"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez depresyjny86 07 paź 2007, 17:33
Goplaneczka-jeszcze będziesz miala siłe w sobie,ona sie pojawi.
Jeszcze wiele zmieni się na lepsze w Twoim życiu.
Obiecuje Ci że siła jeszcze do Ciebie przyjdzie ;)
:)

przez smutna48 07 paź 2007, 18:37
A oni znowu u sąsiadów a ja ... coż czuje sie jak nieistona porazka zyciowa :cry: ale trudno... Ona zawsze wszędzie znajdzie kgoś do pogadania a ja coż odsunęłam się od swoich znajomych bo oni mają juz rodziny i ni emają czasu :cry:
Znikam na jakiś czas z forum przemyślałam sprawę wrocę do was jak odnajdę samą siebie o ile odnajdę :cry: bo nie wiem gdzie jestem ale mi źle w tym miejscu w kazdym razie wiecej z dzisiejszego dnia znajdziecie na depresja w śród bliskich gorąco was pozdrawiam co złego to nie ja itp...
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez depresyjny86 07 paź 2007, 18:39
smutna-nie znikaj :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Goplaneczka 07 paź 2007, 18:46
Smutna, ale czemu?
Wróć, jak tylko poczujesz potrzebę.

Dziękuję, Darku, za dobre słowa.
Goplaneczka

przez Mooni 07 paź 2007, 20:48
Smutna, daj jednak czasem znać. Powodzenia ;)
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez smutna48 07 paź 2007, 20:56
Jasne nie matrwcie się musze znaleśc prace musze coś zrobić ze swoim zyciem musze się odbić od dna psychicznego a ciągłym siedzeniem przed kompem niczego nie zmienie dlatego. Będe wiecej jeździć po Wa-wie z Cv. Będzie mnie od jutra napewno mniej duzo mniej Musze się posklejać bo jestem rozbita kompletnie dzięki wam za wszystko ;) mocno Tuleeeeeeeeeeeeeeeeeeee ;)
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez korres1 07 paź 2007, 21:34
bethi napisał(a):korres1, na chamstwo nic się nie poradzi. Jedyna skuteczna obrona to nie branie do siebie tego, kto coś mówi. Trudne - ponoć wykonalne.
Tulę

Dzięki za wsparcie. Ale to rzeczywiście trudne. Na razie jeszcze nie przebolałam. Niw wiem czy to chwilowy dół, czy przygrywka, żeby mnie wykopać. Jest mi okropnie cierpko.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:36 pm ]
Smutna, powodzenia. Cieszę się, że znalazłaś energię na szukanie pracy. forum jest dobre, ale nie zastąpi życia :)) Trzymam kciuki.
Ale kto będzie trzymał straż nad strażnikami?

przez samotniczka 07 paź 2007, 22:20
Muszę trochę pojęczeć, wybaczcie

Jestem taka beznadziejna, głupia i tępa! Nie mogę wytrzymać w towarzystwie ludzi a szczególnie osób młodych, widzę jak się naśmiewają. Te wyraźne niewerbalne sygnały, potępiające spojrzenia, kpiące wyrazy twarzy i następujące po nich szydercze uśmieszki wymieniane przez młodych i pięknych - atakują, gdy ośmielę się wystawić na widok publiczny swoją durną osobę! Żałuję, że potrafię je odczytywać, bo te niewypowiedziane obelgi bolą jak naplucie w twarz i kopanie leżącego.
Nie mogę z nikim porozmawiać, nawet gdybym chciala. Jakie to żenujące, że jeszcze wegetuję na tym zapleśniałym świecie!

przez Goplaneczka 07 paź 2007, 22:38
Samotniczko- przytulam mocno, wspieram duchowo, podpieram murkiem. Nie jesteś taką, jaką się widzisz-jesteś kimś znacznie więcej. Ale Twoje pozytywne cechy są tłamszone przez nadmiar samokrytyki, depresję, brak akceptacji.
Przestań więc odczytywać te sygnały, olej je, pozwól sobie na ekspresję, nie kul się w sobie pod spojrzeniami innych. Jeśli uważasz, że Cię nie lubią, to co za różnica, co robisz? Możesz im machać motylkami przed twarzą, ignorować, milczeć albo mówić ile Ci się podoba-jeśli Cię nie doceniają-potraktuj ich jak mrówki, są, są, ale kto na nie zwraca uwagę?
Też często czuję się identycznie jak Ty, ale nadal tu jesteśmy... Czyli mamy jeszcze coś do załatwienia. Nawet z depresją, na przekór wszystkiemu można dążyć do swoich celów.

Smutna-gratuluję!! Idziesz do przodu! Zasługujesz na wielkiego przytulaka i masę pochwał!!
Goplaneczka

przez kruszek 08 paź 2007, 08:02
nie sądziłam, że kiedyś zawitam w tym temacie, a jednak....

tak więc moja sytuacja wygląda bardzo źle. siedzę w domu, nie wychodzę, nigdzie się nie ruszam, śpię coraz mnie, z każdą nocą mniej. ktoś by pomyślał: klasyczne objawy stanów depresyjnych, prawda? owszem... tyle, że ja już byłam 2 razy w psychiatryku i mam dość po prostu, nie chcę tam wracać. aktualnie siedzę i szukam jakiegoś psychologa na dzisiaj, bo moja psycholożka poszła na emeryturę i do tego wyjechała. miałam z nią zajebisty kontakt, spotykałyśmy się na kawę. ale jej nie ma w Łodzi teraz! więc nie mam się do kogo zwrócić i szukam...
...the nervous system's down...

przez all_over_me 08 paź 2007, 08:09
zmieniłam nick, bo tamten to tylko złe wspomnienia...
nie sądziłam, że kiedyś zawitam w tym temacie, a jednak....

tak więc moja sytuacja wygląda bardzo źle. siedzę w domu, nie wychodzę, nigdzie się nie ruszam, śpię coraz mnie, z każdą nocą mniej. ktoś by pomyślał: klasyczne objawy stanów depresyjnych, prawda? owszem... tyle, że ja już byłam 2 razy w psychiatryku i mam dość po prostu, nie chcę tam wracać. aktualnie siedzę i szukam jakiegoś psychologa na dzisiaj, bo moja psycholożka poszła na emeryturę i do tego wyjechała. miałam z nią zajebisty kontakt, spotykałyśmy się na kawę. ale jej nie ma w Łodzi teraz! więc nie mam się do kogo zwrócić i szukam...
...::the nervous system's down::...

przez Mooni 08 paź 2007, 15:05
znów jestem w dole. A było juz tak pięknie. A do tego chyba zaczął mi się podobać pewien facet. Paranoja i bezsens

przez groskova 08 paź 2007, 15:40
Mooni, tak ja wiem facet na horyzoncie wszystko komplikuje...Ja sie strasznie boje znow:(((((
Ten co sie pojawil w moim zyciu tak nagle jest cudowny, a ja nie potrafie czuc...powinnam latac z glowa w chmurach a ja sie doluje bo czuje tylko ta pieprzona depresyjna pustke:((

Ciesze sie ze teskniliscie, dzieki Bethi, dzejem, goplaneczka, polina i reszta:*

przez Mooni 08 paź 2007, 15:43
ano komplikuje. Jestem mężatką
Ale to chyba jakies chwilowe i minie mam nadzieję. Rzadko go widzę, więc może już więcej nie zobaczę.

Sortuj wg