"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Decevante 27 maja 2014, 21:56
Muszę się komuś wyżalić, tylko że nie mam komu :cry: Moje życie nie ma sensu już od dawna i jedyne co mi się chce to płakać i się skończyć ze sobą. Pomocy.. już nawet nie boli mnie to, że ludzie mnie ignorują.. lepsze to, niż żeby robili mi krzywdę. Ale dlaczego do k.. nigdy nie mogę mieć tego, czego potrzebuję? przecież nawet nie chcę żadnych pieniędzy czy rzeczy jak inni :cry:
Nienawidzę tego czegoś, co śmie nazywać się moją matką, nie przyznaję się do niej. pragnę jak najszybciej się od niej uwolnić i nie mieć z nią nigdy więcej do czynienia. pomocy ja z nią nie wytrzymam jeszcze 7 lat :cry: gdy ją widzę rozpier.ala mnie od środka, a gdy muszę z nią gadać..czuję tak wielką złość, że mogłabym rozwalić całe miasto. Tak mnie wkurza, że trudno to opisać. Ona zrobiła i robi dalej wszystko, żeby rozwalić moje życie i spieprzyć je jak najmocniej się da. Krzywdziła mnie tyle lat i nigdy mi nie pomogła.
Dlaczego ludzie są tak okrutni i podli, żyję w piekle, nic nie znaczę, jestem nikim, nikt mnie nie chce, nikt mnie nie lubi, nikt się mną nie interesuje, nikt mi nie pomaga i nie ma mnie dla nikogo. umrę wcześnie

przez pan26xyz 27 maja 2014, 22:16
khaleesi napisał(a):Życie jest chujowe

Dokładnie. Ale uprzedzam ameryki nie odkryłaś.

Wszystko idzie nie tak jak trzeba i ciągle kroczę pod górę.
pan26xyz

przez ( Dean )^2 27 maja 2014, 22:26
''wiesz nie mam czasu w tą sobotę,możemy w następną się spotkać,chętnie....''

taa,jakby tego wszystkiego było mało widać że ta laska zaczyna mnie olewać a jeszcze nie dawno tylko gadała żeby się nam kontakt nei urwał,żebyśmy mieli się czas spotkac itd......Jakby nie dość że na uczelni tonę to jeszcze to...super.Pewnie kogoś poznała,albo coś,nie dla mnie takie atrakcyjne laski,w ogóle widać że miłość też nie.
Najgorszy jest wiatr.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez acherontia-styx 27 maja 2014, 23:19
( Dean )^2, co się dzieje?
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez ( Dean )^2 27 maja 2014, 23:25
wszystko,studia sie walą,ją zaprosiłem to odmówiła,nienawidze siebie,kazdy cal mojego życia jest do wyrzucenia,ide na dno,przezemnie i czuje że nie dam rady dłuzej zyc,mysle o smierci czesto i na powaznie
Najgorszy jest wiatr.

przez terminal 28 maja 2014, 06:22
Ja /cenzura/, wczoraj pisałam o bólach kręgosłupa przy depresji, a dziś nie mogłam przez ten ból spać!!
Nagle odezwał sie po ponad 2 latach, pierdolony stres!!!!!!!!!!
Ledwo mogłam leżeć!!!
Dobry wieczór państwu. Minęła godzina 20:53. Za chwilę przedstawimy ostatni odcinek serialu "Poprzez prerię Arizony". Ze względu na ogromne zainteresowanie serialem prosimy telewidzów o wyłączenie telewizorów, ponieważ podwyższony pobór mocy może spowodować częściową awarię w podstacji.

przez pan26xyz 28 maja 2014, 07:14
Czy to gówno które nademną wisi skończy się kiedyś, kiedy ja zacznę myśleć normalnie.
pan26xyz

przez ( Dean )^2 28 maja 2014, 15:28
Tak bardzo potrzebuje pomocy,tak bardzo bardzo.Ledwo daje rady teraz a najgorsze dopiero przedemną,jezu....
Najgorszy jest wiatr.

