"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez koszykova 24 lis 2014, 01:34
Jak widać nadal nie mogę sobie ze soba poradzić...
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez ( Dean )^2 25 lis 2014, 01:55
Miałem tydzień dobrego nastroju i niestety dziś się posypałem....
Najgorszy jest wiatr.

przez Arasha 25 lis 2014, 01:57
( Dean )^2, będzie jeszcze dobrze :P Skoro już raz było, to będzie znowu :great: Do piątkowego spotkania :papa:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Rico 25 lis 2014, 07:20
Czemu jestem jakiś wybrakowany, czemu mam depresję? ;(

-- 25 lis 2014, 19:15 --

Uwaga mogą być przekleństwa. Zaraz mnie chyba szlag trafi. Poszedłem na pierwszą wizytę w zakładzie psychoterapii i w krk. Lekarz jakiś taki nijaki. Cały wywiad, wiadomo. Przeszliśmy do leków i używek oraz narkotyków. Palę MJ, ostatnio przez miesiąc czy prawie dwa miałem okazję palić co tydzień mniej więcej. Już /cenzura/ problem. Normalnie jakby chcieli ze mnie ćpuna robić. Mam iść do poradni uzależnień, bo tak to nie mogą mnie tu przyjąć na terapię. Nawet picie piwa dla smaku (lubię smak piwa, ale nie lubię się opijać) jest problemem. Całkowita abstynencja ma być, ileś tam miesięcy przed rozpoczęciem nawet. No /cenzura/ poszedłem tam, bo już sam nie wiem co robić, potrzebuje jakieś pomocy, czegoś co mi pomoże ruszyć z miejsca to się skupiają na pierdołach. Kolejny mój problem, to to że nie umiem mówić o swoich emocjach, uczuciach. Jak mam takiemu lekarzowi nawijać to mi brakuje słów. Ciężko mi nazwać swoje uczucia, ale też mam tak, że w jakimś czasie mam ten podły nastrój, wszystkie te negatywne emocje, a po jakimś czasie trochę mija i już nie umiem tego dokładnie odtworzyć co było. No /cenzura/ po czymś takim to myślę, że ja jestem jakiś popierdolony i sam sobie coś roję, sam się ograniczam czy coś, /cenzura/ wie co. No /cenzura/ mam już dość...
Łatwiej mi wyrazić moje uczucia przez odpowiednią muzykę, a więc co obecnie czuję:
https://www.youtube.com/watch?v=Y5qKI95C0FQ IDEALNE.

https://www.youtube.com/watch?v=M1JPX7lubFg oprócz motywu z miłością, po prostu susza u mnie. Reszta też idealnie.

https://www.youtube.com/watch?v=16K6H9b7GDc Jeszcze dla dopełnienia opisu sytuacji. Na koniec pozytywny akcent: "Nie wychodzi się z kina póki trwa seans."
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

przez ( Dean )^2 25 lis 2014, 22:21
Arasha napisał(a):( Dean )^2, będzie jeszcze dobrze :P Skoro już raz było, to będzie znowu :great: Do piątkowego spotkania :papa:

Chce w to wierzyć,ale tak wiele się psuje,nie mogę za bardzo się zmienić,do tego martwie się bardzo moją przyszłością,tym czy znajdę pracę po studiach,czy nie będę zawsze sam,ogólnie syf....A to spotkanie odbędzie sie w końcu czy nie?
Najgorszy jest wiatr.

przez Malarz cieni 25 lis 2014, 22:59
Pięknie, pół dnia zmarnowanego przez natręctwa. Wszystkiego się czepia to dziadostwo, cokolwiek zaczynam robić. :why:
Wcześniej: Ramanujan, Robinho

przez hank.m 26 lis 2014, 01:12
Do końca życia będę takim beznadziejnym człowiekiem, dupkiemktóry nie potrafi nic.
Nie ma sensu dalej żyć.

Blog: http://hankm.blox.pl

przez nieodgadniona26 26 lis 2014, 01:16
sam nie jesteś. tylko ja bede idiotką kompletną i ta blondynka z kawałów :(
Marzenia dzielimy na te które się spełnią i na te które pozostaną wyłącznie marzeniami. Ale przychodzi taki moment w życiu, że już nie ma żadnych marzeń, bo one się nie spełnią nigdy.

przez szrama 26 lis 2014, 01:38
nie tylko ty

przez tahela 26 lis 2014, 03:08
nastrój nie najgorszy ,ale jakoś mi smutno, tęsknie hlip, hlip
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez hank.m 26 lis 2014, 08:40
Jak ja mam już siebie dość. Naprawdę chciałbym już umrzeć.
Nie ma sensu dalej żyć.

Blog: http://hankm.blox.pl

przez dorota1990 26 lis 2014, 10:42
witam,
leczę się na depresje i nerwice lękową.. trwa to od około 6 lat. Raz udało mi się już z tego wyjść.. obecnie choroba wróciła. przygnębienie, brak sił, brak radości i strach... staram się zachować optymizm, ale chciałabym posłuchać jak Wy Sobie z tym radzicie? obecnie przyjmuję lek Asertin i Fluanksol. dopiero 2 tygodnie, jest już lepiej, ale 'szału' nie ma. Czy ktoś z Was to stosował?

przez Follow_ 26 lis 2014, 18:40
To byly najgorsze 3 dni tego roku...boli mnie kazdy miesien...kazda komorka...kazdy staw...emocjonalnie trzymam sie tylko dlatego ze mam duza wprawe...ale dramat...mam ochote schowac sie pod kocem i nie wychodzic przez miesiac...
nienawidze siebie i swojego zycia...tego jaka jestem slaba zla i beznadziejna...
NIENAWIDZEEEEEEEE

-- 26 lis 2014, 18:43 --

To byly najgorsze 3 dni tego roku...boli mnie kazdy miesien...kazda komorka...kazdy staw...emocjonalnie trzymam sie tylko dlatego ze mam duza wprawe...ale dramat...mam ochote schowac sie pod kocem i nie wychodzic przez miesiac...
nienawidze siebie i swojego zycia...tego jaka jestem slaba zla i beznadziejna...
NIENAWIDZEEEEEEEE
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez my_name 26 lis 2014, 19:09
Follow_, to przez głowę Cię tak wszystko boli, czy fizyczne choróbsko się przyplątało?
A co u Twojego kotka? Ja zaraz będę sprawdzać, czy mój jeszcze żyje, bo jadę go odebrać od weterynarza po zabiegu :(

Sortuj wg