"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Makabra 10 sie 2014, 10:32
amelia83 napisał(a):Makabra, dlaczego Kochana?

Bo jestem gruba i brzydka, nie mam znajomych ani faceta i wszyscy mają mnie gdzieś, uważają za wariatkę...
Makabra

przez amelia83 10 sie 2014, 10:58
Makabra, to ja jestem gruba i brzydka...a latem jak sie opalę to nad ustami mam takie przebarwienie, ze wygląda jakbym wąsa miała, dermatolog twierdzi ze to od :oops: leków

kto Cię uwaza za wariatkę?
jestes młoda...znajdziez niejenego i takiego, który będzie zasługiwał na Ciebie ... :!:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Makabra 10 sie 2014, 11:09
Amelia, na pewno przesadzasz i wcale nie wygląda to tak źle, jak Ci się wydaje :)

Otoczenie, nienawidzę tej łatki...

Ale kiedy?
Makabra

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez amelia83 10 sie 2014, 11:14
Makabra, tego nie wiem..kiedy..pewnie niespodziewanie.. :smile:

jak bedac w liceum trafilam do psychiatryka..ludzie sie odsuneli...zachowywali sie jakby mnie nei bylo...a mi okropnie bylo wstyd
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Makabra 10 sie 2014, 11:16
amelia83 napisał(a):Makabra, tego nie wiem..kiedy..pewnie niespodziewanie.. :smile:

jak bedac w liceum trafilam do psychiatryka..ludzie sie odsuneli...zachowywali sie jakby mnie nei bylo...a mi okropnie bylo wstyd

Jestem młoda, chciałabym korzystać z życia, jak inni, ale nie mogę :cry:
Makabra

przez Arasha 10 sie 2014, 12:12
kurdupel napisał(a):Ano racja to jest czasemupierdliwe. Ja wyłączyłem tę funkcję w opcjach.

Też tego szukałam, ale nie znalazłam. Napisz mi jak się tego pozbyć, bo ja już drugi dysk rozwaliłam ... Chyba ... Bo podobno jest też taka opcja, że to był zbieg okoliczności, gdyż mi przerabiany dysk wcisnąli :( Niebawem się wszystko wyjaśni. A w Krk będę znowu od X ( jak dożyję :roll: )
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez małpka bubu 10 sie 2014, 12:14
też jestem gruba i brzydka, w dodatku ze świrem i zjechaną przeszłością, a mimo to Mąż mnie kocha...

tritace 5 mg 1-0-0, hydrochlorothiazidum Polpharma 12,5mg 1-0-0 (na nadciśnienie)
antykoncepcyjna evra
setaloft 50mg - 1-0-0
lamitrin 100 mg 1-0-1
doraźnie hydroksyzynka

przez Makabra 10 sie 2014, 12:21
małpka bubu napisał(a):też jestem gruba i brzydka, w dodatku ze świrem i zjechaną przeszłością, a mimo to Mąż mnie kocha...

A gdzie Go znalazłaś? ;)
Makabra

przez Chada 10 sie 2014, 12:59
Makabra napisał(a):
amelia83 napisał(a):Makabra, tego nie wiem..kiedy..pewnie niespodziewanie.. :smile:

Dlaczego nie możesz korzystać z życia?

Lamotrygina 150mg

przez Makabra 10 sie 2014, 13:33
Chada napisał(a):
Makabra napisał(a):

Samotność mnie ogranicza...
Makabra

przez Chada 10 sie 2014, 13:46
Makabra napisał(a):
Makabra napisał(a):

Samotność mnie ogranicza...

To znaczy że bez znajomych nie możesz się ruszyć z domu?Jesteś kaleką na wózku inwalidzkim? Jeśli nie to w czym problem możesz pójść do kina,na miasto,na spacer,na mecz,na zakupy,na wycieczkę czy gdzie ze chcesz i korzystać z życia :lol: Pewnie masz rodzinę więc nie jesteś do końca samotna.Jak zaczniesz sama korzystać z życia to prędzej czy później znajdziesz znajomych a jeśli nie to zamiast marnować czas co będziesz robić? Korzystać z życia! Pozdrówki

Lamotrygina 150mg

przez Makabra 10 sie 2014, 13:50
Chada napisał(a):To znaczy że bez znajomych nie możesz się ruszyć z domu?Jesteś kaleką na wózku inwalidzkim? Jeśli nie to w czym problem możesz pójść do kina,na miasto,na spacer,na mecz,na zakupy,na wycieczkę czy gdzie ze chcesz i korzystać z życia :lol: Pewnie masz rodzinę więc nie jesteś do końca samotna.Jak zaczniesz sama korzystać z życia to prędzej czy później znajdziesz znajomych a jeśli nie to zamiast marnować czas co będziesz robić? Korzystać z życia! Pozdrówki

Mieszkam na wsi, tutaj nie ma za dużo "samotnych" rozrywek ;)
Makabra

przez Chada 10 sie 2014, 14:04
Makabra napisał(a):
Chada napisał(a):To znaczy że bez znajomych nie możesz się ruszyć z domu?Jesteś kaleką na wózku inwalidzkim? Jeśli nie to w czym problem możesz pójść do kina,na miasto,na spacer,na mecz,na zakupy,na wycieczkę czy gdzie ze chcesz i korzystać z życia :lol: Pewnie masz rodzinę więc nie jesteś do końca samotna.Jak zaczniesz sama korzystać z życia to prędzej czy później znajdziesz znajomych a jeśli nie to zamiast marnować czas co będziesz robić? Korzystać z życia! Pozdrówki

Mieszkam na wsi, tutaj nie ma za dużo "samotnych" rozrywek ;)

Korzystać z życia można na wszelaki sposób nie tylko Ty mieszkasz na wsi.Możesz znaleźć jakieś hobby i się w tym realizować.Wyjść na spacer również.Możesz nawet na wsi pójść zagadać do kogoś nie musisz odrazu oczekiwać że ta osoba to będzie wielkim przyjaciel na całe życie może nawet pogadasz z nią tylko ten jeden raz, może wymienisz nawet tylko dwa słowa ale będziesz miała kontakt z ludźmi samotność jest własnym wyborem.Jeśli narzekasz że ta samotność cię ogranicza to znaczy że nie jest fajna więc zrób coś żeby przestać się tak czuć.Przecież do miasta też możesz pojechać jak się naprawdę chcę z tego wyjść i czuć się lepiej to można sobie zaplanować cały dzień i konsekwentnie realizować idź na terapię będziesz co najmniej raz w tyg miała kontakt z ludźmi i przez jakiś czas nie czuć się samotną.Wszystko zależy od Ciebie.Masz wybór albo nic nie robić w tym kierunku i dobijać się to samotnością,albo korzystać z życia i szukać znajomych,przyjaciół a nóż widelec ich znajdziesz. :smile:

P.S Też mieszkam na wsi.

Lamotrygina 150mg

przez goodluck 10 sie 2014, 15:36
@Chada to nie takie proste - wiem coś o tym. Jak spacerujesz sam, chodzisz wszedzie sam, impreza sam itd. to ludzie patrzą na ciebie jak na upośledzonego. Dlatego też mało wychodzę z domu.

Arasha, z tego co pamiętam to jakoś tak - Narzędzia -> Opcje autokorekty -> Początek zdania wielką literą (wyłączyć).
"Rodzimy się, krótko żyjemy i umieramy. Tak się dzieje od dawna" by Steve Jobs

Sortuj wg