"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez pan26xyz 13 sie 2014, 22:37
fobik90 napisał(a):Zazdroszczę ludziom,którzy nie mają internetu.
Jakoś łatwiej żyją, nie czytają wielu bzdur, nie czują się źle.
Ja muszę zrobić odwyk od głupich forów (nie od tego)

Może wystarczy że nie będziesz wchodzić na te głupie fora, problem się rozwiąże i zaoszczędzisz czas.
pan26xyz

przez papierowykot 13 sie 2014, 22:38
fobik90 napisał(a):Zazdroszczę ludziom,którzy nie mają internetu.
Jakoś łatwiej żyją, nie czytają wielu bzdur, nie czują się źle.
Ja muszę zrobić odwyk od głupich forów (nie od tego)

są + i - a skad wiesz jaka jest wypadkowa?
to chyba indywidualna sprawa

przez pan26xyz 13 sie 2014, 22:47
Właśnie to jest to cholerne dążenie do ideału. Każda z Pań napatrzy się na głupkowate seriale w tv i później myśli że ona też może tak żyć, być taka piękna i mieć tak samo pieknego faceta. Tylko nie pomyśli że ten piękny facet ma kilogram tapety na sobie bo bez tego wygląda jak jeden wielki pryszcz. Kolejnym krokiem takiej Pani jest nalanie lampki wina i włączenie komputera by napisać o głupich forach, bo przecież interenet jest taki be, inni żyją bez niego i są tacy szczęśliwi. Jak dla mnie taka paplanina to głupie myślenie, dziś każdy siedzi w necie, więc wychodzi na to że każdy jest idealny i szczęśliwy lub odwrotnie, zależy jak kto woli.
pan26xyz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez amelia83 14 sie 2014, 14:35
nie moge patrzec na swoj ryj, ludzie maja mnostwo swoich spraw, realizuja je, cos sie u nich zmienia, a ja...nawet zakupy sa dla mnie trudne i nie wyjde sama..tak bardzo wstydze sie siebie, ze nic nie potrafie, jestem bezuzyteczna i marnuje wode, prąd itp a ktos lepszy mógłby z tego skorzystać, nie zasługuję na jedzenie, mam wyrzuty jak jem, nie chce nic, chce zdechnac, bo ja juz nie umiem :cry: nie znam drugiej takiej miernoty jak ja, ja tylko żre, pale fajki, czytam ksiazki jak moge sie skupic, słucham muzyki, zdalam sobie sprawe ze w poprzzedniej pracy nie byłam potrzebna, nie byłm wydajna, nie ma wielkiej róznicy czy cos robie czy nic nie robie, bo tak mało wnoszę do życia, nie umiem byc dla kogos, bo sie boje, powinno sie mnie zutylizowac albo spalic na stosie i...wiecie jak mi wstyd tu pisac..przy Was jestem nikim. nic nie znaczę...ludzie sa przy mnie z litości, Ci ktorzy jeszcze Są
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Po prostu maciek 14 sie 2014, 14:43
Ale mnie w pracy dzisiaj wkur****. Masakra :evil:
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez buszujacywtrawie 14 sie 2014, 16:56
A u mnie konczy sie remisja. Podejrzewam że psychiatryk bedzie nieodzowny. Jeste,m nic nie znaczącą kupa gówna bez mózgu

przez siostrawiatru 14 sie 2014, 18:52
Totalne załamanie nerwowe przechodzę. Takich myśli S. to dawno nie miałam. Najgorsze jest to, że nie mam już nadziei więc będę nieustannie cierpieć. Nie wiem jak długo wytrzymam. Zostałam totalnie sama. Nie wiem czy będzie jakikolwiek sens wstawać z łóżka. Jeszcze jutro ten ślub i wesele. /cenzura/ gębę mam napuchniętą od płaczu cudnie będę wyglądać.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez oka22 14 sie 2014, 18:56
kończy sie ten trudny dzień.jutro będzie lepiej
1 krok do tyłu a 2 do przodu =1 do przodu

przez buszujacywtrawie 14 sie 2014, 21:35
Po clonazepamie i drzemce już lepiej.

