"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez my_name 08 lis 2014, 20:34
Mój kot mnie nienawidzi :(

przez Steviear 09 lis 2014, 20:00
my_name, Koty z reguły są samotnikami i może to tak wyglądać.
Chyba że jakoś szczególnie to zasygnalizował? ;)

przez nieodgadniona26 09 lis 2014, 22:17
Każdy ma gorsze problemy odemnie i nie warto zwracać na to co piszę i mówię uwagi. Ale po prostu potrzebuje troszkę z siebie wyrzucić te wszystkie pytania i żale jakie ma w głowie i na sercu. Zastanawiam się czy ja nadaję się do jakiegokolwiek życia poza domem. Ciekawe czy moje życie ma jakikolwiek sens. Może by tak pomyśleć o samobójstwie, i tak nikt nie zainteresuje się mną czy w ogóle istnieje i co się dzieje. Nic nie potrafię zrobić i tak przecież jestem głupią blondynką nic nie wartą. Nie mam pomysłu na własne życie i pomysłu jak szybko się zabić :(
Marzenia dzielimy na te które się spełnią i na te które pozostaną wyłącznie marzeniami. Ale przychodzi taki moment w życiu, że już nie ma żadnych marzeń, bo one się nie spełnią nigdy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Niete 10 lis 2014, 02:01
nieodgadniona26, a tak odwołując sie do Twojego podpisu jakie masz marzenia? Chyba nie spasowałaś ze wszystkimi?
Niete

przez nieodgadniona26 10 lis 2014, 08:52
Niete Mam jedno marzenie, które nigdy się nie spełni, bo nie ma takiego prawa. Po prostu chciałabym być dla kogoś ważna. Nie oczekuję niczego więcej.
Marzenia dzielimy na te które się spełnią i na te które pozostaną wyłącznie marzeniami. Ale przychodzi taki moment w życiu, że już nie ma żadnych marzeń, bo one się nie spełnią nigdy.

przez my_name 10 lis 2014, 16:30
Steviear, no wiem. To że generalnie ma mnie w głębokim poważaniu mi nie przeszkadza :smile: Ale teraz ma powód, żeby się na mnie wkurzać, bo muszę go męczyć kroplówkami i zastrzykami. Smutno mi, jak zaczyna się mnie bać. Jako że moje zdziczenie postępuje i przez większość czasu kot jest jedyną żywą istotą, z którą mam kontakt, to bardzo się tym przejmuję. Ostatnie zabiegi może już mi wybaczył, bo właśnie leży koło mnie i mruczy :smile: A dzisiaj powinnam mu zaaplikować kolejną dawkę :( Nie jestem do tego przekonana, bo mi się wydaje, że gorzej się po tym czuje.

przez ( Dean )^2 11 lis 2014, 00:26
Ech znowu czuję że zawsze będę sam.Jestem biedny,aspołeczny a do tego za parę lat wyłysieje i wtedy już nawet nie będę próbwał jakiejś dziewczyny szukać bo za bardzo będzie mi wstyd za to jaki jestem beznadziejny.
Najgorszy jest wiatr.

przez LIGHTING CRASHES 11 lis 2014, 00:41
( Dean )^2 napisał(a):Ech znowu czuję że zawsze będę sam.Jestem biedny,aspołeczny a do tego za parę lat wyłysieje i wtedy już nawet nie będę próbwał jakiejś dziewczyny szukać bo za bardzo będzie mi wstyd za to jaki jestem beznadziejny.

wiec czemu nie szukasz teraz?? to,ze jestes aspoleczny nie oznacza ,ze nie da sie tego przeskoczyc! aspolecznosc jest ciezka w pokonaniu w zab ze spektrum autyzmu.. ale tak ogolnie da sie z tym walczyc
ja walcze kilka lat;p
Czas robi swoje, a Ty?

przez ( Dean )^2 11 lis 2014, 00:51
Próbuje coś robić,ale jeśli ty też jesteś w takiej sytuacji to wiesz sam że cięzko coś sensownego zdziałać.Do tego wizja wyłysienia za niedługi czas,do reszty mnie przeraża i dobija.Wiem że nie powinienem o tym myśleć,powinienem pracować i wziąć się za naukę.Ale taka wizja chujowego życia która mnie czeka odbiera mi siły.
Najgorszy jest wiatr.

przez LIGHTING CRASHES 11 lis 2014, 00:54
ile masz lat,ze widzisz juz sw łysienie??
Czas robi swoje, a Ty?

przez ( Dean )^2 11 lis 2014, 01:01
24,zakola mam od matury,na razie stoją w miejscu ale to kwestia czasu jak pójdą dalej...
Najgorszy jest wiatr.

przez LIGHTING CRASHES 11 lis 2014, 01:05
zakola sa dla Cb problemem??? ogól sie na łyso^^

co do naszego sensownego dzialania Dean: z jakimi zaburzeniami przyszedles na te forum?
Czas robi swoje, a Ty?

przez ( Dean )^2 11 lis 2014, 01:10
Na razie mam za małe zakola żebym musiał się golić na łyso...ale pewnie za rok,dwa trzy będę musiał.Lista zaburzeń,jak widać po liczbie postów nie do opisania.
Najgorszy jest wiatr.

przez LIGHTING CRASHES 11 lis 2014, 01:13
ahh napisze Ci sw litanie:)
21letnia depresantka,molestowana,z rodziny alkoholowej,anorexja bulimiczna,próby samobójcze,samookaleczenia,neurotyczność,booooorderline
i co tam jeszcze mi zdiagnozują

dlaczego odstraszamy ludzi??:(
Czas robi swoje, a Ty?

Sortuj wg