"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez pająk 11 cze 2014, 23:38
Niech to szlag jaka parnota!
pająk

przez Indifference1 12 cze 2014, 00:09
Fugu, dzięki wielkie za odpowiedź. Ciągle się tym zadręczam. Bo to jest chore! Ile ja tu postów napisałam, że trzeba się otworzyć na ludzi, wyjść z domu? Chyba wtedy zapomniałam jakie to uczucie. Te głupie uczucie kiedy ja NIE MOGĘ wyjść bo wiem, że będę się kiepsko z nimi bawiła. No ale jak mogę tak myśleć kiedy niejednokrotnie w tym roku udowodniłam sobie, że potrafię się z ludźmi dobrze bawić. Chwilami miałam ochotę wyśmiać te moje dawne tłumaczenie się introwertyzmem. I znowu robię to co kiedyś! Mam ogromną nadzieję, że to chwilowa kiepska forma psychiczna z powodu przeziębienia... A jak nie? Co jeśli nie? Nie zniosę więcej depresji, no po prostu nie zniosę! Boję się tego uczucia jak cholera. Ze strachu dzisiaj wbiłam na google i próbowałam znaleźć jakiegoś psychoterapeutę na nfz u mnie w mieście, ale nic konkretnego nie znalazłam. Chociaż pewnie i tak bym tam nie dotarła.
Za to zrobiłam jakiś krok w kierunku pozbierania myśli. Otworzyłam worda i zaczęłam pisać co mi dzisiaj leży na duszy. Wyszło tego więcej niż się spodziewałam, aż musiałam przerwać żeby nie wyczerpać wszystkich tematów pod pierwszą datą. Mam nadzieję, że będzie mi się chciało codziennie pisać. Całkiem przyjemne.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez bei 12 cze 2014, 00:14
papillon24 napisał(a):bei,tak Ci się wydaje. Bo mi też się tak wydawało. Psychiatra Cię wysłucha,może zapisać leki i skierować na terapię. Nie pomyśli, że to lenistwo, jeśli zmagasz się z tym od dawna i nauka i cała reszta to dla Ciebie wysiłek.
No, z tym zwolnieniem to gorzej. Ale świadomość społeczna jest już większa i patrząc na zwolnienie od psychiatry nie pomyślą:walnięta jakaś.
Jednak radzę się zebrać w sobie i poczuczyć,dostaniesz zwolnienie,zaczenisz się zsama przed sobą usprawiedliwiać ,przestaniesz robić COKOLWIEK i będzie gorzej. Wiem, łatwo się mówi... Ale na konsultację do specjalisty się wybierz.

papillon24, leczę się ;).
Byłam na dwóch wizytach u psychiatry, dostałam leki i skierowanie na psychoterapię.
Mam zdiagnozowaną nerwicę natręctw.
(...)
Jak do ładu z sobą dojść
Kiedy siebie mam już dość
(...)
Jak nadzieję w sercu mieć
Kiedy wszystko wali się
(...)

A. Szewczyk,

Wierzę w Boga
Żyj i pozwól żyć innym
Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali
Jan Paweł II
bei

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dariusz1990 12 cze 2014, 00:42
Witam wszystkich!!!! u mnie lęki jako tako się wyciszyły .Martwię się tylko co będzie jak nie będę miał pieniędzy na kolejne prywatne wizyty po prostu nie mam ubezpieczenia płace horrendalne ceny za leki i wizyty u lekarzy płace za coś choć nie wiem czy mi to pomaga.Teraz rozpocząłem terapie odwykową od alkoholu.Teoretycznie każda poradnia ma lekarza psychiatrę który bezpłatnie w ramach leczenia odwykowego może przepisać leki przeciwdepresyjne i uspokajające.Niestety "mądra" pani doktor w jednej z czołowych warszawskich poradni nota bene dr.nauk medycznych zaoferowała mi leczenie w postaci 50 mg Pramolanu na dobe!!! czujecie to?? na dobe!!! .Na osobe tak lękliwą bezsenną i depresyjną jak ja 50 mg .Pomijając moją wagę około 95 kg to koszmarnie mała dawka. Zastanawiam się nad zmianą przychodni może trafie na bardziej ogarniętego specjlaliste.Jeżeli ktoś relacjonuje lęki niepokój i myśli okołodepresyjne jak do cholery można nie przepisać choćby większej dawki Pramolanu.Do tego robiła mi wymówki że nie mam ubezpieczenia (choć leczenie alkoholików jest bezpłatne).Eh co za życie ..........................

