"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Steviear 25 gru 2014, 15:26
wel2, Jak coś napiszesz, to podeślij :)

Hmm.. wczoraj zabierałam się w nocy do tworzenia ale wymiękłam. Myśli mnie zniszczyły. Jestem zerem, z takim mózgiem nic nie osiągnę.
Muszę się nażreć więcej tego alkoholowego ciasta to może przestanę tyle myśleć :?

Terapia niedługo będzie dobiegać końca a ja dopiero zaczęłam akceptować tego faceta, nie drażniąc się z nim czy oceniając go jakoś nieprzychylnie. Twierdzi, że jestem na niego zła, bo terapii nie będzie 2 tygodnie. Nawet o tym nie myślałam ale jak mi o tym powiedział i minęło trochę czasu, to teraz zaczynam faktycznie coś w ten deseń czuć xd Nie wiem czy na niego ale jakaś taka złość(?).

przez wel2 25 gru 2014, 15:30
jak gówno które mi ktoś wcisnął w usta. a ono śmierdzi i rozrywa mnie od środka.
złość, wkurwienie, smutek.

jak wróg który stanął naprzeciwko mnie i jebnął mnie mieczem. wróg który pojawił się nie wiadomo skąd, nie znany mi wcześniej.
pojawił się jebnął mnie prosto w twarz i krzyczy wstawaj suko.

---------------
tak sobie tylko piszę usiłuję w cywilizowany sposób się zezłościć i wypuścić parę
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez warrior11 25 gru 2014, 15:51
wel2, cóż to się stało?
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wel2 25 gru 2014, 16:05
nie lubię chodzić zdenerwowana i trzymać w sobie :(
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez saks22 25 gru 2014, 17:31
Już po wigilii a ja czuje się coraz gorzej, niby mam super życie, ale nie odczuwam tego.
Schudłem 20 kg w 3 miesiące. Co może być moim sukcesem
Niestety nie potrafię się z tego cieszyć.
Czuje że potrzebuje pomocy... ;/

przez bedzielepiej 25 gru 2014, 17:31
Nie mogę już tak dalej, mam dość.

przez Przegrany123 25 gru 2014, 18:42
/cenzura/ w zasadzie myślałem że się nigdy nie poddaję zazwyczaj przez całe życie tak było.Nawet z Chadem walczyłem wmawiając sobie że to nie chad i żyłem nadzieją że to przejdzie :D Chyba dojrzewam do tej choroby bo nie mam żadnej nadziei,wiem że to nieuleczalne i chyba nie chcę już nawet przyszłości doświadczać.Pierwszy raz się w życiu załamałem aż ciężko w to uwierzyć dlaczego ja i że ja itd.To jest ku,rwa nie możliwe i nie wyobrażalne przecież byłem normalnym dzieciakiem jak każdy.Najgorsze jest chyba się z tym pogodzić jeśli wgl się da.Chad wygrałeś skurwielu :cry: Jeśli tak całe życie ma wyglądać to po co ja tu wogóle jeszcze jestem.

Sory za smuty nie mam w zwyczaju się dołować i wszystkich w koło wręcz odwrotnie ale się załamałem i poddałem.Jesli można upaść niżej to ja po proszę :D
Choroba Afektywna Dwubiegunowa

przez Druid 25 gru 2014, 18:57
Prowadzę cudowny, arteterapeutyczny konkurs, by Wasze wewnętrzne dzieci mogły pofolgować swojej kreatywności i co?
Jeden dyniogłowy, który przez pomyłkę usunął zdjęcie z konkursowego wątku i jedna córa Koryntu na uchodźctwie...

Nie lubicie mnie? Pluszaka nie lubicie?
:why: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Druid

przez nieodgadniona26 25 gru 2014, 19:23
Heh. Nie wiem jak mam dogodzić własnej rodzinie, żeby była ze mnie zadowolona. Wiem, że to tego aby dogodzić im muszę wyzbyć się swojego własnego "JA", ale nie wiem jak to zrobić. Muszę to zrobić bo widzę jak ich ranię, własnym zachowaniem i charakterem. Ogólnie rzecz biorąc nie mam prawa aby prosić o pomoc, bo ja muszę sobie sama poradzić, ale ja już nie wiem jak mam pozbyć się własnego "JA" i stać się taką jaką oni chcą abym była. Pomóżcie. Proszę
Marzenia dzielimy na te które się spełnią i na te które pozostaną wyłącznie marzeniami. Ale przychodzi taki moment w życiu, że już nie ma żadnych marzeń, bo one się nie spełnią nigdy.

przez wieczniesmutny 25 gru 2014, 19:35
Święta święta a już w sobotę idę na pogrzeb koleżanki :(

przez warrior11 25 gru 2014, 19:36
nieodgadniona26, to trochę wygląda na szantaż emocjonalny..masz być taka,jaką chcą cię widzieć najbliżsi,nie masz prawa do własnych marzeń,nie możesz żyć swoim życiem,tylko masz spełniać wymagania rodziny..tylko ty już jesteś dorosła i masz prawo żyć swoim życiem,to rodzina ma problem,bo tego nie rozumie..jeżeli będziesz tłumić swoje marzenia i zaspokajać tylko wymagania innych,będziesz coraz bardziej nieszczęśliwa
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez Orenda 25 gru 2014, 19:39
czuję się teraz taka samotna, tak bardzo potrzebuję alkoholu, a sklepy pozamykane pop*erdoliło ich z tymi j*banymi świętami.
w pustym domu trzymam lalki
każda swoje imię ma

przez wel2 25 gru 2014, 20:08
Orenda, że tak się zapytam praktycznie - nie przeszkadza ci w ogóle kac ??

przez Orenda 25 gru 2014, 20:09
kac mam tylko kilka-kilkanaście minut po przebudzeniu, sahara i mdłości, potem jest ok.
w pustym domu trzymam lalki
każda swoje imię ma

Sortuj wg