"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Niete 11 wrz 2014, 13:40
debacie, czemu uważasz się za nienormalną?
Niete

przez debacie 11 wrz 2014, 13:51
Niete, bo jestem :D nie umiem normalnie funkcjonować w zyciu a co dopiero w związku jak inni ludzie...zawsze coś odwalę, zrobię dym, pokaz histerii i mnostwo innych rzeczy :D sama bym nie chciala z kims takim byc, chociaż hmm mogłoby być interesująco, ale na pewno nie na długo ...
Chcę zrozumienia. Nawet jeśli jestem do bólu inna, wyklęta, pogardzona, szokująca, perwersyjna i pierwsza w kolejce do spalenia na stosie.
J. L. Wiśniewski | D.

przez kociara 11 wrz 2014, 19:01
Przed chwilą wracałam autem do domu. Jakiś narwany facet wyzwał mnie za to, że zatrzymałam się na żółtym. W sumie jechałam prawidłowo. Strasznie mnie zdenerwował. Nie mogę się opanować. Cholera, znowu będę miała traumę przez takiego dupka.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Niete 11 wrz 2014, 23:09
debacie, ale jednak zabiegasz o te spotkania. Więc myślisz że przy kimś nabierzesz ogłady i pomoże Ci się zmienić? Czy jednak rozsądniej by było wpierw siebie poukładać zanim się zacznie coś bliższego?
Niete

przez debacie 11 wrz 2014, 23:43
Niete, nie zabiegam, kto Ci powiedział, że zabiegam???? oczywiście powinno się najpierw poukładać, tylko nie wiem czy ja kiedykolwiek to zrobię. Poza tym teoria zawsze pozostanie teorią, a zmienić się mogę tylko w "praktyce". Rozumiesz, najgorsze rzeczy i lęki uaktywnia we mnie bliskość z drugą osobą, więc nawet jeśli teraz będzie wszystko ok to jak się z kimś zwiążę to znowu może być różnie...
Chcę zrozumienia. Nawet jeśli jestem do bólu inna, wyklęta, pogardzona, szokująca, perwersyjna i pierwsza w kolejce do spalenia na stosie.
J. L. Wiśniewski | D.

przez Niete 11 wrz 2014, 23:49
debacie, bo się umówiłaś przecież. Może byc różnie, ale Twoje podejście powinno być racjonalne i oparte na zdrowym zachowaniu. I to zależy od Ciebie jak nad tym popracujesz. Nie zawsze osoba jest do tego potrzebna.
Niete

przez debacie 11 wrz 2014, 23:56
Niete, no przyjęłam zaproszenie, ale to nie znaczy, że zabiegam :D racjonalne i zdrowe hmm no może się uda :))
J. L. Wiśniewski | D.

przez Niete 12 wrz 2014, 00:00
debacie, jakbyś nie zabiegała to byś nie przyjęła ;) taa, już widzę :P
Niete

przez debacie 12 wrz 2014, 00:12
Niete, ej chyba inaczej rozumiemy słowo "zabiegać", jakbym zbiegała o spotkanie to sama bym zaprosiła, a nie jedynie sie zgodziła, pozatym zawsze moge odwołać jeszcze hehe :hide: rozumiem nie wierzysz we mnie :D
J. L. Wiśniewski | D.

przez Niete 12 wrz 2014, 01:32
debacie, zabiegasz pasywnie, czyli nie oponujesz :) myślę, że to po prostu zlejesz :P
Niete

przez 123 12 wrz 2014, 05:14
Zawsze mówiłem, że przed tym jak targnę się na własne życie wyruszę w podróż szukając siebie/szczęścia. Dzisiaj postanowiłem, że dam sobie ostatnią szansę i wyruszę niebawem w taką podróż. Mam już dość wszystkiego, a żyć mi się chce, a nie chcę odpuścić i postaram się znaleźć w świecie coś, czego mi brakuje. Nie wyjdzie to trudno.
123

przez kliku 12 wrz 2014, 05:37
123, znalezienie złotego środka jest trudne ale nie niemożliwe. :) Ja także jestem u kresu wytrzymałości, ale wiem ze warto jest walczyć, by potem moc utrzeć nosa całej tej hołocie i powiedzieć: A nie mówiłem? :P

przez 123 12 wrz 2014, 05:49
E tam, nie żyję po to, żeby komukolwiek ucierać nosa, albo żeby ktoś był zadowolony z tego, w jaki sposób żyję.
Nie widzę sensu walki. Po co mam dla kogoś walczyć przecież to moje życie. Skoro nie chcę walczyć to chyba mój wybór.
Tak, tak później ludzie będą mieli problem będą płakali i takie tam... - sranie w banie. Mam problemy i jakoś jedyne co słyszę czy odczuwam to to, że to jest MÓJ problem, więc jak to działa, że bycie zdanym na siebie i posiadanie rozmysłu rozwiązania pewnych rzeczy, później okazuje się nagle innych problemem?

-- 12 wrz 2014, 05:53 --

I mega żałosne jest wypisywanie o takich rzeczach na forum, ale gdzieś trzeba te myśli przelać :P
123

przez kliku 12 wrz 2014, 07:32
Trzeba przelać trzeba :P Nie ma nic gorszego niż zatrzymywanie tego w głowie :D A gadanie samemu ze sobą - brrrr. Obiecałem ze do takiego stanu się nie doprowadzę :P

Sortuj wg