"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez buszujacywtrawie 16 sie 2014, 13:43
Do południa super, wysprzątałem mieszkanie na błysk. Ale od południa tradycyjna zjazd w dół - u mnie chyba w grę wchodzi cyklotymia i dobowe wahania nastroju. I pale jeszcze jak smok, jeszcze na to mam kasę. Mam swoje małe przyjemności, ale coraz częściej dół. Za tydzień wesele siostry. Dopiero po nim ponformuje rodzinę o swoim pogarszającym sie stanie zdrowia. Całkiem serio myslę nad psychiatrykiem. Przynajmniej bym odpoczął od siebie i innych :pirate:

przez Makabra 16 sie 2014, 15:38
Boli samotność i odrzucenie :(
Makabra

przez pan26xyz 16 sie 2014, 16:06
Ciągle nie wiem co ja mam w tym życiu robić. Jeszcze tyle dni do spotkania z psychologiem, chyba nie dożyję.
pan26xyz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez White Rabbit 16 sie 2014, 16:32
pan26xyz, myślisz, że od psychologa się tego dowiesz? Psycholog to nie psychoterapeuta, chyba, że terapeutę masz na myśli. On też Ci nie powie. Chłopie, Tobie się nie da pomóc, bo Tobie jest wystawiana ręka, a Ty ją gryziesz. Musisz upaść bardzo nisko, o wiele niżej, niż jesteś teraz, wtedy zaczniesz błagać i się korzyć. Jak już nie będziesz miał żadnego koła ratunkowego w zanadrzu, bo wszystko się zdeklasuje, wtedy zaczniesz się leczyć.

przez Chada 16 sie 2014, 16:42
Jak jesteś w ciężkim stanie bądź nie jesteś aktywny przez depresję i dalej masz objawy to psycholog tu nic nie da.Jak się ustabilizuje stan np. na 2 tygodnie to wtedy można myśleć o psychoterapii jako dodatek do leczenia i pracę nad sobą .Chyba że ktoś ma potrzebę pogadać z kimś o wszystkim i o niczym przez godzinę.Ale rewelacji bym się nie spodziewał.

Lamotrygina 150mg

przez White Rabbit 16 sie 2014, 16:50
facet nie jest w ciężkim stanie, jeśli potrafi sobie skołować rozrywkę na całą noc ;)

przez aptasia 16 sie 2014, 17:34
nie radzę sobie w ogóle. :( Chciałabym żeby ktoś się mną zaopiekował ;/
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

przez ( Dean )^2 16 sie 2014, 17:56
Smutam dziś zamiast się uczyć...pomocy;/
Najgorszy jest wiatr.

przez GITS 16 sie 2014, 23:08
pan26xyz, tl pisałeś ten blog czy nie??? Vzy ominrła mnie odpowiedz bo dzis lumplowi pomagałam w przeprowadzc i 1 h temu jaks wróciłam, nIe widze na oczy, soorki jak bede isax "wierszami z palelusza" :zzz:
Krzyż mi strzelił przy znoszeniu wersalki i jureo pewnie nie bedzie o 7, bieganka - taki to ze mnie :roll: chojrak

przez lemon1 17 sie 2014, 13:55
Okropnie po kilku latach związku zostałem zdradzony przez narzeczoną, niepotrzebnie ładowałem się w toksyczny związek ale miłość zaślepia.
Kiedyś była inną osobą ale ostatnio całkiem sfiksowała. Poznała jakiegoś faceta na punkcie którego oszalała chciała prowadzić podwójne życie ze mną i z nim albo z kimś innym, zaczęła opowiadać znajomym że przyprawia mi rogi, nachodzić w domu straszyć esemesami i telefonami nachodzić w domu. Ten koleś też ją olał bo miał dość. Najgorsze jest to że była najważniejszą osobą w życiu a teraz uprawia skalking.
Zaczęła się truć prochami kilka razy lądowała w szpitalu i za każdym razem ją wypuszczali, po tym jak chciała wyskoczyć z balkonu zatrzymali bo naprawdę to się mogło źle skończyć.Nic z tego nie rozumiem czy przez tyle lat mnie oszukiwała że mnie nie kocha czy naprawdę zwariowała.
Najgorsze jest to że razem spędzaliśmy wolne chwile, wszędzie podróżowaliśmy a teraz mi mówi że jej było źle. Czuje się jakby ktoś mnie emocjonalnie zgwałcił, rozumiem porzucenie ale nie zdrada i do tego jeszcze napastowanie to jakiś koszmar, tym bardziej że znaliśmy sie tyle lat.
lemon1

przez Fizli 17 sie 2014, 15:53
Hej, z góry przepraszam za ortografie, stylistyke i merytoryke
Nie bylo mnie tu rok ponieważ forum mi pomoglo bardzo, znajdując tu dziewczyne w której sie zakochałem na zabój poświęciłem jej calego siebie, bylem tylko dla niej, ale jednak nic nie wyszło poniewaz mnie zdradzila chcialbym tylko z kims pogadac...
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
Albert Einstein
Każdą kolejną żyletkę nawlekam na szyje

>>http://www.youtube.com/watch?v=xNJUWFOTDDM<<

przez murphy 17 sie 2014, 19:28
:(. To tyle.
Jeżeli masz wątpliwości – mów prawdę.

przez pan26xyz 17 sie 2014, 19:33
Nie potrafię zrozumieć dlaczego tak ciężko jest mi myśleć. Czemu moja pamięć zawodzi. Czy to wina leku?
pan26xyz

przez ( Dean )^2 17 sie 2014, 21:51
Nie mogę się zupełnie skupić na nauce;/
Najgorszy jest wiatr.

Sortuj wg