"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez ( Dean )^2 11 lis 2014, 17:12
Flirtować na pw to jest jęczarnia dzieciaki,nie po to powstała.
Najgorszy jest wiatr.

przez LIGHTING CRASHES 11 lis 2014, 17:13
sparzysz się bądź spłoniesz

-- 11 lis 2014, 16:15 --

dean uczyc sie idz;*
Czas robi swoje, a Ty?

przez DestruktorMysli 11 lis 2014, 17:20
;( Jestem w ciąży...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LIGHTING CRASHES 11 lis 2014, 17:21
omg jak to zrobiłeś??
chyba,ze zaraz urodzisz nową ideologię,to rozumiem
Czas robi swoje, a Ty?

przez DestruktorMysli 11 lis 2014, 17:22
Dean zapłodnił mnie swoją dbałością o porządek... Chociaż też lubię porządek. :D

przez my_name 11 lis 2014, 19:00
( Dean )^2 napisał(a):No cóż ja na razie widze dla siebie jedną radę-będę prówał żyć innymi rzeczami,sportem,pracą,hobby i jakoś będę próbował akceptować samotność.Już tak w żartach przyzwyczajam rodzinę do tego że będę starym kawalerem i takie tam,żeby nie liczyli na wnuki z mojej strony,ogólnie no próbuje dojśc do akceptacji.Nawet mi czasem wychodzi tylko potem znowu coś pęka i wszystko wraca.

Przyjęłam podobną strategię. Jestem w niej już na dość zaawansowanym poziomie, bo moją pierwszą myślą, jak widzę tekst o samotności, jest "co za bzdurny problem". Czasem jednak mi przychodzi do głowy, że to nie jest dobre wyjście i prowadzi do tego, że zamieniam się w pustaka. Wtedy czuję się kijowo.

przez Petek 11 lis 2014, 20:15
Całe moje zycie przecieka przez palce . Mam żal do swojej psychiatry że na początku leczenie przepisala od razu leki z grubej armaty a teraz jestem otepialy bez uczuc ,motywacji i chcec bycia z ludzmi brakuje mi tego wszystkiego jestem jak w jakies próżni obojętny miedzy radoscia a smutkiem i wiecznie sam , sam samotny.
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

przez LIGHTING CRASHES 11 lis 2014, 20:50
Petek napisał(a):Całe moje zycie przecieka przez palce . Mam żal do swojej psychiatry że na początku leczenie przepisala od razu leki z grubej armaty a teraz jestem otepialy bez uczuc ,motywacji i chcec bycia z ludzmi brakuje mi tego wszystkiego jestem jak w jakies próżni obojętny miedzy radoscia a smutkiem i wiecznie sam , sam samotny.

czuje sie bardzo podobnie
choc psychiatra mowi,ze to nie od lekow
ze to wina depresji
wciaz we mnie jest mysl...zabic sie by uwolnic sie od tej pustki..nocosci...
tj nie do zniesienia
Czas robi swoje, a Ty?

przez ( Dean )^2 11 lis 2014, 21:22
Petek napisał(a):Całe moje zycie przecieka przez palce . Mam żal do swojej psychiatry że na początku leczenie przepisala od razu leki z grubej armaty a teraz jestem otepialy bez uczuc ,motywacji i chcec bycia z ludzmi brakuje mi tego wszystkiego jestem jak w jakies próżni obojętny miedzy radoscia a smutkiem i wiecznie sam , sam samotny.

Znam to,ale powiem Ci że obojętność jest lepsza niż ból.Chyba że to nie obojętność,faceci często tak robią że gdy boli ich najbardziej to starają się izolować od uczuć,być właśnie obojętny,otępiały,znieczulony.Wiem po sobie że często tak robie chociaż na dłuższą metę to szkodliwe bardzo.

my_name podziwiam że Ci się udaje,mi wciąż nie,nie chce się z tym pogodzić że jestem i zawsze bedę sam i jak tylko moje myśli wracają do tego tematu to wpadam w dołek :bezradny:
Najgorszy jest wiatr.

przez Decevante 11 lis 2014, 21:45
Ratunku duszę się z bólu, płaczę, nie daję rady. Tu jest gorzej niż w piekle zabiję go, nie wytrzymam zabiję go. Nie dam rady czemu tak liczyli się z nim i na jego komendę mnie upokarzali dręczyli znęcali się nade mną i mnie zamknęli. Kim on jest żeby decydować o moim życiu. Jest debilem. Jest skończonym kretynem, Boże skrzywdź go za mnie, bo nie wytrzymam. Ile musiałam cierpieć przez niego i nadal cierpię. Posłuchaliście go a mnie macie za nic! Nienawidzę to przy nim zbyt małe słowo. Dlaczego mi to zrobiłeś DLACZEGO?

przez LIGHTING CRASHES 11 lis 2014, 21:48
Decevante napisał(a):Ratunku duszę się z bólu, płaczę, nie daję rady. Tu jest gorzej niż w piekle zabiję go, nie wytrzymam zabiję go. Nie dam rady czemu tak liczyli się z nim i na jego komendę mnie upokarzali dręczyli znęcali się nade mną i mnie zamknęli. Kim on jest żeby decydować o moim życiu. Jest debilem. Jest skończonym kretynem, Boże skrzywdź go za mnie, bo nie wytrzymam. Ile musiałam cierpieć przez niego i nadal cierpię. Posłuchaliście go a mnie macie za nic! Nienawidzę to przy nim zbyt małe słowo. Dlaczego mi to zrobiłeś DLACZEGO?

co się stało...
Czas robi swoje, a Ty?

przez meelindaa 11 lis 2014, 22:17
Chciałabym tak się wyjęczeć (jakkolwiek to głupio zabrzmialo) ale jest tak żle ze nawet słowami tego nie potrafie ogarnac
honking antelope

przez LIGHTING CRASHES 11 lis 2014, 22:39
meelindaa napisał(a):Chciałabym tak się wyjęczeć (jakkolwiek to głupio zabrzmialo) ale jest tak żle ze nawet słowami tego nie potrafie ogarnac

trzymaj się!!
Czas robi swoje, a Ty?

przez Follow_ 11 lis 2014, 23:00
bolą mnie plecy :<
chcę się przytulić...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Sortuj wg