"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez ( Dean )^2 10 maja 2014, 12:30
Rujnuje swoje studia,jak tak dalej pójdzie to znowu wylecę....A najlepsze jest to że nie mam siły i nie chce się uczyć po prostu ma dość życia,nie chce już dalej żyć.
Najgorszy jest wiatr.

przez Nel 10 maja 2014, 12:47
Shantipriya,
wszyscy mówią ze matura w tym roku byla wyjątkowa trudna,
wiem o matematyce i fiz w rozszerzeniu
będą nizsze progi w zwiazku z tym
nie martw sie na zapas
moze sie uda
trzymam kciuki

no wyszlo słońce :(
no po co :(
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

przez DarkMaster 10 maja 2014, 12:56
Nie ma to jak spieprzyć z praktyk... cholerne zaburzenia lękowe, cholerna depresja. Tak cholernie tęsknię...
Nie dotrzymałem słowa
Słowa danego samego sobie
Nie miałem już odwrotu
Zmierzałem donikąd
Moim przyjacielem stał się strach,
Strach przed samym sobą

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Indifference1 10 maja 2014, 12:59
Shantipriya, mi też mata nie poszła tak jak miała pójść... Może nadrobię punkty angielskim ale progi musiałyby spać o jakieś nie wiem... 20 punktów żebym się miała dostać. Także bez szans :? Nie przejmuj się, wszystkim źle poszło.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Shantipriya 10 maja 2014, 15:30
Posejdon, 3 lata na humanie, oceny miałam słabe, ale pod maturę uczyłam się dużo, zrobiłam wszystkie arkusze od reformy z matematyki (majowe, sierpniowe, czerwcowe i próbne) i nie było ŻADNEGO, którego bym nie zdała (co więcej, niektóre pisałam na 70 % nawet). Plus robiłam zadania z zbioru Andrzeja Kiełbasy i Pazdra. I gówno. Nawet 30 % mieć nie będę.
Co najgorsze, na moje studia matematyka liczy się jako przedmiot DODATKOWY, którego mogę w ogóle nie podawać. Muszę mieć go tylko zaliczonego. Co jeszcze k...a gorsze, liczy mi się angielski, polski i historia R (o historii nie mogę się jeszcze wypowiadać, bo piszę za tydzień, ale polski i angielski dobrze mi poszły...więc zapowiada się, że wszystko pójdzie dobrze oprócz matematyki i to przez nią nie pójdę na studia :great: z.a.j.e.k.u.r.w.a.b.i.ś.c.i.e).

Na dodatek moje ''kumpele'' już zdążyły się ode mnie odwrócić ( a zakończenie roku było 2 tygodnie temu...). Jestem teraz oficjalnie sama ze wszystkim, mam kilku znajomych, którzy też się ode mnie już niedługo odwrócą, bo jestem aspołeczna i ciągle jęczę.
O tym, że czuję się jak gówno 24/7 nawet nie wspominam.

Jak ja dziękuję Bogu za to forum...

Nel, dziękuję :) wiem, że każdy mówi, że matematyka była trudna, co nie zmienia faktu, że jej nie zaliczę... ;/
Jeżeli myślisz, że gorzej być nie może...stawiasz tylko wyzwanie losowi.

''Prawda jest taka, że lotniska widziały więcej szczerych pocałunków, niż ołtarze kościołów. A ściany szpitali słyszały więcej szczerych modlitw, niż ściany kościołów''.

przez Rebelia 10 maja 2014, 15:44
Shantipriya, zaraz napiszę Ci prywatną wiadomość z ciekawą historią ku pokrzepieniu :)

przez terminal 10 maja 2014, 15:51
khaleesi napisał(a):Widziałam rozjechanego z flakami na wierzchu gołebia na ulicy :why: :why: :why: :why: :why: :why:

A ja tylko dziś przejechanego rudego kota i jeżyka :(
Na szczęście bez flaków, ale i tak widok przygnębiający.
Dobry wieczór państwu. Minęła godzina 20:53. Za chwilę przedstawimy ostatni odcinek serialu "Poprzez prerię Arizony". Ze względu na ogromne zainteresowanie serialem prosimy telewidzów o wyłączenie telewizorów, ponieważ podwyższony pobór mocy może spowodować częściową awarię w podstacji.

przez Fugu 10 maja 2014, 16:18
Rebelia - dobry pomysł :). Ja również podzielę się moją historią. W liceum miałem polski na podstawie, ale ze względu na przeliczniki zdecydowałem się podejść do rozszerzenia (jako jedna z 2 osób w klasie). Kiedy otworzyłem arkusz nie wiedziałem od czego zacząć, nie bardzo rozumiałem w pytaniach czego ode mnie chcą, ale jakoś wypełniłem pierwszą część. Pisząc wypracowanie najpierw zacząłem od pierwszego tematu (Kochanowski), podłubałem w nim, ale mi nie szło i przerzuciłem się na drugi. Dotyczył książki, której w ogóle nie znałem (Kamień na kamieniu). Przeczytałem fragment dwa razy i zacząłem pisać, wrzucając do wypracowania wszystko, co mi przyszło do głowy i próbując nadać temu jakiś sensowny kształt. Byłem pewien, że tego nie zdam (albo zdam ledwo, ledwo), resztę dnia zdołowany przesiedziałem na kanapie. No ale nazajutrz trzeba było ruszyć dupsko na angola, w końcu polski to był dopiero pierwszy egzamin...

... który, jak się później okazało, poszedł mi najlepiej ze wszystkich (czego w życiu bym się nie spodziewał)! Zdobyłem ponad 80% i dostałem się na studia. Dlaczego dziewczyny - pamiętajcie, że to nie Wy sprawdzacie sobie matury (ani nie układacie klucza). Nie ma co dołować się przed otrzymaniem wyników, bo naprawdę mogą się one baaardzo różnić od tego, czego się spodziewacie. Fakt, też słyszałem że matura z matmy była trudna (zresztą nawet sam otworzyłem arkusz i przyznaję, że niektóre zadania to kosmos - np. to z tym gościem, który idzie zwiedzać zamek, wtf), ale nie przejmujcie się tym zbyt wcześnie, żeby Wasze nastawienie nie miało wpływu na wyniki innych egzaminów. Jeszcze nic nie jest przesądzone. Patrzcie przed siebie, a myślenie o tym, co już było, zostawcie do ogłoszenia wyników. Dopiero wtedy ewentualnie będziecie się zastanawiać, co dalej.

Shantipriya, powodzenia na rozszerzonej historii :). Zwłaszcza życzę Ci fajnego tematu wypracowania, bo kryteria jego oceny są tak jasne i przejrzyste, że wstrzelenie się w klucz na polskim to przy tym nic. Sam przez to przechodziłem, więc znam ten ból :P.
Fugu

przez Orenda 10 maja 2014, 17:24
ja tylko chcę umrzeć, czemu tak trudno jest się zabić
w pustym domu trzymam lalki
każda swoje imię ma

przez khaleesi 10 maja 2014, 17:48
terminal, :why: biedactwa
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez pan26xyz 10 maja 2014, 19:09
Trochę mnie z wami nie było, ale znów się pojawiłem i muszę pojęczeć. Codziennie zastanawiam się dlaczego mi nic nie wychodzi, ciągle coś zawalam.
pan26xyz

przez barbieturan 10 maja 2014, 19:12
nie ma z kim pogadać . w sumie to nawet bym pojechała sobie gdzieś do kogoś pooddychać innym powietrzem
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

przez terminal 10 maja 2014, 19:48
Siedzę od rana nad angielskim, głupia myślałam, że uda mi się nadrobić tyle w dwa dni??
Mam wrażenie, że nigdy się nie nauczę angielskiego. Brak mi cierpliwości i wolno myślę, w grupie chyba najwolniej.
Dobry wieczór państwu. Minęła godzina 20:53. Za chwilę przedstawimy ostatni odcinek serialu "Poprzez prerię Arizony". Ze względu na ogromne zainteresowanie serialem prosimy telewidzów o wyłączenie telewizorów, ponieważ podwyższony pobór mocy może spowodować częściową awarię w podstacji.

przez Rebelia 10 maja 2014, 20:03
Fugu, dawno zdawałeś maturę? Fakt, w klucz maturalny podobno nie wstrzeliła się nawet Szymborska z interpretacją swojego wiersza :P

Sortuj wg