"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez ladywind 18 cze 2014, 20:51
bedzielepiej, a obecnie bierzesz jakieś leki? jesli nie to warto byłoby sie udac do lekarza, bo tak samo z siebie to Ci moze i trwac kolejny rok :(
U mnie tez podobnie, mam nawrót nerwicy depresji i cholera wie czego jeszcze...ciezko z tym ale co zrobic:/
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez bedzielepiej 18 cze 2014, 20:56
leki mi nie pomogą. to co by mi pomogło nie jest dostępne.

przez ladywind 18 cze 2014, 21:40
bedzielepiej, napewno trafisz na taki, który pomoze. Z tym nie jest tak łatwo, ale jest nadzieja ze znajdziesz ten który cie wyciagnie z choroby
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bedzielepiej 18 cze 2014, 21:51
Nie, miałam na myśli że potrzebuję ludzi i pieprzonej miłości, a nie leków. ale dla takich jak ja chyba faktycznie zostają tylko tabletki.

przez SmutnaTęcza 18 cze 2014, 22:01
Cóż za złośliwość losu – nie zdać ostatniego egzaminu na ostatnim roku licencjatu. A jeszcze nigdy przez te 3 lata studiów nie miałam żadnej poprawki! Dodam, że do innego, równie trudnego, uczyłam się dużo mniej, a… zdałam. „Olałam”, ale zaliczyłam, jak na ironię. A było tak blisko...
Zepsuł mi się przez to cały dzień, jest mi bardzo przykro, bo przez to nie mogę złożyć indeksu ani pracy w dziekanacie (jeszcze jej nie ukończyłam, ale miałam taki zamiar – teraz mi wszystko jedno). Nie mogę, bo indeksy ze wszystkimi wpisami trzeba złożyć do końca miesiąca, a poprawka na początku lipca… Muszę się teraz bawić w jakieś podania o przedłużenie terminu złożenia indeksu i pracy, latać po dziekanach itd. Czyli obrona najprędzej we wrześniu. Nic tylko się wściec, rozpaczać i walić głową w ścianę. Obrazek

:why:

przez carlosbueno 18 cze 2014, 22:12
Student bez poprawki to nie student. :mrgreen: Choć na moich żenujących studiach większość poprawek nie miała ale ja pare miałem w tym jedną jako jedyny z roku to dopiero porażka.
Największy Forumowy Maruda

przez Jam Van Dahl 18 cze 2014, 23:16
carlosbueno, jak nie masz poprawek to znaczy że od Ciebie nic nie wymagają albo masz sporego fuksa (lub ściągasz tam gdzie sie da)
Jam Van Dahl

przez mark123 19 cze 2014, 02:37
Ja w ciągu studiów miałem co semestr kilka poprawek (zdarzało się, że jako jedyny z grupy miałem z przedmiotu poprawkę) i kilka razy warunek z jednego przedmiotu; mimo, że była to uczelnia o dość niskich wymogach zaliczania przedmiotów.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Carlsberg 19 cze 2014, 02:40
Aurora92 napisał(a):Cóż za złośliwość losu – nie zdać ostatniego egzaminu na ostatnim roku licencjatu. A jeszcze nigdy przez te 3 lata studiów nie miałam żadnej poprawki! Dodam, że do innego, równie trudnego, uczyłam się dużo mniej, a… zdałam. „Olałam”, ale zaliczyłam, jak na ironię. A było tak blisko...
Zepsuł mi się przez to cały dzień, jest mi bardzo przykro, bo przez to nie mogę złożyć indeksu ani pracy w dziekanacie (jeszcze jej nie ukończyłam, ale miałam taki zamiar – teraz mi wszystko jedno). Nie mogę, bo indeksy ze wszystkimi wpisami trzeba złożyć do końca miesiąca, a poprawka na początku lipca… Muszę się teraz bawić w jakieś podania o przedłużenie terminu złożenia indeksu i pracy, latać po dziekanach itd. Czyli obrona najprędzej we wrześniu. Nic tylko się wściec, rozpaczać i walić głową w ścianę. Obrazek

:why:

spoko, nic strasznego... sam miałem warunek a potem powtarzanie roku z jednego przedmiotu więc nic Ci nie będzie. To nie podstawówka.

przez bedzielepiej 19 cze 2014, 19:03
dlaczego mezczyzni nie maja poczucia humoru i dystansu do siebie?

przez SmutnaTęcza 19 cze 2014, 20:31
Carlsberg, a właśnie, że to jest straszne i nikt nie jest w stanie tego zrozumieć. :x

przez Uciekinier 20 cze 2014, 10:15
Tak się cieszyłem na wolne, przyjazd do domu, a tu tyle przykrości ze strony najbliższych, znowu żyć mi się nie chce :cry:
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

przez elo 20 cze 2014, 12:31
japierdole albo mnie nosi caly dzien albo jestem totalnym flakiem pod wzgledem fizycznym i wez tu nie rycz
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Progressive 20 cze 2014, 13:07
elo napisał(a):japierdole albo mnie nosi caly dzien albo jestem totalnym flakiem pod wzgledem fizycznym i wez tu nie rycz

o właśnie to

Sortuj wg