"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez SmutnaTęcza 19 sie 2014, 20:16
acherontia-styx, właśnie to mnie dobija, że takie kompletne ułomy, które znam zdały (być może za pieniądze) i jakoś tam jeżdżą, a ja nie potrafię nawet ruszyć z miejsca jak człowiek, gdy cierpliwie tłumaczy mi chłopak, tylko ruszam jak jakiś rozszalały dzik. :shock: A przecież tak się staram, żeby zrobić to dobrze... Nie pójdę na jazdy, bo byłoby to bez sensu - tracić kasę, której rodzice i tak mają niewiele na taką ofermę...

przez variable 19 sie 2014, 20:23
Aurora92, nie ma się co załamywać. Próbuj ile się da. Też pare lat temu jak robiła prawko to ciężko szło i też myślałam, że zreygnuje, ale nie poddałam się i się udało, a teraz czuje sie jak ryba w wodzie za kierownicą. Nic od razu nie przychodzi najpierw trzeba się kilka razy przewrócić żeby nauczyć sie chodzić. Dopiero zaczynasz i nie wymagaj cudów od siebie bo auto jest na początku cięzkie do opanowania.
variable

przez ala1983 19 sie 2014, 20:34
Ja zdalam z palcem w dupie. No ale jezdzilam od 15-tego roku zycia. :pirate: Takie hobby :lol:
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 19 sie 2014, 20:40
Ja to nawet nie wiem gdzie gaz a gdzie hamulec jest a zbliżam się do 40-tki, motoryzacja przestała mnie interesować w wieku 17 lat gdy pojawiła się możliwość zdawania prawka. W tak starczym wieku trudno się chyba zdaję no i jakbym czuł się wśród tych nasto czy 20 latków pomijając moje lęki prze ruchem ulicznym i tym że bym kogoś rozjechał.
Największy Forumowy Maruda

przez ala1983 19 sie 2014, 20:43
carlosbueno, Każdy ma inne zdolności i zainteresowania.

przez carlosbueno 19 sie 2014, 20:46
ala1983 napisał(a):carlosbueno, Każdy ma inne zdolności i zainteresowania.

Ale prawko wypadałoby mieć, bo to wstyd w dzisiejszych czasach nie mieć.
Szkoda że w Polsce nie ma takich samochodów jak w Holandii że można prowadzić bez prawka one do 45 km/h jeżdzą wtedy mozna było się trochę podszkolić i oswoić.

przez variable 19 sie 2014, 20:49
carlosbueno, gdyby u nas jeszcze takie coś wymyslili to juz totalny paraliż. Wyobrażasz sobie na polskich drogach auto poruszające się 45km/h? Były by już totalne korki.
variable

przez carlosbueno 19 sie 2014, 20:53
variable napisał(a):carlosbueno, gdyby u nas jeszcze takie coś wymyslili to juz totalny paraliż. Wyobrażasz sobie na polskich drogach auto poruszające się 45km/h? Były by już totalne korki.

W Holandii jeżdżą i korki pewnie mniejsze niż w Polsce. A co do prawka to w Egipcie i innych krajach 3 świata do zdania prawka wystarczy uruchomienie auta i ruszenie do przodu ewentualnie tyłu :mrgreen:

przez chcezyc 19 sie 2014, 20:53
Ludzie odchodzą ode mnie.
Nowych nie poznaję.
Co mnie czeka?
Mam obawę, że stanę się samotnym narkomanem. Który szybko skończy życie w terminie który sobie sam ustali.
W pogoni za szybką przyjemnością. Mimo, że teraz niczego nie nadużywam to tak może się stać.
Jak się nudzisz to możesz napisać coś miłego. :)
"zmieniasz to jak widzisz siebie, zmieniasz absolutnie wszystko" Oxon - Zmieniasz siebie

przez variable 19 sie 2014, 20:57
carlosbueno, Jeeeezuuu :lol: :hide:
variable

przez hakuna1 19 sie 2014, 20:59
chcezyc napisał(a):Ludzie odchodzą ode mnie.
Nowych nie poznaję.
Co mnie czeka?
Mam obawę, że stanę się samotnym narkomanem. Który szybko skończy życie w terminie który sobie sam ustali.
W pogoni za szybką przyjemnością. Mimo, że teraz niczego nie nadużywam to tak może się stać.

Miło mi Cię poznać :)

przez carlosbueno 19 sie 2014, 21:02
variable napisał(a):carlosbueno, Jeeeezuuu :lol: :hide:

Czemu Jezu zresztą w krajach 3 świata wystarczy często mieć auto, prawko nie potrzebne a wypadków mniej niż u nas. No ale Polska wg jakiś międzynarodowych statystyk należy do krajów bardzo wysoko rozwiniętych i tu o prawko nie łatwo. :mrgreen:
W Anglii to można jeździć se bez prawka jak siedzi z tobą pasażer z prawkiem i jesteś zapisany na kurs jazdy, znałem takich co tak przez ponad rok jeździli.

przez ala1983 19 sie 2014, 21:05
W Anglii to można jeździć se bez prawka jak siedzi z tobą pasażer z prawkiem i jesteś zapisany na kurs jazdy, znałem takich co tak przez ponad rok jeździli.

W Polsce też tak było kiedyś a prawko od 16-tego roku zycia.

przez buszujacywtrawie 19 sie 2014, 21:06
Okropnie, ale dwa klony i sen pomogły przetrwać potworny stan - mieszankę stania nad przepaścią i bólu duszy.........

Sortuj wg