"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez pan26xyz 25 maja 2014, 14:39
Wnerwia mnie już wszystko. Szczególnie moje zachowanie. Nie radzę sobie w tym cholernym życiu i mam go coraz bardziej dość.
pan26xyz

przez eura28 25 maja 2014, 14:49
( Dean )^2, Poprzeglądaj agencje, w internecie jest masa ogłoszeń. A jak nie za granicą, to może w kraju? Nie wiem gdzie mieszkasz, ale w większych miastach w wakacje zazwyczaj roi się w sklepach, kawiarenkach etc. od wywieszonych ogłoszeń, że kogoś szukają. Wystarczy się przejść i popytać.

Ktoś ode mnie z rodziny kilka lat temu jechał na owoce do Norwegii z grupą znajomych. Wszystko załatwione bez znajomości, tak więc da się ;)

przez Eto 25 maja 2014, 15:34
( Dean )^2 napisał(a): Obrzydliwe wakacje bo tak,samotne,

Samotne, czyli u mnie od dawna każde... A kiedyś lubiłam być samotnikiem- głupie dziecko ze mnie było >.< Czemu jesteśmy tacy uzależnieni od innych? D: A społeczeństwo takie chamskie się robi...""
Nie przysługuje ci jakies stypendium, czy coś? Ja się pocieszam że jak nie zarobie w wakacje to chociaż o stypendium sie postaram c: A od biedy to i "owoce lasu" będę zbierać c:
Eto

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ( Dean )^2 25 maja 2014, 18:46
U mnie też każde....Nawet nie gadajcie o stypendium,ja już mam socjalne 800 zeta,bez niego to w ogóle nie byłoby mowy o żadnych studiach.Ale samo nie wystarcza.450 mieszkanie,na żarcie zostaje 350...a gdzie jeszcze lekarz 100,leki,o wyjściu gdzieś na piwo już nawet nie mówie.W wakacje zarobiłem 6500 i w tym roku żyłem chociaż raz przyzwoicie ale w te wakacje juz nie zarobie bo mam zajebane praktyki niemal do końca lipca i watpie żeby ktoś mnie przyjął na sierpień i kawałek wrzesnia bo jeszcze jakieś poparawki na pewno będę miał....Jutro spytam w jednym miejscu w którym mógłby mnie naprawdę przyjąć,ale jak tam się nie uda to nie wiem,z resztą tam też się robi za małą kasę ale wiadomo lepsze to niż nic.
Najgorszy jest wiatr.

przez barbieturan 25 maja 2014, 18:50
japoerdolwkurwano
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

przez Eto 25 maja 2014, 20:03
Grunt to mieć nadzieje- i trzymaj się tego :smile: Martwic sie będziesz jak wszystko zawiedzie c: Wiem że to herezja w moich ustach ale chociaż próbuje. Czasami... A do lekarza możesz iść na nfz. Oczywiście, że prywatnie lepiej, każdy chciałby mieć wille z basenem i prywatnego lekarza :-| Jak poprosisz o tańsze leki, powinni ci dać. Mi takie przepisali, bo powiedziałam, że nie mogę sobie pozwolić na drogie.
Eto

przez ( Dean )^2 25 maja 2014, 21:58
Heh nie chce willi z basenem,prywatny lekarz wystarczy;)

Akurat z niego nie mogę zrezygnowąc bo tylko on jak dotąd mi pomógł zarówno lekami jak i rozmową,byłoby ze mną sporo lepiej jakby mnie było stać na spotkania z nim częściej...będę szukał,jest parę opcji ale ogólnie jest ciężko.

-- 25 maja 2014, 21:59 --

Heh nie chce willi z basenem,prywatny lekarz wystarczy;)

Akurat z niego nie mogę zrezygnowąc bo tylko on jak dotąd mi pomógł zarówno lekami jak i rozmową,byłoby ze mną sporo lepiej jakby mnie było stać na spotkania z nim częściej...będę szukał,jest parę opcji ale ogólnie jest ciężko.
Najgorszy jest wiatr.

przez Eto 26 maja 2014, 12:42
Sama muszę szukać pracy na wakacje i stancji na następny rok. To śmieszne ale diabelnie mnie to martwi :-| Czasami budzę się rano i myślę tylko o tym...
Fajnie by było iśc do prywatnego, większa pewność. Mam wizytę u psychiatry na nfz, o którym krążą sprzeczne opinie. Na dodatek podobno zwolnili go z funkcji dyrektora w jakimś szpitalu, bo była afera. Będę miała ciekawie...
Eto

przez ( Dean )^2 26 maja 2014, 16:03
Nie wiem jak dam z tym wszystkim rady,petla zaciska mi sie na szyi ze wszystkich stron ostatnio...
Najgorszy jest wiatr.

przez devnull 26 maja 2014, 16:04
nie mogę już tego znieść, nic w życiu już nie osiągnę.
myśle już tylko o samobójstwie.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez pan26xyz 26 maja 2014, 16:05
Kurcze, ciągle jest ze mną coś nie tak. Nie mogę ustabilizować swojego życia. Może faktycznie brak wykształcenia powoduje te wszystkie niepowodzenia. Jejku, czy ktoś ma pistolet i może mnie zastrzelić?
pan26xyz

przez eura28 26 maja 2014, 17:50
W końcu zaczęłam znowu ćwiczyć i mam takie zakwasy na nogach i tyłku, że ledwo chodzę :great:

przez pan26xyz 26 maja 2014, 21:00
Dlaczego tak spaliłem swoje życie. Kurcze.
pan26xyz

przez khaleesi 26 maja 2014, 21:10
:why: k...
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg