"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez zmęczona_wszystkim 21 kwi 2014, 11:42
lucy1979 napisał(a):Jesli zaś chodzi o to niepłacenie to myślę, że to prawda. Choć wolałabym, zeby to były tylko Twoje fantazje.

A ja tam myślę, że to bujda. Chyba tylko bardzo nieprofesjonalna prostytutka brałaby opłatę po fakcie. Przecież takie kobiety mają doświadczenie w branży, wiedzą, że klient może nie zapłacić. A jak jeszcze mają "opiekuna", to już na pewno by takiemu klientowi nie darowali. chyba że mianem prostytutek określa jakieś głupawe dziewczyny, które sprzedają się, a ufają, że facet coś im da "po". Zresztą na to, co opowiadają erotyczni gawędziarze trzeba patrzeć z lekkim pobłażaniem, bo zaledwie mały skrawek jest prawdą, i to zwykle ten najmniej ciekawy :D
A na hasła mizoginów nie zwracać uwagi. Ponudzi mu się, to przestanie.
Ostatnio edytowano 21 kwi 2014, 11:43 przez zmęczona_wszystkim, łącznie edytowano 1 raz

przez Kamiru 21 kwi 2014, 11:42
Sam się skopałeś pan26xyz.. Dostrzegam że jesteś cwaniak w świecie i w internecie.. Ja się Ciebie nie boję, twoich gróźb słownych. Do Ciebie nie da się inaczej dotrzeć niż nasadzić garści.. I lepiej żebyś poszukał koleżanek na innych stronach.. To nie jest strona dla Ciebie, a Twoje miejsce jest w zakładzie z dala od zdrowych inaczej i zdrowych.

przez pan26xyz 21 kwi 2014, 13:27
Kamiru, Więc dlaczego nie chcą mnie zamknąć w zakładzie mimo że pcham się tam na siłę?
pan26xyz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez silence_sadness 21 kwi 2014, 13:33
Ogarnijcie ludzie... :?
Teraz każdy na każdego będzie naskakiwał?? :shock:

Chillout!! :P
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez pan26xyz 21 kwi 2014, 14:22
Ale przecież tu taki klimat panuje, jak ktoś ma problem to wszyscy wielcy znawcy nie potrafią mu pomóc spokojnie wytłumaczyć i dać mu jakieś wskazówki, tylko albo dać mu radę w stylu "ogarnij się, głowa do góry" itd., albo po prostu skopać go. Bo przecież tak jest najłatwiej.
pan26xyz

przez silence_sadness 21 kwi 2014, 14:26
pan26xyz, Ej, ej.. Kolego nie atakuj mnie..

Czemu pakujesz wszystkich do jednego wora??

To, że kilka osób na Ciebie naskoczyło nie znaczy, że wszyscy to zrobili.

Moja wypowiedź tyczyła się "bajzlu" czyt. <kłótnia> jaki tu stworzyliście..

A teraz spokojnie możesz napisać w czym problem.
Co jest nie tak. Może uda mi się jakoś doradzić.
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez Variable 21 kwi 2014, 14:28
silence_sadness, nie ma sensu sie z nim w dyskusje wdawac, poczytaj kilka stron wczesniej jakie bzdury pisze.
Variable

przez silence_sadness 21 kwi 2014, 14:30
Variable, Nie interesuje mnie to co jest wcześniej. :P

przez Variable 21 kwi 2014, 14:31
silence_sadness, trudno :bezradny:
Variable

przez silence_sadness 21 kwi 2014, 14:36
Variable, Wcale nie. :D

przez Kamiru 21 kwi 2014, 15:20
pan26xyz napisał(a):Kamiru, Więc dlaczego nie chcą mnie zamknąć w zakładzie mimo że pcham się tam na siłę?

Bo nawet do tego się nie nadajesz... Wszyscy najeżdżają na Ciebie bo słowa otuchy skierowane do Ciebie, powodują że jesteś bardziej "podły" niż wcześniej.. Są na forum takie osoby którym pomagają słowa otuchy, i są takie którym pomaga "najechanie" na nie po całości.. Nie zaliczasz się ani do jednych ani do drugich. Jak już będziesz wiedział do jakich się zaliczasz wtedy daj odpowiedź, i nie wyróżniaj się z tłumu swoimi poglądami, bo nie zawsze jest to dobry pomysł. I pamiętaj że te forum dla wielu jest miejscem odreagowania od wszystkiego co je otacza, nie próbuj im tego zabierać..

przez mark123 21 kwi 2014, 15:51
Kamiru napisał(a):Są na forum takie osoby którym pomagają słowa otuchy, i są takie którym pomaga "najechanie" na nie po całości.. Nie zaliczasz się ani do jednych ani do drugich. Jak już będziesz wiedział do jakich się zaliczasz wtedy daj odpowiedź

Zalicza się chyba do trzeciej grupy osób na forum.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Asiulka88 21 kwi 2014, 17:17
Przykro mi Natsume... Może to po prostu nie ten facet... Nie dla Ciebie... Zasługujesz na takiego, który nigdy nie sprawi Ci smutku swoją obojętnością... Nie zgadzaj się na bycie "opcją"- albo mu zależy i to czujesz, albo porozmawiaj z nim stanowczo, że nie zgadzasz się na takie bylejactwo z jego strony.
Z tego co piszesz to jemu chyba nie zależy... Powiedział Ci wprost, że uważa Cię za opcję?? Czy to tylko Twoje wnioski?? Dziś macie czas i nie chciał przyjechać??
Pomyśl nad tym... Wiem, że to wszystko jest trudne... Trudno odpuścić, jeśli zależy na kimś... Ale jeśli tej drugiej osobie nie zależy to... może tak będzie lepiej...
Porozmawiaj z nim szczerze i spokojnie.

przez pan26xyz 21 kwi 2014, 19:01
Asiulka88 napisał(a):...Może to po prostu nie ten facet... Nie dla Ciebie... Zasługujesz na takiego, który nigdy nie sprawi Ci smutku swoją obojętnością...

Znów dobra rada. A może po prostu lepiej poradzić jej niech stanie przed facetem i powie mu prosto w oczy że nie chce być opcją i niech tu i teraz określi. Ale no tak wy lubicie te gierki i później użalanie się nad sobą "on mnie zostawił". Dla uściślenia bo zaraz posypie się w moją stronę seria obelg więc "TAK TO JA JESTEM ZŁY I NIE DOBRY", skrzywdziłem wszystkie kobiety na całym świecie, a teraz użalam się nad sobą bo wku....rwia mnie to że na każdym kroku spotykam szma...te której wystarczy zaproponować kilka złotych za seks i ona już leci. No tak w końcu to takie teraz normalna, a ja jestem taki nie tolerancyjny.

Natsume moja rada, stań przed facetem i prosto w twarz zapytaj, a nie czekaj na jego krok bo możesz się nie doczekać, faceci też lubią kiedy kobiety pytają o coś ważnego w związku.
pan26xyz

Sortuj wg