"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Indifference1 07 cze 2014, 00:45
Na fejsie się roi od zdjęć dzieci... Dzieci od osób w moim wieku albo rok, dwa starszych. Niektórzy się zaręczają, biorą śluby. Już nawet nie mówię o zwykłych związkach i wspólnych zdjęciach... Czuje się jakbym nie uczestniczyła w normalnym życiu a stała obok tego wszystkiego :( Dla mnie nieosiągalnym jest coś takiego jak randka, zresztą nawet zwykłe zagadanie do mnie przed faceta, a oni BIORĄ ŚLUBY. No w głowie mi się to nie mieści. To jest niesprawiedliwe :(
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez mateusz89m 07 cze 2014, 19:35
Po wyżalałbym się wam ale dla mnie takie pisanie nic nie daję tysiąc razy skuteczniejsze jest dla mnie rozmowa przez telefon a jeszcze lepiej w realu z osobą , którą ufam. Życzę powodzenia i jak mówił mój znajomy bądźmy dobrzy w kontakcie w samym sobą.
Zycie jest piękne tylko zadaje za dużo pytań.

przez teterete 07 cze 2014, 19:57
Tak czytam sobie ostatnio i kurde czasem aż mi głupio, że ja mam takie problemy i kurde źle mi z tym. Nic sam nie potrafię zrobić, jak podejmować decyzje to gadam z innymi, żeby wrazie czego zwalić na nich. Dzisiaj miałem egzaminy i nie miałem karty ocen, więc nie wpisał mi jeden Pan oceny. Jutro boję się zagadać do kolegi który będzie jechał do niego po wpis żeby wziął i moją kartę, bo nie chce z nim potem gadać. BOJE SIĘ wszystkiego :/ wiem, że to głupie ale czuje taki intensywny ból i niepokój związany z tym myśleniem o tym. Tak naprawde zdałem sobie ostatnio sprawę, że mam jednego kolege, któremu nie mogę się wyżalić bo zabieram mu dużo czasu poza tym jest na weselu. Żałosne :/
Nawet myślałem o samobójstwie z tego powodu...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elo 07 cze 2014, 20:07
jak mi ciezko boze samo oddychanie przychodzi mi z trudem nie mowiac o zmianie pozycji na siedzaca
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez carlosbueno 07 cze 2014, 20:12
Indifference1 napisał(a):Na fejsie się roi od zdjęć dzieci... Dzieci od osób w moim wieku albo rok, dwa starszych. Niektórzy się zaręczają, biorą śluby. Już nawet nie mówię o zwykłych związkach i wspólnych zdjęciach... Czuje się jakbym nie uczestniczyła w normalnym życiu a stała obok tego wszystkiego :( Dla mnie nieosiągalnym jest coś takiego jak randka, zresztą nawet zwykłe zagadanie do mnie przed faceta, a oni BIORĄ ŚLUBY. No w głowie mi się to nie mieści. To jest niesprawiedliwe :(

Daj spokój statystyki mówią co innego, śluby, dzieci w wieku 19-21 lat to stosunkowa rzadkość na poziomie kilku max 10% procent dziś zwłaszcza w miastach. Co ja mam powiedzieć sporo po 30-ce jestem a takie rzeczy mi nie grożą. Zreszta później takie 20 latki szybko zaslubione, dzieciate nie rzadko tego żałują że ominął je najlepszy okres na zabawy, edukację itp a one zmieniały pieluchy.
Największy Forumowy Maruda

przez teterete 07 cze 2014, 21:34
O dziwo mi się chyba układa wszystko po kolei. Jednak najtrudniejsze jest przełamanie się ;P

przez Indifference1 07 cze 2014, 21:47
carlosbueno, to nie tak, że chciałabym teraz zmieniać pieluchy. Broń boże. Ale oni wszyscy KOGOŚ MAJĄ i są SZCZĘŚLIWI a ja nigdy nie będę bo mnie nikt nie chce :why: Dlaczego jedni mają tak dużo a inni nic?

przez carlosbueno 07 cze 2014, 22:57
Indifference1 napisał(a):carlosbueno, to nie tak, że chciałabym teraz zmieniać pieluchy. Broń boże. Ale oni wszyscy KOGOŚ MAJĄ i są SZCZĘŚLIWI a ja nigdy nie będę bo mnie nikt nie chce :why: Dlaczego jedni mają tak dużo a inni nic?

Jesteś jeszcze większą pesymistką niż ja :mrgreen: z tego co pisałaś kiedyś to cieszysz się zainteresowaniem wśród chłopaków może na razie z tego jeszcze nic wielkiego nie wynikło ale jesteś na dobrej drodze gorzej jakby Cię w ogóle nie dostrzegali, poza tym masz 19 lat dopiero i nieźle wyglądasz także znalezienie chłopaka to pewnie tylko kwestia czasu.
Największy Forumowy Maruda

przez Indifference1 08 cze 2014, 00:29
carlosbueno, chciałeś chyba powiedzieć, że ciesze się zainteresowaniem pijanych facetów na dyskotece :roll: Zresztą chyba każda dziewczyna. Co z tego, że 19 lat. Za 5 lat będzie gadanie, że mam dopiero 24 lata a jak będę mieć 40 to powiecie, że jeszcze nie wszystko stracone :P A tak nawiasem mówiąc właśnie sobie uświadomiłam, że jestem tu już 2 lata :shock:

przez hobbyturysta 08 cze 2014, 00:42
carlosbueno, Indifference1, zgadajcie sie na pizze i licytujcie kto ma gorzej , przegrana osoba płaci rachunek :great:
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

przez Indifference1 08 cze 2014, 00:46
Tylko nie na taką jak w "Dzienne Wrony - Nocne Darki" bo nie stać mnie :?

przez hobbyturysta 08 cze 2014, 00:49
Indifference1, dowcipna, to sie ceni :great: jak na marude oczywiscie , niach niach niach :twisted:
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

przez acherontia-styx 08 cze 2014, 00:50
Indifference1, jestem dobre 5 lat starsza od Ciebie, nie mam narzeczonego/chłopaka etc. 75% moich koleżanek z LO czy studiów w ciągu najbliższego roku bierze ślub, albo i już są po ślubie, mają dzieci. I co z tego? Mam teraz na siłę szukać sobie chłopa i wyjść za niego bo taka tendencja teraz, że większość znajomych się hajta?!
Nie wiem jak Ty swoim znajomym, ale im tego nie zazdroszczę. Nie chciałabym teraz wylądować z dzieckiem i bawić się w pieluchy - nie moja bajka aktualnie.
Może jestem dziwna, może mam inne priorytety w życiu, ale obecnie nie jest nim na pewno ślub i dziecko.
A co do bycia z kimś w związku, wszystko ma swój czas, znajdziesz kogoś w momencie gdy się będziesz tego najmniej spodziewać ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez hobbyturysta 08 cze 2014, 00:51
acherontia-styx, a ja jestem od ciebie o 4 lata starzy i tez mam tak samo a nawet gorzej :P

Sortuj wg