-- 14 sie 2014, 21:46 --

A tak w ogóle to zamieniam się w lekomana

przez Beric 14 sie 2014, 22:14
Znów powróciło wszystko co najgorsze, niech ten dzień się już skończy. Przez ostatnie dni było już dobrze...

przez AddictGirl21 14 sie 2014, 22:27
amelia83 napisał(a):nie moge patrzec na swoj ryj, ludzie maja mnostwo swoich spraw, realizuja je, cos sie u nich zmienia, a ja...nawet zakupy sa dla mnie trudne i nie wyjde sama..tak bardzo wstydze sie siebie, ze nic nie potrafie, jestem bezuzyteczna i marnuje wode, prąd itp a ktos lepszy mógłby z tego skorzystać, nie zasługuję na jedzenie, mam wyrzuty jak jem, nie chce nic, chce zdechnac, bo ja juz nie umiem :cry: nie znam drugiej takiej miernoty jak ja, ja tylko żre, pale fajki, czytam ksiazki jak moge sie skupic, słucham muzyki, zdalam sobie sprawe ze w poprzzedniej pracy nie byłam potrzebna, nie byłm wydajna, nie ma wielkiej róznicy czy cos robie czy nic nie robie, bo tak mało wnoszę do życia, nie umiem byc dla kogos, bo sie boje, powinno sie mnie zutylizowac albo spalic na stosie i...wiecie jak mi wstyd tu pisac..przy Was jestem nikim. nic nie znaczę...ludzie sa przy mnie z litości, Ci ktorzy jeszcze Są

Amelko, bardzo często myślę podobnie jak Ty ale dziś uświadomiłam sobie, że dopóki żyję muszę dawać z siebie jak najwięcej innym ludziom. Przysięgnij mi Amelko, że po raz ostatni wypowiadasz bądź piszesz takie słowa. Ty żyjesz, oddychasz, bije Ci serce, które czuje. Nie traktuj siebie w ten sposób. To grzech. Jesteś boskim stworzeniem i jesteś warta wszystkiego co najlepsze. Pamiętaj o tym! Twoje słowa to tylko złe emocje, chwilowe zwątpienie a przecież jedna chwila nie może zabić całej Twojej wartości. To nie tak. Czeka Cię jeszcze wiele dobrego. Zaufaj mi.
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez izaa 14 sie 2014, 22:40
amelia83, nie poddawaj sie złym myślom! One do niczego dobrego nie prowadzą! Jeżeli masz takie myśli to jak ty musisz sie czuć fizycznie? Nie porównuj sie do innych, albo jeżeli to robisz to porównuj sie ze wszystkimi, nie tylko tymi co osiągneli dobra materialne. "Mieć czy być" to wybór który dokonuje każdy z nas. Ostatnio też sie gorzej czuje, żołądek boli 24H/dobę, ale wiesz co? To JA decyduje w jakim położeniu sie znajduję, decyduje o sobie. Wiec oddalam złe myśli w kąt, czy to książka, czy spacerem, muzyką. Znajdź coś co cie cieszy, albo co pozwala ci urywać te mysli i po drugie: Spójrz pozytywniej w przyszłość. To minie. To chwilowe.

przez Decevante 14 sie 2014, 23:03
Żałuję, że nie jestem kimś innym tylko właśnie sobą. Nienawidzę siebie. Żałuję tego, że urodziłam się w najgorszym z możliwych miejscu w Polsce i muszę przez to cierpieć. Nie widzę też dla siebie żadnej przyszłości, swoją przyszłość widzę jako czarną dziurę, strasznie się jej boję. Niby na coś czekam, ale jednak nie wiem jak to przeżyję. Codziennie walczę z okropnym uczuciem odrzucenia i beznadziei. Tak strasznie mi smutno, że nie potrafię nawet płakać.

przez goodluck 15 sie 2014, 00:47
Żałuję tego, że urodziłam się w najgorszym z możliwych miejscu w Polsce i muszę przez to cierpieć.

Czyli ?
"Rodzimy się, krótko żyjemy i umieramy. Tak się dzieje od dawna" by Steve Jobs

Sortuj wg