"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Niete 31 paź 2014, 19:35
Follow_, uczciłaś tak jak zmarli ;)
Niete

przez Decevante 31 paź 2014, 19:50
nieodgadniona26 napisał(a):
Decevante napisał(a):;(( Nie dam rady już, zabiję się. Muszę tylko pomyśleć jak. Boję się, ale po dzisiaj innej opcji nie widzę.

Być samobójcą oznacza być słabym. Lepiej napisz co się dzieje tu zawsze ktoś pomoże tobie

Tutaj na tym forum nikt nie pomaga, wiele razy prosiłam o pomoc i mnie ignorowano. Z resztą nie ma możliwości mi jej udzielić przez internet.
Nie poradzę sobie, dalej z takim życiem, zepsuli mi je po całości i już nic dobrego z niego nie zostało. A czeka mnie jeszcze więcej bólu i cierpienia. Co mogę innego zrobić? Nawet nie mogę się leczyć.

przez variable 31 paź 2014, 19:53
Decevante, jeśli piszesz, że ktoś cię podał na policje i boisz sie, ze pójdziesz siedzieć itd to chyba nie bez powodu, musiało sie coś wydarzyć czego się boisz, bo gdyby na ciebie nagadali nie prawdę to nie bała byś się konsekwencji prawnych. Takie moje zdanie.
W dzisiejszych czasach na ludzi trzeba uważać co się robi i mówi niestety.
variable

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Steviear 31 paź 2014, 20:10
Wkurza mnie to, że dostaję gorsze oceny tylko dlatego,że głupi nauczyciel mnie nie lubi bo nie przyszłam 3 razy na jego głupie zajęcia. To jest ocena z zadania, które było oddane w terminie a nie za frekwencję..
A jak chodziłam to mnie nie pamiętał :D Super,że zobaczył że w ogóle chodzę do tej klasy jak mnie nie było i wystawiał 1 :D Jeszcze dostałam opierdol że nie chodzę. Ja /cenzura/.

przez Follow_ 31 paź 2014, 21:13
Niete napisał(a):Follow_, uczciłaś tak jak zmarli ;)

HHAHAHA świetne :)
w sumie racja :>
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez ( Dean )^2 31 paź 2014, 23:26
Meg1985 napisał(a): ( Dean )^2, a Tobie już kiedyś pisałam, widzę, że moje słowa absolutnie Cię nie przekonały, Ty nadal swoje.

Nie.Na prawde doceniam twoje słowa po prostu nie rozumiesz jak to jest.Całe życie byłem sam mimo że nie łysiałem i wyglądałem całkiem nieźle.Mimo to nikogo sobie nie znalazłem,co będzie jak wyłysieje.Będę już do reszty nieatrakcyjny i albo zostane starym kawalerem albo co gorsza ożenie się z rozsądku/strachu przed samotnością jak moi rodzice.....

yayo123, ma rację, wyolbrzymiasz problem. Jak to się dzieje, że gwiazdy show biznesu, które wszyscy pamiętamy, że były kiedyś łyse, obserwujemy ich teraz z buszem na głowie? Przykład : Radek Majdan, Paweł Stasiak z Papa dance? Czyli jak widać są i na to sposoby. Więc proszę Cię nie zadręczaj się tym więcej, głowa do góry:)

Są sposoby...majdan przeszczepił włosy za GRUBĄ forse,nie dla przecietnego cżłowieka...A Stasiak nosi perukę...,no comment>
Najgorszy jest wiatr.

przez MamSwojePoglady 01 lis 2014, 01:11
Do bani, do bani, do bani. Niech się już skończą te wszystkie trudności, bo jeszcze trochę i będę musiała sobie strzelić w łeb :hide:

przez antananarywa 01 lis 2014, 02:35
Z pewnoscia nie jestem gownem na podeszwie, lecz tak sie czuje. Nie umiem poradzic sobie z tak prosta, podstawowa czynnoscia. Nie umiem normalnie jesc. Smieszne i idiotyczne. nie cierpie potrzebowac pomocy

przez Niete 01 lis 2014, 04:10
antananarywa, bo wtedy czujesz się słaba i ktoś by się nad Tobą litował?
Niete

przez Lonely_boy 01 lis 2014, 05:34
Nikt nie zauważył, nikt mi nie pomógł za gówniarza z moją NL.. dopadła mnie depresja, straciłem wszystkie wartości.. jestem teraz zerem, prawdziwym zerem. Chciałbym choć raz poczuć się kochanym i kimś. :cry:

przez antananarywa 01 lis 2014, 06:07
Niete, tak. Czuje sie wowczas jak nedzne dziecko we mgle... a co? Masz podobnie?

przez kotta 01 lis 2014, 08:27
Lonely boy - to chyba niemożliwie, żebyś stracił wszystkie wartości. Masz je dalej, tylko zwątpiłeś. nie poddawaj się, czasem uznania nie znajdziesz u innych, musisz sam siebie docenić. bądź kimś dla siebie. To bardzo niebezpieczne szukać swojej wartości na zewnątrz, przejechałam się na tym nieraz.

przez Patryk29 01 lis 2014, 10:18
zdycham
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez acherontia-styx 01 lis 2014, 19:55
( Dean )^2, zamiast snuć czarne wizje jak to będzie jak będziesz łysy polecam iść do dermatologa, a nie jęczeć w kółko o tym samym :P
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Sortuj wg