przez Eto 28 maja 2014, 16:12
( Dean )^2 ty chodzisz na jakąś terapię czy coś? Jak potrzebujesz pomocy, to jej szukaj. Idź do psychologa- zrzucisz z siebie i trochę odsapniesz c: Często obcemu człowiekowi łatwiej jest się zwierzyć c:
Eto

przez Shantipriya 28 maja 2014, 18:54
Ja akurat Dean'a rozumiem. Czy jest coś bardziej wkurwiające, jak ktoś Cię olewa i to na dodatek osoba, na której ci zależy? ;(

Mnie ogółem wszyscy dookoła olali. Właśnie się dowiedziałam, że jak w lutym chciałam ze sobą skończyć i żaliłam się moim ''przyjaciółkom'', to one wtedy uważały, że jestem popierdolona i zajmuje im czas. Szkoda, że mi tego kuwa w lutym nie powiedziały...ludzie są beznadziejni po prostu, ja prdl...
Jeżeli myślisz, że gorzej być nie może...stawiasz tylko wyzwanie losowi.

''Prawda jest taka, że lotniska widziały więcej szczerych pocałunków, niż ołtarze kościołów. A ściany szpitali słyszały więcej szczerych modlitw, niż ściany kościołów''.

przez ( Dean )^2 28 maja 2014, 20:33
Eto napisał(a):( Dean )^2 ty chodzisz na jakąś terapię czy coś? Jak potrzebujesz pomocy, to jej szukaj. Idź do psychologa- zrzucisz z siebie i trochę odsapniesz c: Często obcemu człowiekowi łatwiej jest się zwierzyć c:

Nie chodzę a bardzo bym chciał bo chce gadać o tym co mnie boli,chce żeby mnie ktoś słuchał,ktoś kogo to obchodzi,cokolwiek.Chce o tym mówić,wyżalić się ale nie mam gdzie,z resztą to by nic nie pomogło poza tym że zeszłoby ze mnie trochę ciśnienia.Mój psychiatra,strasznie bym chciął do niego chodzić ale nie mam na to kasy.

Czy jest coś bardziej wkurwiające, jak ktoś Cię olewa i to na dodatek osoba, na której ci zależy? ;(

Nie wiem czy ona mnie olała,nie rozumiem jej.Ostatnio jak sie widzieliśmy to tak mi nadskakiwała jak żadna inna laska w życiu,odrazu co umnie mnie co robie,co zrobimy żeby nam się konmtakt nie urwał<przestałem chodzić na kurs tańca,z tamtąd sie znamy>,na gg pisała że koniecnzie sie musimy spotkać a teraz dzwonie i mówi że nie,chetnie w przyszłym w tym nie.Ale była jakaś zimna,tak to odczułem,tak jakby o mnie zapomniała,sam nie wiem...za tydzień ostatni raz ją gdzieś zaprosze,jak powie że nie to kasuje jej numer który sama mi dała choć wcale o niego nie pytałem i cześć.Mam dość problemów.

Jestem przeciążony,smutny i nawet jeśli nie wylece ze studiów to czekają mnie najbardziej chujowe wakacje od dawna i obrzydliwy rok.
Najgorszy jest wiatr.

przez cząstkaświata 28 maja 2014, 22:04
czy Wy też nie potraficie wybaczyć sobie niektórych błędów z przeszłości?
Depresja to głód miłości.

I mogłabym um­rzeć, kur*wa! ale zas­ta­nawia mnie, co będzie jutro..

przez neon 28 maja 2014, 22:06
jezu /cenzura/ ja pier do le !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! /cenzura/ mać do huja!!!!!!!!!
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

przez dar 28 maja 2014, 23:24
Uczę się żyć bez uczuć, a raczej je dławić i jakoś widzę rezultaty. Tylko czy to dobrze? Przecież otaczające mnie życie miało być inne... Chory to jest ten świat, ja się czuje zupełnie zdrowy. :(
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Sortuj wg