"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez ( Dean )^2 28 lip 2014, 22:12
Codziennie zadaję sobie to samo pytanie..poważnie...zwalam na świat,boga,rodziców,los..sam nie wiem.Przyczyny nie ma tak na prawdę.Z resztą nie warto pytać dlaczego,trzeba patrzeć w przyszłość.
Najgorszy jest wiatr.

przez goodluck 28 lip 2014, 23:45
"Rodzimy się, krótko żyjemy i umieramy. Tak się dzieje od dawna" by Steve Jobs

przez ktosia1976 29 lip 2014, 14:22
Moj sąsiad ma 78 lat jest po 3 zawałach .Patrze własnie z okna a on siedzi na dachu na altance i go naprawia .Boże jak ja mu zazdroszcze a ja nawet nie umie wyjść z domu a mam 37 lat.Życie jest porąbane.
sympramol 50mg 2-0-2
lokren 20mg 1-0-0

+ dużo fajek
6 lat walki z nerwicą(zaburzenia somatopodobne)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Makabra 29 lip 2014, 20:58
Chcę już zapomnieć, nie wracać do tego :cry: Dlaczego zawsze, gdy już odrobinę zaczyna się układać, to okazuje się, że jednak się pomyliłam i to nie coś dobrego, tylko kolejny kop w dupę? Tęsknię za spędzaniem z nim czasu, i jestem zazdrosna, że teraz pewnie robi to wszystko z inną :cry:
Makabra

przez mrrafal 29 lip 2014, 21:36
tyle rzeczy mam do zrobienia a nie wiem od czego zacząć

przez ktosia1976 30 lip 2014, 16:51
Okropny dzień mam doła jak cholera tracę nadzieje że będzie lepiej jem te leki a i tak źle się czuję .Kiedyś 2 tygodnie się męczyłam a potem przechodziło i był spokój na trochę a teraz od marca trzyma i cały czas jest źle.Niech mnie ktoś dobije już nie mam sił
sympramol 50mg 2-0-2
lokren 20mg 1-0-0

+ dużo fajek
6 lat walki z nerwicą(zaburzenia somatopodobne)

przez feverneverdies 30 lip 2014, 23:04
Myśli samobójcze, natarczywe. Okropne samopoczucie. Brak sensu. "Walcz" tylko irytuje, bo o co walczyć? O życie? Po co? W ten sposób myśli samobójcze zapętlają się z nihilizmem. Razem tworzą to, co tworzą. Wszystko się układa. Studia, chłopak, przyjaciele. Wszystko w teraźniejszości ok. A we mnie nic nie jest ok.
come as you are

przez miniSD 30 lip 2014, 23:26
tak bardzo pragnę wolnego weekendu. upić się wieczorem, zapalić.. papierosa. zapomnieć o wszystkim. włączyć jakąś głupią komedię z punktacją 2,0 na filmwebie. spokój, tego potrzebuje. ciszy i chwili czasu dla siebie... a może tylko lobotomii?
"Moje marzenia nie leżą w przyszłości, moje marzenia to przeszłość... tylko o niej śnię"

przez Steviear 30 lip 2014, 23:38
( Dean )^2, Czasem mi się wydaje że lepiej nie wierzyć w boga.
Niby wiara czyni cuda ale wydaje mi się,że może hamować nasze działania też bo równie dobrze możemy oczekiwać cudu, który przecież się nie zdarzy. Lepiej brać sprawy w swoje ręce niż czekać na tę ''pomoc''.

Makabra, Jakbym swoje myśli czytała. :roll:
Jednak trzeba wiedzieć że jak koniec no to koniec.
Trzymaj się i powodzenia w zapominaniu.
Steviear

przez min3maks20 31 lip 2014, 23:47
Jęku, jęku...

