"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez khaleesi 19 kwi 2014, 00:43
( Dean )^2, przecież świeta dopiero zaczynają się :mrgreen:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez mark123 19 kwi 2014, 01:07
Za kilka dni obrona, a mnie się dalej nie chce przygotowywać.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez AdrianR 19 kwi 2014, 18:24
mark123 napisał(a):Za kilka dni obrona, a mnie się dalej nie chce przygotowywać.

NO to mobilizuj się bracie bo szkoda zmarnować taką szansę i takie życiowe wyzwanie. Co prawda sam papierek niewiele dziś znaczy (jeszcze zależy od kierunku) ale od czegoś trzeba zacząć zawodowe życie a potem ewentualnie je rozwijać czy zmieniać. ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 19 kwi 2014, 18:38
AdrianR napisał(a):
mark123 napisał(a):Za kilka dni obrona, a mnie się dalej nie chce przygotowywać.

NO to mobilizuj się bracie bo szkoda zmarnować taką szansę i takie życiowe wyzwanie. Co prawda sam papierek niewiele dziś znaczy (jeszcze zależy od kierunku) ale od czegoś trzeba zacząć zawodowe życie a potem ewentualnie je rozwijać czy zmieniać. ;)

Mi się mój papierek do niczego w życiu nie przydał i raczej nie przyda bo już 10 lat prawie minęło, no ale mark123 ma szansę na inżyniera a nie jakiegoś magistra- humanistę jakim niestety jestem ja.
Największy Forumowy Maruda

przez Lenka30 19 kwi 2014, 19:07
carlosbueno, Co Ty masz do humanistów? I na jakich fundamentach budujesz taką granicę?
" Jestem życiem, które pragnie żyć, pośród życia, które pragnie żyć "

przez lucy1979 19 kwi 2014, 19:25
Lenka30 napisał(a):carlosbueno, Co Ty masz do humanistów? I na jakich fundamentach budujesz taką granicę?

Chodziło Carlosowi o to, że cięzko po studiach humanistycznych znalezc pracę. I ma rację. A Ty się kobito tak od razu nie spinaj, nie gotuj się, wycziluj. Jacyś mega przewrazliwieni ludzie :? l

-- 19 kwi 2014, 18:27 --

pan26xyz napisał(a):czy mogę komuś pozawracać dupę? Czy wszyscy są na mnie obrażeni?

Nie możesz, bo wszyscy mają Cie po kokardę.
Tego, że szantażujesz samobójstwem, od początku swego pobytu.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez carlosbueno 19 kwi 2014, 19:41
Chodziło Carlosowi o to, że cięzko po studiach humanistycznych znalezc pracę. I ma rację. A Ty się kobito tak od razu nie spinaj, nie gotuj się, wycziluj. Jacyś mega przewrazliwieni ludzie :? l
na rynku pracy inżynier jest zwykle więcej arty niż niby wyższy stopień jakim jest magister. Ale tak prawdę mówiąc to i tak wykształcenie ma drugorzędne znaczenie względem innych cech, czy tzw znajomości.

przez mark123 19 kwi 2014, 19:51
AdrianR napisał(a):

Pewnie się trochę będę przygotowywać dzień przed; a potem zdam, to zdam; nie zdam to nie zdam.

-- 19 kwi 2014, 19:52 --

carlosbueno napisał(a):
AdrianR napisał(a):

Mi się mój papierek do niczego w życiu nie przydał i raczej nie przyda bo już 10 lat prawie minęło, no ale mark123 ma szansę na inżyniera a nie jakiegoś magistra- humanistę jakim niestety jestem ja.

Na normalnej uczelni nie miałbym żadnych szans; nawet na tej uczelni, na której jestem przy moim poziomie wiedzy mam szansę tylko, jeśli komisja będzie łaskawa.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Lenka30 19 kwi 2014, 20:21
lucy1979, Masz rację, ale takie życie współczesnego humanisty, że musi być sprawny i myśleć logicznie za wszystkich i każdą duszę w locie łapać. To nie spięcie, to troska, ciepło, energia.

carlosbueno, Masz rację, dlatego musimy się wspierać i poznawać i dodawać sobie odwagi. Świat stoi na głowie i dobrze to widzisz, tylko swojej wartości zobaczyć nie potrafisz. Dziękuję, że odpisałeś. W każdym jest coś super, tylko trzeba mu wzrok kierować w odpowiednie miejsca. To nic, być szyją to prawie jak być samochodem;-)
" Jestem życiem, które pragnie żyć, pośród życia, które pragnie żyć "

przez carlosbueno 19 kwi 2014, 20:38
Lenka30, wartość to ja mogę mieć co najwyżej dla zwykłych ludzi, bo na rynku pracy to nie przedstawiam żadnych :mrgreen: Ale jak być humanistą w czasach totalnej dehumanizacji, gdy człowieka mają zastąpić komputery i maszyny. :mrgreen:

przez pan26xyz 20 kwi 2014, 20:13
Ale czuje się dziwacznie. Gdzie do jasnej cholery popełniłem błąd w życiu, wciąż jestem nikim, wciąż czuje się jak śmieć, każdy kto mnie pozna i spotka tak samo mnie widzi. Dlaczego nie jestem normalnym człowiekiem bez problemów.
Nawet tutaj na forum, zniechęcam do siebie ludzi, czuje że nikt mnie nie szanuje, czuję że ja nie potrafię już rozmawiać z ludźmi. Każda nowo poznana kobieta jest dla mnie kolejną dziw....ką, czemu to właśnie ja muszę trafiać na takie osoby.
pan26xyz

przez Aranjani 20 kwi 2014, 20:20
pan26xyz napisał(a): Każda nowo poznana kobieta jest dla mnie kolejną dziw....ką, czemu to właśnie ja muszę trafiać na takie osoby.

No jeśli tak podchodzisz do każdej nowo poznananej kobiety... to czemu się dziwić :shock:
Aranjani

przez pan26xyz 20 kwi 2014, 20:48
Takie tylko poznaję.
pan26xyz

przez Aranjani 20 kwi 2014, 20:59
pan26xyz, jasne ;)
Aranjani

Sortuj wg