"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Progressive 06 cze 2014, 11:50
ladywind, obawiam się, że oni są niereformowalni i zawsze będą mieli taką "roszczeniową postawę", bo oni tu są jakby goścmi, bo rodzina, wiec im się należy. Zwłaszcza jesli widzą jak łatwo przychodzi im manipulowanie Twoją mamą.

Nie radzą sobie ze sobą też, więc wyładowują to na czymś lub kimś, w tym wypadku niestety na Tobie, a impulsem do tego jak widać może być cokolwiek.

Wydaje mi się, że musisz się ich pozbyć jak najszybciej, bo będzie tylko gorzej.

przez ladywind 06 cze 2014, 11:53
Fugu, tylko na gębe :?
Progressive, dokładnie. Oni moją mama bardzo manipulują i ją wykorzystują. Do tego stopnia, że nawet im po towar jeżdzi, bo im szkoda tracić paliwa. Mają wszystko tak pieczołowicie przemyślane, że aż jestem w szoku. Wszystko tak by jak najmniej stracić, a kogoś wykorzytsać.
Faktycznie są niereformowalni, bo zauwazyłam, że im nic nie mozna powiedzieć, i wolno im wszystko. A jak juz zwróce uwage jak mi sie cos nie spodoba, chocby z tym psem to sie obrażaja i po cichu poźniej obgadują mnie do mamy.
Naprawde bardzo bym chciałą by sobie poszli, ale może byc trudno, tymbardziej że znowu zaczęli przekapacac moją mame
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Fugu 06 cze 2014, 12:14
ladywind mimo to jest szansa, aby się ich pozbyć. Najpierw musisz wypowiedzieć im umowę najmu lokalu z powodu niepłacenia czynszu (rozumiem, że wynajmują tylko jeden pokój? Bo jeżeli więcej to napisz, to ma znaczenie). Ewentualnie możesz powołać się na art. 685 k.c. (niewłaściwe zachowanie najemcy), ale nie wiem czy ich zachowanie podpada pod ten przepis (i czy sąd uznałby tę przesłankę wypowiedzenia najmu za zasadną).

Potem (niestety) idziesz do sądu z pozwem o opróżnienie lokalu zajmowanego bez tytułu prawnego (wypowiedzenie umowy najmu powoduje utratę tytułu prawnego do zajmowanej nieruchomości/lokalu), a następnie do komornika, który dokona eksmisji.

Btw - nie jestem pewien w 100% tego co napisałem, nie jestem prawnikiem (jeszcze).
Fugu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez acherontia-styx 06 cze 2014, 12:41
ladywind, wywalić na zbity pysk może im się oczy otworzą, albo spisać umowę najmu gdzie jak się nie będa wywiązywać z warunków umowy to też :papa: bo domyślam się, że skoro rodzina to bez umowy najmu sobie mieszkają.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez ladywind 06 cze 2014, 13:50
Fugu, własnie nie ma żadnej umowy. :roll:
acherontia-styx, tak bez umowy właśnie. Juz powiedziałam by sobie szukali jak im nie pasuje. Matka znowu mówi ze jak sie nie wyprowadza to bym sobie chłopa znalazła, który ich pogonii. Troche chore ze mam na siłę kogoś szukac, aby sie ich pozbyc :?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Kalebx3 06 cze 2014, 14:51
Kasiu ,aaaaale prze-je-bane .
Zjebać i wypier-dolic na bruk siłą , na zbity ryj do rynsztoka . Opłacić nawet żurów spod baru mleczne go , dac im gumowe toporki i wypierd-olic ,,,, bo wampy Cię zrujnują psychicznie , a potem otrują .
A IM SZYBCIEJ TYM LEPIEJ , JAK TO ZROBISZ .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Ferdynand k 06 cze 2014, 16:49
Kalebx3, :uklon: :brawo:
Naczelny Użyszkodnik

przez dar 06 cze 2014, 22:23
co się dzieje na tym świecie kolejne osoby które znam są "śmiertelnie" skłócone. Ludzie są straszni żeby sobie takie beznadziejne akcje odstawiać. Ten świat jest chory!
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez Abbey 06 cze 2014, 22:41
jeszcze w sobotę muszę zapieprzać na rano, no cudownie :great: :great:
jakbym mało obowiązków miała
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez ladywind 06 cze 2014, 23:13
Kalebx3, juz troche podupadłam na zdrowiu przez tą całą sytuacje nie mówiac juz ze choróbsko mi wróciło.
Obawiam się jednak, że sie nie wyprowadza, bo dzisiaj moja matka była dla nich bardzo miła, przez co maja jakby w niej "wsparcie" jakby to nie nazwać :?

przez Eto 06 cze 2014, 23:19
Tak przeglądam forum i dochodze do wniosku, że wiekszość problemów mamy przez ludzi. I od nich też najczęściej potrzebujemy pomocy :-|
Taaa... znowu mi się zbiera na przemyślenia...
Eto

przez ladywind 06 cze 2014, 23:20
Eto, niestety, najpierw nam zaszkodzą, a pożniej musimy liczyc na nich, bo samemu poźniej ciezko sie dzwignąć?

przez Eto 06 cze 2014, 23:24
ladywind obserwuje to na swoim przykładzie. A głupia myslałam, że tylko ja mam dziwne zasady funkcjonowania z niektórymi ludźmi ;)
Eto

przez Alien81 06 cze 2014, 23:24
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: magnolii84 już nie ma na Forum :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Pan Naczelnik już idzie do domu, bo ten zbój zaraz tu będzie...

Sortuj wg