-- 12 cze 2014, 00:43 --

dodam że psychiatra prócz alkoholizmu stwierdził Zaburzenia Osobowości i Zaburzenia Lękowe
F31 ZABURZENIA DWUBIEGONOWE F41.2 MIESZANE ZABURZENIA LEKOWO DEPRESYJNE

przez jolantka 12 cze 2014, 00:47
Jakie to jest wszystko słabe.
jolantka

przez barbieturan 12 cze 2014, 01:10
nie trzeźwieje od dni kilku jutro chyba zrobic stoppp potrzebau?
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

przez eurydyka1 12 cze 2014, 15:53
Co za chooooojniaaaaaaaaaaaaa lalalaa, nie wierze ze jeszcze zyje, ale jak widac organizm tak latwo sie nie poddaje..od rana glowa napieprza, czuje ze migrena ale bez mroczkow, wiec juz nie wiem co to jest, moze cos innego, kurva ja chce rezonans, ale nie mam kasy, do tego mrowi mnie od wczoraj prawa reka i na plecach okolice prawej lopatki, wiec nakrecam sie ze to stan przedudarowy/zawalowy, najs...i jeszcze ta cholerna egzema rowniez po prawej stronie na dekolcie, nie wiem co to jest, bo nigdy na nic nie bylam uczulona, wyskoczyly jakies pekajace wodne bable, bleeeeeeeeee ja nie chce, czuje sie dzis jakbym miala zaraz 'zejsc' kurva.......BU

przez amelia83 12 cze 2014, 16:48
jestem walnięta w łepetyne, czuję, że nie wiem, o co wogóle chodzi na tym świecie, jestem wśród ludzi ale jakby obok nieobecna...obecna ciałem tylko i wyłącznie, nie chcę tak sie czuć a jakos tak bezsensu jest od zeszłego tyg, szczególnie w pracy jestem myślami gdzieś indziej i nie umiem sie skupić na danej chwili.
mam ochotę krzyczeć wyjść i uciec :why: co się znowu ze mna dzieje :hide: jestem słaba
nie mam życia w sobie, może to chwilowo jestem na zakręcie :roll:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez eurydyka1 12 cze 2014, 19:04
przezylam drugi w zyciu atak paniki..wow. myslalam ze niczego sie nie boje. kurv. czyli jak rozumiem nadchodzi era nerwicy, yay. swietnie. zawsze to odmiana po 3 latach depresji i 2 latach permanentnej dd. ble nadal mam gule w gardle. udusze sie - nie udusze - udusze- nie udusze... spoczi. juz jest stabilnie. chyba...

przez Abbey 12 cze 2014, 20:28
znowu mi poszła zaszczać wannę, paranoja jakaś, to nie jest normalne,
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez ( Dean )^2 12 cze 2014, 23:09
Ciężko....
Najgorszy jest wiatr.

przez khaleesi 12 cze 2014, 23:12
( Dean )^2,czyli jak zwykle :D czyli tradycyjna ch*jnia :smile:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Siddhi 12 cze 2014, 23:22
@khaleesi
Bawi Cię czyjeś nieszczęście?
Siddhi

przez Progressive 12 cze 2014, 23:23
czemu zawsze krva musi nas ciagnac do rzeczy ktore z gory nie maja szans powodzenia

Sortuj wg