"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Flora3 26 paź 2014, 23:34
mam już gripex przygotowany ;)
"Ogólnie mówiąc - life is brutal
Poza tym wszystko doskonale... "

absenor
sertralina
xanax

przez Niete 26 paź 2014, 23:34
Flora3, to bierz ;)
Niete

przez hank.m 26 paź 2014, 23:37
yayo123 napisał(a):Doszłam dziś do wniosku, że nie ma prawdziwych facetów. Jak tak obserwuje zachowania niektórych osobników, to ręce mi opadają.

Może przeglądasz w internecie oferty nie tych panów co powinnaś, albo jesteś zła bo dziś żadnego nie obsłużyłaś i nici z bogactwa dzisiejszego dnia.
Nie ma sensu dalej żyć.

Blog: http://hankm.blox.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bukowski 27 paź 2014, 02:07
wychłostałbym się.
Bukowski

przez Chadman 27 paź 2014, 02:09
Nie będę jęczał Chad mi wszystko zabrał ale nie odbierze mi siły która we mnie drzemie żeby go zniszczyć a przy tym swoje życie niechcący albo świadomie i niechcący :D
Chad

''Ogarnij dupe , zaciśnij pięści i daj radę . nie ważne , że nie ma dla kogo - ważne , żeby opadły im kopary''

przez yayo123 27 paź 2014, 10:52
Niete napisał(a):yayo123, bo prawdziwy facet to sztuczne pojęcie. Tak samo jak prawdziwa kobieta ;)

Niby tak. Ale chodzi mi tu głównie o to, co przez cały weekend zaobserwowałam. O zachowania WIĘKSZOŚCI. Kobieta w wysokiej ciąży w tramwaju - siedzą książęta. Rozmowa 2 chłopaczków "tee, poru*łem w piątek, oby Kaśka się nie dowiedziała". Zagadujące do mnie cwaniaczki "laleczko daj swój numer". Rzygam.

-- 27 paź 2014, 10:54 --

hank.m napisał(a):
yayo123 napisał(a):Doszłam dziś do wniosku, że nie ma prawdziwych facetów. Jak tak obserwuje zachowania niektórych osobników, to ręce mi opadają.

Może przeglądasz w internecie oferty nie tych panów co powinnaś, albo jesteś zła bo dziś żadnego nie obsłużyłaś i nici z bogactwa dzisiejszego dnia.

Rozumiem, że Ty jakiegoś obsłużyłeś stąd ten dobry nastrój?
what doesn't kill you makes you stronger? personally it just deeply hurt me. i'm so tired of it.

przez yayo123 27 paź 2014, 12:38
Współczuję doświadczeń.
what doesn't kill you makes you stronger? personally it just deeply hurt me. i'm so tired of it.

przez kupmitrumne 27 paź 2014, 12:41
Messiah napisał(a):wychłostałbym się.

na gorącym kamieniu , pokrzywami ? :lol: :lol:

u made my day Obrazek

przez goodluck 27 paź 2014, 12:51

Obserwujesz niektórych a oceniasz wszystkich...

yayo123 napisał(a):Doszłam dziś do wniosku, że nie ma prawdziwych facetów.

Możesz zdefiniować "prawdziwych facetów" ? co zrobił albo czego nie zrobił ten nieprawdziwy?
"Rodzimy się, krótko żyjemy i umieramy. Tak się dzieje od dawna" by Steve Jobs

przez Niete 27 paź 2014, 13:40
yayo123, bo tramwajami wozi się biedota i plebs, a sami inteligenci dorobili się na własne samochody ;) poza tym lepsze teksty słyszałem kiedyś w środkach lokomocji, chociaż najlepszy był opis niedorozwoju macicy :)
Niete

przez yayo123 27 paź 2014, 14:35
goodluck napisał(a):

Obserwujesz niektórych a oceniasz wszystkich...

yayo123 napisał(a):Doszłam dziś do wniosku, że nie ma prawdziwych facetów.

Możesz zdefiniować "prawdziwych facetów" ? co zrobił albo czego nie zrobił ten nieprawdziwy?

Czytaj prosze moje wszystkie wypowiedzi, ze zrozumieniem. "Jak tak obserwuje zachowania niektórych osobników" - NIEKTÓRYCH, nie wkładam wszystkich do jednego wora, gdzieś tam może i są normalni, porządni faceci. Po prostu mam to nieszczęście, że zazwyczaj obserwuje tych.. baranów. To samo tyczy się i kobiet, i facetów.

Jak nazwać faceta, który szarpie kobiete? Jak nazwać takiego, który głośno chwali się w komunikacji miejskiej ile to panienek zaliczył? Bo chyba nie mianem "porządnego faceta". To zaobserwowałam, wątek ma tytuł "jęczarnia", więc wylałam swoją irytacje.

przez Lethality 27 paź 2014, 14:36
yayo123, Myślę, że na "księżniczko daj swój numer" byś poleciała.

przez yayo123 27 paź 2014, 14:38
KochajacyFacet napisał(a):yayo123, Myślę, że na "księżniczko daj swój numer" byś poleciała.

Ah, no trafiłeś w samo sedno!

-- 27 paź 2014, 14:39 --

Niete napisał(a):yayo123, bo tramwajami wozi się biedota i plebs, a sami inteligenci dorobili się na własne samochody ;) poza tym lepsze teksty słyszałem kiedyś w środkach lokomocji, chociaż najlepszy był opis niedorozwoju macicy :)

Widzisz.. a więc jestem plebsem, bo czasami korzystam z usług komunikacji miejskiej.

przez jeBanany20 27 paź 2014, 14:41
yayo123 napisał(a):
Niete napisał(a):yayo123, bo prawdziwy facet to sztuczne pojęcie. Tak samo jak prawdziwa kobieta ;)

Niby tak. Ale chodzi mi tu głównie o to, co przez cały weekend zaobserwowałam. O zachowania WIĘKSZOŚCI. Kobieta w wysokiej ciąży w tramwaju - siedzą książęta. Rozmowa 2 chłopaczków "tee, poru*łem w piątek, oby Kaśka się nie dowiedziała". Zagadujące do mnie cwaniaczki "laleczko daj swój numer". Rzygam.

Jeśli ci dwaj kindersi są dla Ciebie prawdziwymi mężczyznami albo myślą że są to współczuję :lol:
Choroba Afektywna Dwubiegunowa

''Ogarnij dupę , zaciśnij pięści i daj radę . Nie ważne , że nie ma dla kogo - ważne , żeby opadły im kopary.''
mało kolorów?:D

(Stary Chada i wczorajszy Chadman :)

Sortuj wg