"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Decevante 01 paź 2014, 22:00
W moim otoczeniu żyją sami idioci, którzy są nieczuli na ból i krzywdę innych i mają mnie głęboko gdzieś. Nigdy nic mi nie wyjdzie i nikt nie traktuje mnie poważnie. Zawsze ja wszystko przegrywam. Zepsułam wszystko. Zazdroszczę tym wszystkim szczęśliwym ludziom na ulicy, a jednocześnie ich nienawidzę. Z czego oni się tak cieszą?

przez ( Dean )^2 01 paź 2014, 22:05
Wkurzam się,bo nie mam kompletnie pomysłu gdzie poznać ludzi,a bardzo bym chciał;/;/ :evil:
Najgorszy jest wiatr.

przez Petek 02 paź 2014, 13:46
Myślicie ,że opłaca się jeszcze iść do szkoły jak już były dwa zjazdy ?
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez izaa 02 paź 2014, 13:48
Petek, ja też mam/miałam często awers przed szkołą i patrz! żyję! Sama prowadziłam lekcje, a za rok jak dobrze pójdzie to bedzie mgr. Więc sie nie poddawaj, a będzie coraz lepiej!

przez Indifference1 02 paź 2014, 15:43
To niesamowite jak szybko potrafi wyparować pozytywne nastawienie, cała pewność siebie i odwaga. Tak się cieszyłam ze znalezienia pracy, ale jakbym wiedziała co mnie czeka raczej bym się na nią nie zgodziła :( Praca okazała się bardzo odpowiedzialna i stresująca. To nie dla kogoś kto jeszcze nigdy nigdzie nie pracował. Mnóstwo papierów do wypełniania, masa różnych rzeczy do zrobienia. Za dużo wszystkiego. Mam 3 dni na naukę i potem zostaje sama, nie mam pojęcia czy babka układająca grafik upadła na głowę czy co. Muszę do niej iść to załatwić bo nie dam sobie rady :(
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez izaa 02 paź 2014, 15:47
Indifference1, a czym będziesz sie zajmować?

przez Petek 02 paź 2014, 16:07
izaa napisał(a):Petek, ja też mam/miałam często awers przed szkołą i patrz! żyję! Sama prowadziłam lekcje, a za rok jak dobrze pójdzie to bedzie mgr. Więc sie nie poddawaj, a będzie coraz lepiej!

Cały czas się wacham do której szkoły iśc czy do prywatnej czy tego cosinisa chodzi mi oczywiście o liceum zaoczne. W mojej głowie takie cos jest już niebylem na dwóch zjazdach czyli dwóch weekandach to już za późno bo lekcje były i było tłumaczone i ze niema po co isc takie mam myśli w głowie. I pożniej znów kolejny rok w plecy sam sobie to robie a później mam pretensje do siebie.
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

przez Indifference1 02 paź 2014, 16:35
izaa, to jest praca w większym sklepie w punkcie obsługi klienta. Czyli kasa (to akurat jest łatwe) + szereg różnych papierzysk do wypełniania, zwroty itd. Czytam teraz swój podręcznik a tam jakieś noty księgowe, jakaś pro-forma a nawet nie wiem co to wszystko jest -_-

przez SmutnaTęcza 02 paź 2014, 17:29
Nie potrafię nawet podejść do ludzi z nowego kierunku i zagadać... Zresztą i tak czuję, że nikt mnie nie polubi (znowu)... :(

przez izaa 02 paź 2014, 17:30
Petek, im dłużej nie będziesz chodził tym większy stres związany będzie ze szkołą. 2 opuszczone zjazdy? Jak przysiądziesz to nadrobisz. Ale czeka cie trochę roboty. Ucieczką nic nie załatwisz. Lepiej próbuj, ja dałam radę i nadrobić miesięczną zaległość, chociaż przeżyłam niemały stres z tym związany.
Indifference1, nie jest za różowo, ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz czy dasz radę, praca z pieniądzem jest odpowiedzialna. Jeżeli chodzi o moje prace to za pieniądze pracowałam jako sprzedawca, praca dla mnie nie była stresująca, ale sam początek tak. dużo zależy też od atmosfery.

przez marcin061992 02 paź 2014, 19:11
SmutnaTęcza napisał(a):Nie potrafię nawet podejść do ludzi z nowego kierunku i zagadać... Zresztą i tak czuję, że nikt mnie nie polubi (znowu)... :(

Skąd ja to znam? Mam to samo, bo zacząłem magisterkę, ale też jakoś nie miałem okazji jeszcze z nikim pogadać. Ale zawsze tak miałem i potem jednak znajdowało się dobre towarzystwo :)

A dzisiaj czuję się lepiej niż przez ostatnie 3 dni, oby było już tak dłużej :yeah:

przez Indifference1 02 paź 2014, 19:21
izaa, mam nadzieję, że w miarę szybko wszystko ogarnę bo stresuje się strasznie. Mam zamiar wziąć jutro kilka kartek, długopis i będę wszystko zapisywała, tak mi się najlepiej uczy. No i poproszę dziewczynę, która mi wszystko wyjaśnia żebym to ja wszystko robiła a ona tylko będzie po kolei mówiła co robić. Ehhh już się boję jutrzejszego dnia. A wiem, że z takim nastawieniem będzie jeszcze gorzej :roll:

przez ( Dean )^2 02 paź 2014, 22:21
Ja /cenzura/..nie wiem co się ze mną dzieję..CIĄGLE chce mi się spać,jak nie zrobie sobie drzemki w środku dnia to aż mi niedobrze jest i nie mogę się na niczym skupić..Nie wiem WTF.
Najgorszy jest wiatr.

przez Abbey 02 paź 2014, 22:37
. Całkowicie się boję. Jestem ruiną. Jestem zerem. Chce umrzeć. Nie mam siły. Nie nadaję się do normalnego życia. Selekcja naturalna powinna już dawno mnie zdyskwalifikowac. Dlaczego więc żyję? to jakis nieudany żart. Zamiast dostać wsparcie, dostaję opierdziel. Niech ktoś przyjdzie podetnie mi żyły, bo sama nawet tego nie umiem. Chcę najzwyczajniej mieć spokoj.
Dlaczego, dlaczego nic mi nie wychodzi. Dlatego wszędzie dostaję kopa w dupe. Dlaczego... Caly czas podnosilam się po upadku, ale tym razem wysiadam.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Sortuj wg