O swojej (chyba) depresji dowiedziałam się stosunkowo niedawno. Zmęczenie, brak zainteresowania, niska samoocena i co raz częstsze gorsze dni, wykluły w mojej głowie myśl, że może to być właśnie ta choroba. Z niemałym zdziwieniem, błądząc po różnych stronach dowiadywałam się, że co raz bardziej pasuje do moich objawów. Niedawno też zaobserwowałam (uświadomiłam sobie) narastające zaniki pamięci, i najbardziej zaskoczył mnie fakt, że to może być objaw tejże przypadłości.
Z nikim nie dziele się swoimi odczuciami, myślę, że nikt nie jest świadomy tego co tak naprawdę ze mną się dzieje. Ciągłe pretensje w domu, że nic nie robię, nie posprzątam, nie podleje kwiatków, nie oderwę się od monitora. „Dlaczego nie chcesz pomóc matce? Przecież wiesz, że już nie ma na wszystko siły?”. Dzień w dzień ta sama śpiewka „Jaki ty k#wa nygus jesteś”. Ciągły pretensjonalny, gderliwy sposób bycia. Wypowiadanie tysiąca słów puszczanych na wiatr. Ciągłe przekleństwa, irytowanie się o każdą błahostkę. A gdy już pomimo tego wszystkiego uda mi się zmobilizować do zrobienia czegoś, słyszę, że od razu robię coś nie po jej myśli. Nawet gdy czynność jest wykonana w miarę dobrze, zaraz znajdzie się coś, co powinno być zrobione i wszystko zaczyna się od początku. Po prostu nie mam siły wziąć się w garść, ruszyć dupsko i coś zrobić. Już dawno zawładnęła mną pustka, która w ostatnim czasie wyczerpuje limit sił. Dziś myślę, że już byłam na krańcu. Wybuchnęłam płaczem pomimo tego, że za ścianą byli domownicy i naraziłam się na zdemaskowanie. W głębi duszy wołałam o pomoc i w podświadomości liczyłam, że jednak ktoś wejdzie do pokoju i zobaczy mnie w tym stanie. Lecz gdy pierwsza fala goryczy zmyła ze mnie najcięższe emocje, zaczęłam rozmyślać co miałabym powiedzieć, jakich słów użyć by opisać to co czuje. Strach wygrał. Z obawą ponownie usiadłam przed monitor, rozpuściłam swoje sianowate włosy by zasłonić zapłakaną twarz i czekałam, aż wszystko wróci do normy. W wyszukiwarkę wstukuję „jak powiedzieć rodzinie o depresji”. Pierwszy wynik nic nie wniósł, a może nawet mnie zdenerwował i odesłał na forum. Tak właśnie się tu znalazłam. Tracę czas na wyżalanie się, a w zlewie czekają naczynia, a jutro opie##ol... muszę chyba zrobić baranka w ścianę, otrząsnąć się i pójść je umyć.... na zegarze za kwadrans dwunasta- chyba wole opie##ol...

Jeżeli brakuje komuś towarzystwa to ja chętnie go dotrzymam. Gdyby ktoś miał ochotę to niech napisze. Jestem odludem z cholernym pragnieniem bycia zaakceptowaną przez środowisko, ale chyba najbardziej przez samą siebie. :roll:
min3maks20

przez Abbey 01 sie 2014, 00:53
niech ktoś mnie kopnie mocno w zad, bo chyba w końcu nigdy nie napiszę niczego sensownego.
niczego z wciągającym prologiem, nienużącym środkiem i zaskakującym epilogiem. no w mordkę.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez ja123 01 sie 2014, 13:56
jutro wesele, jak to przetrwam , jestem wielki

przez acherontia-styx 01 sie 2014, 14:10
Sama nie wiem czego chcę :roll:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez mrrafal 01 sie 2014, 19:20
nigdy w życiu nie umiałem uczestniczyć w rodzinnych rozmowach: komuś boli ząb, ktoś miał stłuczkę etc., te tematy mnie samego przyprawiają o ból zęba :evil:

Sortuj wg