"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez yayo123 27 paź 2014, 14:47
jeBanany20 napisał(a):
yayo123 napisał(a):
Niete napisał(a):yayo123, bo prawdziwy facet to sztuczne pojęcie. Tak samo jak prawdziwa kobieta ;)

Niby tak. Ale chodzi mi tu głównie o to, co przez cały weekend zaobserwowałam. O zachowania WIĘKSZOŚCI. Kobieta w wysokiej ciąży w tramwaju - siedzą książęta. Rozmowa 2 chłopaczków "tee, poru*łem w piątek, oby Kaśka się nie dowiedziała". Zagadujące do mnie cwaniaczki "laleczko daj swój numer". Rzygam.

Jeśli ci dwaj kindersi są dla Ciebie prawdziwymi mężczyznami albo myślą że są to współczuję :lol:

Chyba piszę co innego, widzę czytanie ze zrozumieniem poważnie kuleje.
what doesn't kill you makes you stronger? personally it just deeply hurt me. i'm so tired of it.

przez tarara_n_tula 27 paź 2014, 19:00
Nie wiem jak to dalej będzie. Rzuciłam studia, pracy nie widać na horyzoncie.
Nie chcę być j3banym pasożytem żerującym na pensji rodziców.
Pozory mylą. Powiedział jeż schodząc ze szczotki ryżowej.
gg: 51974622

przez ( Dean )^2 27 paź 2014, 20:17
Rozpadam się,totalnie się rozpadam.
Najgorszy jest wiatr.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bedzielepiej 27 paź 2014, 22:19
Nawet nie wiem jak to ująć w słowa.

przez Petek 28 paź 2014, 00:00
( Dean )^2 napisał(a):Miło słyszeć że tak sądzicie ale ja niestety wiem że zawsze wszyscy mi mówili zebym nie ścinał włosów bo ładnie mi w długich...a za parę lat nie zostanie mi nic innego poza ścięciem.

Muszę jakoś się nauczyć żyć bez miłości,przestać jej potrzebować,skoncentrować się na studiach/pracy/hobby/zabawie...w tym kierunku teraz próbuje iść bo widze że szanse na szczęsliwy związek mam już baaaaardzo mierne.Jeśli ktoś mnie kiedyś zechce to będzie miłe zaskoczenie,ale nie nastawiam się już na to.Raczej muszę iść w kierunku tłamszenia tej potrzeby.
Szczerze mówiąc to i tak sporo lepsze niż ciągłe martwienie się,czemu mnie nikt nie koffa,co jest ze mną nie tak itd.

Muszę się wziąć za robotę.

Mam tak samo ja Ty Dean i tez się musze czemus poswiecic może to będzie siłownia , zaoczne liceum i praca tylko gorzej z ta praca bo mam leki przed jej pojsciem, Mam 25 lat wiec prawie jesteśmy w tym samym wieku i tak samo mysle ze najlepsze lata przeleciały niewiadomo kiedy depresje ,lęki , branie leków i otumanienie to wszystko mi zniszczylo a teraz niszczy dalej otylosc i osamotnienie umieram za zycia.
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

przez yayo123 28 paź 2014, 00:34
Petek napisał(a):
( Dean )^2 napisał(a):Miło słyszeć że tak sądzicie ale ja niestety wiem że zawsze wszyscy mi mówili zebym nie ścinał włosów bo ładnie mi w długich...a za parę lat nie zostanie mi nic innego poza ścięciem.

Muszę jakoś się nauczyć żyć bez miłości,przestać jej potrzebować,skoncentrować się na studiach/pracy/hobby/zabawie...w tym kierunku teraz próbuje iść bo widze że szanse na szczęsliwy związek mam już baaaaardzo mierne.Jeśli ktoś mnie kiedyś zechce to będzie miłe zaskoczenie,ale nie nastawiam się już na to.Raczej muszę iść w kierunku tłamszenia tej potrzeby.
Szczerze mówiąc to i tak sporo lepsze niż ciągłe martwienie się,czemu mnie nikt nie koffa,co jest ze mną nie tak itd.

Muszę się wziąć za robotę.

