ale znajdą ciało... przywiążę sobie kamień do szyji... nie znajdą... nie jestem w stanie tego zrobić ... ale już nie długo ... próbuję się pocieszyć... ale to nie pomaga... pierdolić wszystko... i wszystkich ... nie ma już nic... tylkmo nic nie warte życie... qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa! qurwa!
sen ukojeniem bólu... albo koszmarem... zanąć... i już sie nie obudzić
"So close no matter how far..." No właśnie. Najprostsze rozwiązania są najbliżej - w nas.
I to boli najbardziej...

przez morpheus 31 paź 2007, 01:11
nie smuc sie a.niu nie jestes sama a na pewno nie na tym forum nam na Tobie zalezy i to na powaznie kazda dusza jest wana i nie wolno jej odstawiac na bok bo tak nie wolno to nie ludzkie...jestesmy tutajwlasnie po to aby Tobie pomoc podzielic sie wlasnymi opiniami, radami...mam pytanie masz jakies hobby?? jesli tak to zacznij je rozwijac bawic sie nimi a napewno bedzie bedzie latwiej...wiem i rozumiem jaksie ma prace to ciezkoz wolnym czasem ale onzawsze jest trzeba byc tylko dobrym gospodarzem a on sie napewno znajdzie...czujesz sie nie atrakcyjna...niska samoocena...a moze zmien cos w sobie fryzjer kosmetyczka...zrobz Siebie gwiazde bo nią jestes...kazdy jest gwiazda diamentem niektore tylko z nich sa nieoszlifowane...pomysl nad tym...trzymaj sie cieplutko bo nadchodza chlodne dni ;)
"...Gdyby były same piękne chwile, nie wiedział bym że żyłem..."

Obrazek

Sortuj wg