"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Mooni 17 paź 2007, 15:55
Matthew nawet tak nie mysl. To chwilowy dołek. Są dni, kiedy każdemu się odechciewa, ale to nie znaczy, że zaraz trzeba radykalnie. To nie jest rozwiazanie. Z twoich postów widze, że jesteś fajnym, wrazliwym człowiekiem. Nie mow, że nikt by się nie przejął. Skąd wiesz? Wszyscy tu mamy podobne problemy, dlatego wygadaj się na forum. Prosze. To minie. Zobaczysz. Trzymaj się cieplutko ;)
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez kaysha 17 paź 2007, 16:30
U mnie ciągle dołki :( juz naprawde nie wiem czy mam jeszcze jakąkolwiek nadzieje ze bedzie lepiej ... codziennie te same smutne ponure mysli i ta werwnetrzna samotnosc
"Cała wiedza, suma wszystkich pytań i wszystkich odpowiedzi zawarta jest w psie" Franz Kafka

przez Jovita 17 paź 2007, 18:12
kaysha napisał(a):U mnie ciągle dołki :( juz naprawde nie wiem czy mam jeszcze jakąkolwiek nadzieje ze bedzie lepiej ... codziennie te same smutne ponure mysli i ta werwnetrzna samotnosc

pamietaj ze ja jestem z toba kochana i mamy sie trzymac razem , wiec jesli bedziesz sie zle czula to od razu pisz , ja w ciebie wierze ,trzymaj sie i pomysl sobie ze gdzies tam jestem ja i tez cierpie tak jak ty i nie widze sensu ze juz wyzdrowieje, ale wegetuje bo samobojstwo to dla mnie ostatecznosc , musialabym zwariowac nie dam swoim rekom zrobic tego , na razie tak twierdze a co bedzie dalej ?? nie wiem i nie chce wiedziec..
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Matthew 17 paź 2007, 19:51
Teraz to już naprawdę powoli to co czuje (już nie wiem co czuje) przemienia sie w depresję. Na początku to był zwykły dołek, a teraz?

Trochę się uspokoiłem, ale nadal uważam, że trzeba z tym skończyć. Ja już nie chcę sie dłużej męczyć. Prawie całe życie się męczę. Naprawdę niewiele było przyjemnych chwil (wczesne dzieciństwo tylko). Potem to już była równia pochyła.

PS. Nie mogę sie trzymać cieplutko skoro jestem zimniejszy od ciekłego azotu. :cry:
"So close no matter how far..." No właśnie. Najprostsze rozwiązania są najbliżej - w nas.
I to boli najbardziej...

przez blecota 17 paź 2007, 20:15
Ja juz nie mam sily. Nic mi sie nie chce, jestem zmeczona i znudzona. Ja juz nie mam sily wejsc nawet na pierwsze pietro, poprostu gdy wejde jestem wykonczona. W jednej chwili jestem zla i zmierzla, a w drugiej radosna jak skowronek, az moje kolazanki pytaja sie mnie co mi jest, a ja mam taka ochote im powiedziec co ja czuje, ale cos mnie blokuje. Mam wrazenie czasem, ze wariuje. Chce mi sie poprostu wyc. Kiedys tu pisalam, ze nie pojde do lekarza i nie pojde, ale musze z kims pogadac, bo ja na prawde zwariuje!!!! Moze to dziwne i przesadzam, ale jesli tez ktos chce pogadac to niech do mnie napisze na gg: 9645156. Pozdrawiam

przez kaysha 17 paź 2007, 20:28
Dziękuje Kochana Jovitko za wsparcie. Masz rację musimy trzymac się razem, a samobójstwo to naprawde ostateczność, może damy rade jeszcze z tego wyjść!!

Tule mocno!!!
"Cała wiedza, suma wszystkich pytań i wszystkich odpowiedzi zawarta jest w psie" Franz Kafka

przez morpheus 17 paź 2007, 20:38
przytulam wszystkich tych ktorzy maja na to ochote zapraszam kto sie przytuli ??
"...Gdyby były same piękne chwile, nie wiedział bym że żyłem..."

Obrazek

przez Pstryk 19 paź 2007, 19:03
Tulam się, bo bardzo tego potrzebuję! Czuję się taka zmęczona, tylko nie jestem pewna czym bardziej - życiem, czy walką z nim...
Pstryk

przez kaysha 19 paź 2007, 19:46
tez sie do tulonka dołanczam..bardzo go potrzebuje

przez anette 19 paź 2007, 20:05
dowiedziałam się, że mam w życiu robic tylko pieniądze a nie to co mnie interesuje. mój ojciec powiedział, że mam iśc na logistykę, bo będę świetnie zarabiac. gdy odpowiedziałam, że nie chcę zapytał czy chcę w pysk.
okazało się, że w życiu nie mogę robic tego co chcę, bo to bezsensowne i głupie, a ja tak naprawdę nawet nie wiem co chce w życiu osiągnąc....
może mają rację...może jestem głupia...ale mam łzy w oczach, bo chcę byc sobą, a nie kimś kim nie chce....
JEŚLI KTOŚ NAPOTKA KOGOŚ, KTO BUSZUJE W ZBOŻU...
ZOSTAŃ, ZAPLĄTAŁAM SKRZYDŁA W ŚPIEW
ZOSTAŃ, BRZEGIEM DŹWIĘKU TAŃCZYĆ CHCĘ...

przez morpheus 19 paź 2007, 20:12
hehhe pytanko kogo moge dzis przytulic ?? :D :lol: :lol:
"...Gdyby były same piękne chwile, nie wiedział bym że żyłem..."

Obrazek

przez anette 19 paź 2007, 20:14
mnie nie przytulaj, bo nie lubie gdy ktoś to robi

chciałabym zniknac...wtedy byłoby najlepiej
JEŚLI KTOŚ NAPOTKA KOGOŚ, KTO BUSZUJE W ZBOŻU...
ZOSTAŃ, ZAPLĄTAŁAM SKRZYDŁA W ŚPIEW
ZOSTAŃ, BRZEGIEM DŹWIĘKU TAŃCZYĆ CHCĘ...

przez Jovita 19 paź 2007, 20:42
morpheus napisał(a):hehhe pytanko kogo moge dzis przytulic ?? :D :lol: :lol:

mnie , bo brakuje mi szczerego obcego przytulasa..
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez Pstryk 19 paź 2007, 20:43
morpheus mnie zawsze! W każdych ilościach! ;)

anette, mój ojciec życzył sobie, żebym studiowała handel i cło. Dwa fakultety. Bo dzięki temu miałam być szczęśliwa i bogata. Bo wtedy były to popularne zajęcia. Więc zaczęłam studiować handel i cło. Po trzech latach na szczęście okazało się, że te zawody już nie mają brania, ba, celnictwo będzie likwidowane. Więc mogłam zakończyć na licencjacie. Uf. Dziś wiem, że gdyby mnie wówczas zapytał, czy chcę w mordę bo nie chcę studiować tego, co on chce, odparłabym: proszę bardzo. Policzek poboli dzień, dwa, a tak straciłam trzy lata edukacji. Oni chcą, abyś realizowała ich niespełnione ambicje: niespełnione, bo oni nie dali rady. Ale Kochanie, to już ich problem. Teraz jest Twój czas, to Twoje życie. Zastanów się, czy ma sens ślepe zaspakajanie potrzeb rodziców? Czy za parę lat oni naprawdę będą szczęśliwi widząc, jaka Ty jesteś nieszczęśliwa?
Pstryk

Sortuj wg