Mam tak samo ja Ty Dean i tez się musze czemus poswiecic może to będzie siłownia , zaoczne liceum i praca tylko gorzej z ta praca bo mam leki przed jej pojsciem, Mam 25 lat wiec prawie jesteśmy w tym samym wieku i tak samo mysle ze najlepsze lata przeleciały niewiadomo kiedy depresje ,lęki , branie leków i otumanienie to wszystko mi zniszczylo a teraz niszczy dalej otylosc i osamotnienie umieram za zycia.

Chłopaki, co za głupoty wypisujecie. Każdy zasługuje na miłość, każdy jest wartościowym człowiekiem. Nie ważne czy łysy, czy gruby, czy chudy, czy bez zęba. To tylko powierzchowne sprawy, nad którymi można popracować jeśli się chce.. Powtarzam, jeśli się chce. Życzę wam, żebyście doszli do tego etapu możliwie szybko. Dobrej nocy :)
what doesn't kill you makes you stronger? personally it just deeply hurt me. i'm so tired of it.

przez Reiben 28 paź 2014, 01:44
huja prawda
Reiben

przez Kalebx3 28 paź 2014, 01:56
Dobrze im napisałeś w dziale Jęczarnia "huja prawda" :lol:
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez szrama 28 paź 2014, 02:21
Cześć. Nie chcę i nie chce mi się pisać wszystkiego dlatego chciałbym w ramach próby poczucia ulgi napisać Wam, że już prawie 7 lat żyję z ciągłym bólem serca - w psychicznym tego słowa znaczeniu, chodź ostatnio mam wrażenie, że przez to wszystko przekłada się nawet na fizyczny ból. Już nawet jakby była możliwość to obecność drugiej osoby tego nie zmieni, chodź nie wykluczam, że chciałbym żeby ktoś był blisko, żebym mógł wszystko powiedzieć i żeby tak bardzo nie bolało. Dziękuję za przeczytanie, a odnośnie tego co wcześniej napisano. Wygląd fizyczny nie jest najważniejszy, chodź odnoszę wrażenie, że w wielu przypadkach na jego podstawie można odrazu poznać kto jakim jest człowiekiem. Tak wiem, pozory mylą, ale chyba jednak nie zawsze. Strasznie chaotycznie chyba to piszę, tak jakoś wychodzi.

przez Niete 28 paź 2014, 10:06
yayo123, ";)" oznacza satyryczną wypowiedź u mnie - taki protip :P
Niete

przez slomka88 28 paź 2014, 10:56
Hej, mam problem. Ostatnie kilka tygodni w pracy wykończyło mnie całkowicie. Stres jaki przeżywam jest strasznie wyniszczający. Wymiotuję, mam biegunki i zawroty głowy jak mam tam iść. Szukam innej pracy od dłuższego czasu, ale bez skutku. Mam dziecko, męża- jesteśmy szczęśliwi, ale po powrocie do domu z pracy nie mam siły na nic. Najchętniej zamknęłabym się w pokoju i płakała. Kierownik doprowadza mnie do szału, doszło do tego,że myślę że już się do niczego nie nadaję. Chciałam iść do psychologa, psychoterapeuty, ale na prywatne wizyty mnie nie stać. Praca niszczy mnie i moje relacje z bliskimi- jestem rozdrażniona i złoszczę się o wszystko. Nie umiem się cieszyć kolejnym dniem. Co mam robić? Pomóżcie.

przez DragonSkin 28 paź 2014, 13:30
Zanim pójdziesz do psychologa będziesz musiała najpierw odwiedzić psychiatrę, niestety na wizyty u lekarza z NFZ często bardzo długo się czeka. Na szczęście w moim mieście, być może w twoim też, jest coś takiego jak centrum kryzysowe, gdzie psychologowie i psychoterapeuci za darmo przyjmują ludzi na wizyty w sytuacjach kryzysowych. Być może tobie też udałoby się umówić tam na rozmowę w czasie oczekiwania na wizytę u psychiatry z NFZ.

przez adel 28 paź 2014, 13:49
To cholernie niesprawiedliwe...jak ja mam go chronic.... :why:
I'm toxic...

przez Kontrast 28 paź 2014, 13:56
adel, Kogo???

mam system trzy fazowy. Zdenerwowanie, smutek, neutral. Stanem tym obdarzam wszystkich dookoła, w zależności kto na jaki stan trafi. To jest posrane.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Sortuj wg