"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez pan26xyz 20 kwi 2014, 23:49
Faktycznie nadyskutowała\eś się.
pan26xyz

przez Śmiercionauta 20 kwi 2014, 23:51
pan26xyz, piszesz takie bzdury, ze mi ręce opadają.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez pan26xyz 21 kwi 2014, 00:03
Dla was są to bzdury dla mnie nie są. Dla mnie dziś kobiety spadły na dno, zastanawiam się po co wypisują te puste słowa "rodzina, dom, miłość", skoro liczy się dla nich tylko pieniądz, wygląd i dobry samochód, żeby koleżanki zazdrościły.
pan26xyz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Variable 21 kwi 2014, 00:07
Ech jaki ty biedny, musisz wyładowac swoja frustracje na caly swiat. Poszukaj sobie faceta w takim razie skoro wszystkie kobiety juz sa skreslone dla ciebie i problem z glowy.
Variable

przez khaleesi 21 kwi 2014, 00:13
pan26xyz, A po czym wnioski wysnuwasz, że liczy sie dla wszystkich kobiet : pieniadz i wygląd? Może po prostu startujesz do samych pustaków?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Variable 21 kwi 2014, 00:17
pan26xyz, przeczytalam jedno zdanie na twoim blogu i juz wiem o tobie wszystko.
Cyt. "nie szanuje siebie i nie szanuje kobiet. Szukam kobiety do zaspokojenia wlasnych seksualnych potrzeb", "nie wiem kim jestem"
A ja juz wiem kim jestes, ale nie napisze.
Tak wiec nie dziw sie, ze trafiasz tylko na same dziwki jak to napisales. Dziekuje
Variable

przez zmęczona_wszystkim 21 kwi 2014, 01:58
khaleesi napisał(a):pan26xyz, A po czym wnioski wysnuwasz, że liczy sie dla wszystkich kobiet : pieniadz i wygląd? Może po prostu startujesz do samych pustaków?

A do kogo innego ma startować? Jak chciałby ze swoim zachowaniem znaleźć kogoś wartościowego? Jaka fajna kobieta poleci na pijaczka z nienawiścią do kobiet? Chce żyć w swoich wyobrażeniach? Proszę bardzo - jaki sens ma przekonywanie?
Są różne typy narzekaczy, ale z dwojga złego wolę tych, którzy winią siebie, a nie innych. A pan26xyz widzi winę głównie w kobietach, bo przecież w sobie zbyt ciężko byłoby poszukać.

przez pan26xyz 21 kwi 2014, 09:58
Variable, Co ty możesz o mnie wiedzieć. Nie mam zamiaru przerzucać się na chłopców, ale kobiety uczyniły z mojego życia koszmar, tyle.

zmęczona_wszystkim, Tak masz rację to ja jestem ten najgorszy.
pan26xyz

przez lucy1979 21 kwi 2014, 10:51
Niepotrzebnie wogóle podejmujecie dyskusje z panem26xyz, odkąd się tu zalogował wciąz prowokuje tymi samymi tekstami. Robi to specjalnie. Oskarza kobiety, że są dziwkami, a sam patrzy na nie tylko jak na obiekt seksualny. Tak pustego, jałowego emocjonalnie czlowieka nie spotkalam, zatruwa wszystko z czym sie nie zetknie. Jego jad wylewa sie z niego. Narzeka, że jest samotny, ze nie ma do kogo geby otworzyc a gdy chcialam pocieszyc go na gadu gadu to w pierwszym zdaniu spytal czy prześpię się z nim!!! Uwierzycie?Gdy odpisalam, ze ja chce mu pomóc to stracil zainteresowanie.Skonczylo sie tak, że nawyzywal mnie od dziwek. Chwytalam sie roznych sposobow aby jakos nim potrząsnąc. Nic to nie dało. I to szantazowanie samobojstwem....
Mialam wrzaenie, że on mnie zatruwa tym swoim jadem na odległość. Roznych ludzi znalam, ale on jst jedyny w swiom rodzaju. Nie wiem jak to nazwać. Sama świadomosc ze istnieją tacy ludzie sprawia. że czuje sie nieswojo.
Za to dowiedzialam sie jakie ma hobby. Napisal ,e jedyna rzecz jaka sprawia mu przyjemnosc to sex z prostytutkami. Ale to nie wszystko. Chodzi o to, ze on po wszystkim mowi im. że nie ma pieniedzy. I uwielbia patrzec na ich zawiedzioną minę. Wszystko w temacie Pana26xyz.
Co Wy na to?
Fajny sposob na spedzanie czasu??
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez Variable 21 kwi 2014, 10:54
lucy1979, :shock:
Variable

przez pan26xyz 21 kwi 2014, 11:01
lucy1979, Ulżyło Ci pisząc te brednie. Wyzwiskami zaczęłaś pierwsza sypać więc nie obracaj kota ogonem. Pamiętasz jak nasrałem Ci do buzi i to zjadłaś? W każdą historyjkę jesteś w stanie uwierzyć. To ty jesteś pusta i fałszywa, najpierw sprzyjasz chcesz się poznać, a kiedy człowiek odrobinę się przed Tobą otwiera zaczynasz go obrażać i mieszać z błotem. Zastanów się następnym razem zanim cokolwiek napiszesz.
pan26xyz

przez lucy1979 21 kwi 2014, 11:05
Też bylam w szoku gdy mi o tym napisał.
Myśle , że to wstrętne gdy kogoś cieszy krzywda drugiej osoby. Nie jest ważne czy to prostytutka czy kto inny. To wstętne i chore. Zabawa czyimś kosztem.

-- 21 kwi 2014, 10:09 --

pan26xyz napisał(a):lucy1979, Ulżyło Ci pisząc te brednie. Wyzwiskami zaczęłaś pierwsza sypać więc nie obracaj kota ogonem. Pamiętasz jak nasrałem Ci do buzi i to zjadłaś? W każdą historyjkę jesteś w stanie uwierzyć. To ty jesteś pusta i fałszywa, najpierw sprzyjasz chcesz się poznać, a kiedy człowiek odrobinę się przed Tobą otwiera zaczynasz go obrażać i mieszać z błotem. Zastanów się następnym razem zanim cokolwiek napiszesz.

Przeczytaj sobie jeszcze raz naszą rozmowę na gg, bo chyba Cię pamięć zawodzi. Ja zaczęłam sypać wyzwiskami? Dobre sobie.
Jesli zaś chodzi o to niepłacenie to myślę, że to prawda. Choć wolałabym, zeby to były tylko Twoje fantazje.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez Śmiercionauta 21 kwi 2014, 11:10
pan26xyz, lucy1979, takie rozmowy zostawcie sobie na Pw.
pan26xyz, dostajesz ostrzeżenie za obrażanie lucy1979
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez pan26xyz 21 kwi 2014, 11:31
No tak ona mnie nie obraziła. Najlepiej jak już ktoś jest gorszy to go skopać w kilka osób bo sami byście nie dali rady. Mięczaki.
pan26xyz

Sortuj wg