"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez krul 12 wrz 2014, 14:27
To forum, toć to bagno. Większość ludzi stworzyła tutaj sobie sztuczną otoczkę bezpieczeństwa, gdzie poprzez litery mogą przelewać swoje trudny czasów doczesnych. Gdyby go nie było - może spróbowaliby jakoś normalnie koegzystować. Ale nje.

przez Kamiru 12 wrz 2014, 15:25
krul: a Ty niepotrzebnie się tu rejestrowałeś. Po co Ci to? Dodawać zdjęcia możesz na portalach społecznościowych, swoje poglądy możesz głosić na ulicy, a zabawy forumowe są też na innych forach o innej tematyce. Tak więc nie wiem co Ty tutaj jeszcze robisz.. Lepsza sztuczna powłoka, i ludzie którzy przeczytają, napiszą coś sensownego, niż brak tego. No ale nie zrozumiesz tego bo nie masz takich problemów.

przez krul 12 wrz 2014, 15:50
Kamiru, nie mam problemów, bo nie piszę dziennie 100 postów o tym, jak mi chujowo? Pisałem na początku, jak założyłem konto w czasach, w któych Ty pewnie nie wiedziałeś o swoim problemie. Ale HU KERS :why:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kupmitrumne 12 wrz 2014, 16:28
bolą mnie kurde plecy au

przez Decevante 12 wrz 2014, 16:56
Nienawidzę go. Co za ch.. Jest egoistą zapatrzonym tylko we własny interes i swoje przyjemności. Jest zasranym i podłym chamem. Najbardziej irytuje mnie to, że on ma tyle przy tym, że nic nie robi. Marzę o tym, żeby stało mu się coś złego i skończył jak najgorzej. Strasznie chciałabym mu coś zrobić, ale chyba by to nic nie dało. Tylko na chwilę by mi przeszło. Muszę przestać o nim w ogóle myśleć.

przez Kamiru 12 wrz 2014, 20:57
krul: nie potrzebnie napisałem posta skierowanego do Ciebie... jeszcze bym mógł sporo napisać ale po co psuć sobie nerwy na takiego kogoś jak Ty. Ubawiłeś mnie tym że byłeś na forum, jak ja nie wiedziałem o swoich problemach.. Ale nie będę podważał Twoich niesamowitych teorii.. wiesz więcej o problemach niż jak to napisałeś "większość forum"

przez 123 13 wrz 2014, 01:04
Kamiru, Bardzo ładna liczba postów :brawo:
krul, Piszesz o założeniu konta na forum, kiedy Kamiru jeszcze nie wiedział o swoim problemie -2 miesiące różnicy to przeogromna różnica!

kliku, Trzeba przelać to fakt, a w sumie nie wiem czy to takie fajnie, że większość ludzi tutaj po prostu pisze, żeby się wygadać, a reszta tego nie musi czytać.
123

przez mark123 13 wrz 2014, 01:44
Przeczytałem niedawno, że obowiązkowy pobór do wojska ma być wznowiony i zacząłem miewać lęk, że wprowadzą też jakąś ustawę anulującą kategorie D oraz że tych, co byli na WKU podczas nieobowiązkowego poboru też postanowią wziąć i w efekcie tych rzeczy wezmą mnie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez jasaw 13 wrz 2014, 04:38
Stres, który dopadł mnie w czwartek, dzisiaj daje znać o sobie. Źle się czuję, mam typowo nerwicowe objawy-niepokój, spięcie mięśni i bezsenność, spowodowaną natłokiem myśli...eh, życie ;)
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez krul 13 wrz 2014, 12:14
123, Moje pierwsze konto miałem tu założone kilka lat temu. :roll:

przez Kamiru 13 wrz 2014, 16:57
Coś niesamowitego, opowiadaj dalej..

przez PannaNatalia 13 wrz 2014, 20:44
Wybaczcie mi moją słabość ale mam chwilę załamania...może to głupie ale chciałabym móc wtulić się i wyplakac na silnym męskim ramieniu. Chciałabym czuć,że komuś na mnie zależy,że ktoś chce zbudować ze mną coś trwałego. Mam 22lata-moja siostra w tym wieku miała już męża i dziecko a ja? Mam jedynie doła,który mnie nie opuszcza i nerwicę,która jest zawsze ze mną. Czuję się samotna...
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

przez Adam Smith 13 wrz 2014, 21:28
Wybaczcie mi moją słabość

Pani Natalio, ale tu nie ma czego wybaczać, każdy ma prawo do chwili słabości
Mam 22lata-moja siostra w tym wieku miała już męża i dziecko a ja?

takie porównania są zbędne, bo każdy ma inne preferencje czasowe ;)
Adam Smith

przez Duran84 13 wrz 2014, 22:13
Nie wiem czego Ja sie do k...y nedzy spodziewalem po dzisiejszym dniu. Myślałem, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdzki nagle wrócę do stanu sprzed 10 lat? To sie k...a grubo myliłem. Cudów nie ma... Dzisiaj byłem na imprezie z okazji 10 lecia matury. I czułem sle jak piate koło u wozu. Wszyscy znajomi założyli już rodziny. Ew maja narzeczone/narzeczonych (niepotrzebne skreślić). I maja jakakolwiek prace. A Ja? Mam co prawda jedna na oku, ale nie wiadomo co z tego będzie. Pracy nie mam żadnej (ani perspektyw na jej dostanie). Powraca teraz myśl o tym, że lepiej byłoby temu światu bez takich kretynów i debili jak Ja. I tylko tyle mam na dzis do powiedzenia. Zastanawiam sie nad poszukaniem jakiegoś sznura... Świat sobie beze mnie poradzi.
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

Sortuj wg