"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez tomasz_xyz 04 lis 2014, 18:59
Nelvana napisał(a):tomasz_xyz, w szpitalu zawsze regulują leki i dopasowują do objawów.

U mnie wszystkiego po trochu- depresja, nerwica natręctw i fobia społeczna.
tomasz_xyz

przez nvmnd 04 lis 2014, 19:17
Boję się popełnić błąd, boje się do niej napisać, bo przecież ona ma chłopaka, nawet może już i męża... A ja tak potrzebuję od niej chociaż kropki, czegokolwiek. Jakiegokolwiek punktu zaczepienia... Wszystko przez te cholerne wakacje i pociąg jadący przez jej dwie miejscowości... Męczy mnie to, czuje ból fizyczny i płaczę.

przez Petek 04 lis 2014, 22:05
Powiedzcie mi czy takie zabieganie po to, żeby się spotkać z mojej strony ,że ja cały czas dzwonie a ta osoba mowi że jutro się odezwie czy kiedyś a tak naprawdę się nieodzywa albo ze ja do tej osoby zawsze dzwonie czy się ustawiamy a ona ona nigdy do mnie niezadzwoni. Czy jest sens czy skonczyc z takim podejściem?
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tarara_n_tula 04 lis 2014, 22:54
Chcę zrobić prawo jazdy, ale boje się, że w momencie kryzysu rzucę to w cholerę, a czas i pieniądze pójdą na marne :x
Pozory mylą. Powiedział jeż schodząc ze szczotki ryżowej.
gg: 51974622

przez Decevante 04 lis 2014, 23:24
Ciągle mi się przypomina to co mi zrobili i strasznie cierpię. Nikogo nie obchodzi, że płaczę i czuję się strasznie. W takim stanie nie dam rady. Wszystko mi się rozwaliło. Cały mój świat się zawalił. Jak mogłeś mi to zrobić?

przez elo 04 lis 2014, 23:34
coz cie upodlilo?
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez ( Dean )^2 04 lis 2014, 23:58
Steviear napisał(a):( Dean )^2, Rozumiem. Ale jeśli naprawdę nie chcesz tańczyć, bo nie lubisz i ciągnie Cię do czegoś innego to wybierz może te sztuki walki? Po co się tak męczyć. Nie chcesz, szukaj innej opcji.
A to jak facet umie tańczyć to fajnie.
Hmm tutaj to niekoniecznie musi być prawda. Zgodzę się z Tobą, że to może być Twoim atutem, jednak nie warto się tak bardzo dostosowywać. Potem dziewczyna pomyśli, że naprawdę lubisz tańczyć, będzie Cię ciągać po parkietach.. Zakładając, że tam ją poznasz :)
Oczywiście wyolbrzymiłam to niesamowicie.
Okazji może być wiele, pewnie już to słyszałeś.
A na studiach nie ma nikogo interesującego?

To jest tak.Jak nie będę chodził na kurs tańca to w ciągu tygodnia nie spotykam prawie żadnych kobiet,poza tymi które są w mojej grupie,90% zajętych.Nawet kolesi w sumie nie spotykam też.
Po prostu liczę że trochę zmienie swoje nastawienie do tańca,nie podchodziłem do tego zbyt dobrze bo uważałem że tańczenie jest nie męskie i byłem sztywny,trochę nie chciałem się nauczyć.Ale parę tańców szło mi na prawdę fajnie.A druga sprawa jest taka że jest w Krk sporo imprez tanecznych dla ludzi którzy umieją tańczyć i tak sobie pomyślałem że jak sie nauczę to będę miał zawsze gdzie wyjść,to pójde na jedną,to na drugą ,może kogoś poznam a jak nie to przynajmniej nie bedę siedział w domu.Jest to jedyna taka forma niezobowiązującego,spontanicznego poznawania ludzi jaką znam.

Nie,nie uważam że okazji jest wiele,wręcz przeciwnie nie widzę żadnych praktycznie.Były dwie dziewczyny w mojej grupie zainteresowane a jednej ja nie chce podrywać bo jest za bogata dla mnie :pirate: a druga jest spoko,ale ja sie wstydzę i rozmowa się nie klei :pirate: :pirate: :yeah:
Najgorszy jest wiatr.

przez Siddhi 05 lis 2014, 00:32
Były dwie dziewczyny w mojej grupie zainteresowane a jednej ja nie chce podrywać bo jest za bogata dla mnie
Za bo-ga-ta? Powiem jak Ewa Drzyzga: 'no błagam Cię'
Jakie to ma za znaczenie?

-- 05 lis 2014, 00:40 --

Ona chyba jednak mówi: 'no proszę Cię'
Siddhi

przez my_name 05 lis 2014, 00:52

Dokładnie. Jak usłyszałam, że kolega olał dziewczynę, bo sobie kupiła drogie buty, to pomyślałam, że to jakiś ewenement. Widzę, że jednak częściej się zdarza :shock:

przez Black_amor 05 lis 2014, 14:25
Depresja to suka która wraca w najmniej oczekiwanym momencie :( nie dość ze depresja wraca to jeszcze mam stresa bo boje sie ze moge byc w ciąży no chyba gorzej byc nie może. Szkołe juz całkiem olałam, wgl nie chodze na zajęcia :(
Chce ŻYĆ a nie ISTNIEĆ !

przez ( Dean )^2 05 lis 2014, 19:15
my_name napisał(a):

Dokładnie. Jak usłyszałam, że kolega olał dziewczynę, bo sobie kupiła drogie buty, to pomyślałam, że to jakiś ewenement. Widzę, że jednak częściej się zdarza :shock:

No to mój problem akurat :oops: wolałbym dziewczynę z tej samej ''klasy społecznej '' co ja.Ale to nie największy mój problem jak już mówiłem.
Najgorszy jest wiatr.

przez acherontia-styx 05 lis 2014, 21:54
jednej ja nie chce podrywać bo jest za bogata dla mnie

:shock:
( Dean )^2, znajomych też dobierasz na podstawie ich statusu materialnego? :lol:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez ( Dean )^2 05 lis 2014, 23:17
A dajcie wy mi święty spokój!:P

Tak jak mówie,natłok bogatych lasek które walczą o moją rękę to nie mój główny problem więc nie czepiajcie się tego :pirate: :pirate:

Na prawdę muszę coś zrobić ze swoim życiem,bo nie zniosę już tego dłużej.Nie wiem,może od jutra się za to wezmę,jak już będę po tym strasznym kolosie który mnie czeka;/
Najgorszy jest wiatr.

przez Arasha 05 lis 2014, 23:23
( Dean )^2 napisał(a): Na prawdę muszę coś zrobić ze swoim życiem,bo nie zniosę już tego dłużej.Nie wiem,może od jutra się za to wezmę,jak już będę po tym strasznym kolosie który mnie czeka;/

Z czego ten kolos ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Sortuj wg