"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez jasaw 13 lis 2014, 00:48
Chyba przestaję powoli jęczeć...można powiedzieć, że jestem pogodzona ze swoimi ograniczeniami :roll:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez disgraziato 13 lis 2014, 10:01
Steviear napisał(a):disgraziato, Idź. Rozmowa z lekarzem też może pomóc. Wspólnie poszukacie przyczyn Twojego problemu.

Ok dzięki ;)

przez Steviear 13 lis 2014, 18:01
Beznadziejnie. Minęło 1,5- 2 lata właściwie to nie wiem dokładnie ile. Ale nadal nie potrafię się uporać z uczuciem do kogoś.. Nadal mnie to rozbraja i męczy :? Jak zapomnieć? Może to mój głupi umysł ubzdurał sobie coś i teraz przez to cierpię? Nie wierzę w to, że mogłam być tak daleko od rzeczywistości. Choć byłam ale w innym tego słowa znaczeniu. Bardziej pozytywnym.
Wciąż mi się myli to, co w głowie z tym, co było naprawdę. Głupio jeśli naprawdę to wszystko była fikcja. Oficjalnie mogłabym się wtedy nazwać wariatką rozpamiętującą coś, czego nie było, co się nigdy nie wydarzyło.
A może mi się nie myli tylko nie mogę się pogodzić z tym, że niewiele pamiętam? Uzupełniam sobie braki własną wyobraźnią.
W sumie to może dobrze że nie pamiętam tyle ile chciałam pamiętać, bo pamiętając bardziej bym się dołowała. Chociaż raz główka współdziała.
Nic nie wiem. Chciałabym po prostu zapomnieć o tej osobie ale wracają do mnie wspomnienia. Tylko się biję w głowę, że jestem taka głupia i nie potrafię zapomnieć. Ale czy to możliwe? By tak zupełnie zapomnieć o kimś, kto nie był dla nas obojętny?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Follow_ 13 lis 2014, 18:24
boli mnie kręgosłup...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez szrama 13 lis 2014, 18:26
Według mnie niemożliwe, niestety. Może dla kogoś z innym charakterem.

przez Agusia2014 13 lis 2014, 18:47
Ja od kilku lat zmagam sie z nawrotami depresji i mam poczucie kompletnej beznadziei i pustki w zyciu.Do tego jeszcze doszla u mnie nerwica.Jednak najbardziej przeraza mnie to, ze przez to wszystko naprawde schudlam.Zawsze bylam drobna chudzina, ale ostatnio uslyszalam od kogos w pracy, ze jestem juz tak chuda, ze nawet spodnie nie trzymaja sie juz na mnie.A mnie po prostu odechcialo sie jesc z tego ciaglego smutku i zmartwien.

przez disgraziato 13 lis 2014, 19:58
Ja najpierw nerwica a później deprecha ... ale deprecha i brak sensu życia ,strach przed życiem ,przed przyszłością mnie dobija ... w Bogu szukam oparcia jedynie... jutro chyba dzwonie do psychologa bo leki średnio działają ...nie wiem czy mi to pomoże nigdy nie byłem ale jak nie spróbuję to się nie przekonam.. tak mi potrachało beret ,że brak słów. Pozdrawiam

przez ( Dean )^2 13 lis 2014, 21:14
Tak sobie przeczytałem że jakbym sobie chciał zrobić przeszczep włosów,gdybym był tak łysy jak mój tata,to musiałbym wydać z 90 tys złotych...także raczej muszę się pogodzić z tym że będę łysy :pirate:
Najgorszy jest wiatr.

przez Petek 14 lis 2014, 15:44
Niechce mi się już życ i walczyc bo niema dla kogo i poco . To jest wegetacja to nie jest życie ... przez wygląd niebede miał nikogo i pracy tez niebede miał mogłobyc pięknie ale już wszystko stracone.
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

przez ( Dean )^2 14 lis 2014, 18:11
Nie mogę znieść mojego wyglądu.
Najgorszy jest wiatr.

przez Targaryen 14 lis 2014, 18:25
Kolejny ch****y dzień w takim samym życiu,pogarda do siebie,strach,stres,samotność poczucie beznadziei i myśli o wiadomo czym

przez aramina 14 lis 2014, 21:32
Jestem bezradna, bezsilna i wogóle. Jak państwo może pozwalać na istnienie pasożytów, którzy kradną, wyłudzają pieniądze i szantażują. Wyroki tylko w zawieszeniach, albo wogóle uniewinniony bo mała szkodliwość społeczna. Z nakradzionych pieniędzy (w tym też moich) on żyje sobie jak pączek w maśle i nikt nie może nic z tym zrobić. Wykorzystał, zniszczył życie i jest z tym szczęśliwy. Jak żyć wiedząc, że nie ma żadnej sprawiedliwości na tym paskudnym świecie?

przez ladywind 14 lis 2014, 22:24
Jestem zmeczona życiem. Niby wszystko ciągnę na siłę, nikt wokół nie zauważa mojego cierpienia,potrafie sie kamuflować, ale w środku nie moge sobie poradzić z kilkoma ważnymi dla mnie sprawami, do tego dochodzi depresja i nerwica, które skutecznie utrudniaja mi wyjscie z tego stanu.
Czasami mam wszystkiego dość i wtedy nie wierzę, że uda mi się pokonac własne ograniczenia i móc zyc jak zdrowi ludzie realizujac się w róznych sferach.
Boję sie samotności, boje się ostatnio życią :-| powoli wymiękam...
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez ladywind 14 lis 2014, 22:53
Siddhi, do tego wszechogarniajaca samotnosc, wracasz do pustych scian, w których nikt na ciebie nie czeka..to jest przykre dość że choroba to jeszcze bicie sie z zyciem w pojedynkę ehh
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sortuj wg