"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez zbyt.smutny 14 maja 2014, 22:05
Któryś już dzień z rzędu chce mi się płakać. Nie cały, ale przychodzi taka chwila gdy czuję że łzy same napływają do oczu.

Smuci mnie samotność i to co sobie popsułem.
zbyt.smutny

przez variable 14 maja 2014, 22:07
zbyt.smutny, mnie juz od dzisiejszego placzu glowa boli nie wspominajac o zblizajacej sie nocy
variable

przez zbyt.smutny 14 maja 2014, 22:14
Co sprawia, że wylewasz tyle łez?
zbyt.smutny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Shantipriya 14 maja 2014, 22:41
Variable, trzymaj się :( naprawdę nie masz w ogóle z kim pogadać?

Jutro idę na psychoterapię, pierwszy raz od 3 tygodni, jak ja mam spojrzeć tej kobiecie w oczy...w ciągu kilku dni matur cała pewność siebie, poczucie własnej godności we mnie, które budowałyśmy tak uparcie przed dwa miesiące runęło jak domek z kart...myśl, że tyle robiłam zdań z matematyki, a to wszystko na nic...
Jeżeli myślisz, że gorzej być nie może...stawiasz tylko wyzwanie losowi.

''Prawda jest taka, że lotniska widziały więcej szczerych pocałunków, niż ołtarze kościołów. A ściany szpitali słyszały więcej szczerych modlitw, niż ściany kościołów''.

przez Indifference1 14 maja 2014, 22:41
Coś czuję, że dzisiaj w nocy też sobie popłaczę. Dawno nie miałam tak strasznego humoru :why:
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez papierowykot 14 maja 2014, 22:43
Ja się przyzwyczaiłem do siedzenia w domu. Ze sobą też można porozmawiać.

przez dar 14 maja 2014, 23:36
kurva mać już chwilami mam dość dlaczego to wszystko jest takie głupie :(
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez Rysio-59 14 maja 2014, 23:49
Stańcie przed lustrem i po patrzcie kim jesteś, jacy fajni jesteście trzeba brać się za bary i do przodu, życie zbyt piękne przed Wami, zapewniam Was...
Ktoś, kto mówi, że coś jest niemożliwe, nie powinien przeszkadzać komuś, kto właśnie to robi.

przez pan26xyz 15 maja 2014, 00:21
Nie daję już rady. Kurcze czemu nie urodziłem się normalny.
pan26xyz

przez Rysio-59 15 maja 2014, 00:34
pan26xyz, A jaki? Jesteś normalny jak każdy z nas. Tylko trzeba się ogarnąć i za suwać pod prąd... innej drogi nie ma. Nik nie obiecywał łatwego życia.
"Jeśli masz cel, idź do niego, jeśli masz nadzieję, wierz w nią, jeśli kochasz, walcz!"
Ktoś, kto mówi, że coś jest niemożliwe, nie powinien przeszkadzać komuś, kto właśnie to robi.

przez LLLorelai 15 maja 2014, 01:25
Witam wszystkich. Bardzo spodobała mi się nazwa :jęczarnia" - jakby stworzona dla mnie. Mam od rana potworne napady paniki, nawet zomiren nie pomaga. Może jęczenie pomoże...

przez zbyt.smutny 15 maja 2014, 14:25
W ogóle nie pasuję do dzisiejszego świata. Byłem zbyt wrażliwy, dobry, ufny, przyjacielski, sprawiedliwy, nieśmiały, wyrozumiały - a to przecież obecnie wielkie wady. Nie muszę wiele pisać, co się stały przy ich konfrontacji ze społeczeństwem - wielkie rozczarowanie: lęk smutek, strach. Starałem się zmienić, DOSTOSOWAĆ i nie wiem w którym momencie dopasowywanie stało się dopasowywaniem na siłę. Mojaj osobowość... przestała być tą moją. Co innego siebie zmieniać a co innego sprawić, że czuję się niekomfortowo sam ze sobą.
.
...
zbyt.smutny

przez Orenda 15 maja 2014, 16:40
po tym napisał do mnie, a ja mu wybaczyłam. i co? i dalej mnie olewa. naobżerałam się i rzygać mi się chce. nie chce mi się nabijać tych fajek. poszłabym na koncert. poszłabym z kimś na piwo. wzięłabym deksa. zapaliłabym zioło. nie mam nic, nie mam nawet siebie. czemu tak trudno jest się zabić. smutno mi. nienawidzę swojego życia i siebie. mam takie obrzydliwe ciało. jestem taka gruba.
w pustym domu trzymam lalki
każda swoje imię ma

przez Rysio-59 15 maja 2014, 18:01
Orenda napisał(a):po tym napisał do mnie, a ja mu wybaczyłam. i co? i dalej mnie olewa. naobżerałam się i rzygać mi się chce. nie chce mi się nabijać tych fajek. poszłabym na koncert. poszłabym z kimś na piwo. wzięłabym deksa. zapaliłabym zioło. nie mam nic, nie mam nawet siebie. czemu tak trudno jest się zabić. smutno mi. nienawidzę swojego życia i siebie. mam takie obrzydliwe ciało. jestem taka gruba.

Trzeba się wziąć za siebie i to ostro z przytupem a nie zioło itp... A za ciało aby było ładne też możesz się postarać wszystko w twoich rękach a nie w uciecze przed samą sobą... Głowa do góry i żyć, bo życie jest piękne a upadki mają to do siebie, że trzeba się podnieść... :angel:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Sortuj wg