"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Maggda92 16 kwi 2014, 13:04
khaleesi, we wtorek :why: :why: :why:
Maggda92

przez pan26xyz 16 kwi 2014, 13:27
Chyba dziś lina będzie na łóbie.
pan26xyz

przez lucy1979 16 kwi 2014, 15:09
pan26xyz napisał(a):Chyba dziś lina będzie na łóbie.

Wypisujesz takie rzeczy od roku, nie rozumiem po co? Chcesz zwrócić na siebie uwagę? A tak w ogóle na czym będzie lina?
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dar 16 kwi 2014, 19:51
moje wrażenie, że już wszystko wiem na temat tego świata i już poproszę o jakąś zmianę realiów! To wszystko wydaje mi się za głupie, za proste. Już mi się to nie podoba! Za często mnie to wszystko nudzi lub denerwuje. :(
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez jasaw 16 kwi 2014, 20:26
Nie chcę użalać się nad sobą, bo wiem, że to niczego nie zmieni. Leczenie zatok bez antybiotyków musi potrwać, ale jest męczące. Chcę przygotowac coś na święta, mam nadzieję, że udami się to...na szczęście nadziei nie tracę ;)
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez Decevante 16 kwi 2014, 22:12
Jezu, jakiego ja mam pecha w życiu. Te wszystkie przekleństwa spadły na mnie w tym tygodniu. Porwała mi się już czwarta para słuchawek do telefonu (w tym miesiącu). Spadł mi telefon na podłogę i zarysował się. Przegrałam konkurs. Upokorzyłam się w szkole. Pokłóciłam się ze wszystkimi ludźmi na świecie chyba.
Ludzie na ulicy patrzą na mnie krzywo, czuję, że chętnie daliby mi w mordę. Najbardziej drażnią mnie ludzie, którzy mają zawyżone poczucie własnej wartości i próbują mi uświadomić, gdzie jest moje miejsce. Ale jeszcze mocniej Ci, którzy są tak głupi i beznadziejni, że nic dla mnie nie znaczą i mnie upokarzają. Wkurza mnie wzrok ludzi, jak się we mnie wgapiają, zawsze wtedy potem dzieje się coś złego. Nienawidzę wzroku, nie potrafię na kogoś patrzyć, gdy do niego mówię, zawsze patrzę się zupełnie w inne miejsce. Jak ktoś zwróci mi na to uwagę, czuję się zażenowana. Jeszcze śmieszne jest to, że takich ludzi, którzy na mnie krzyczą i próbują np. zmienić mnie, się boję. Ale jednocześnie lubię być z nimi, bo czuję, że im na mnie zależy. A takich ludzi, których w ogóle nie obchodzę, którzy upokarzają mnie czy są do mnie obojętnie nastawieni itp., nienawidzę, ale w ogóle się ich nie boję. mogę im wszystko powiedzieć wprost, obrażać ich bez oporów. Albo więcej potrafię rozmawiać z obcą osobą, która mi pasuje, niż z kimś mi "bliskim".
W życiu szatan chodzi za mną krok w krok. Normalnie czuję jego oddech na swoich plecach. Co to za życie. Co za zryty czas. Wkurzyło mnie coś bardzo bardzo mocno i nie mam nawet wstydu o tym pisać. Czuję się tak paskudnie i źle, że naprawdę odechciewa mi się żyć. Pragnę dostać się do sali samobójców, albo najlepiej zejść z tego okropnego świata z czyjejś winy. Czy to takie trudne rzucić się pod czyjś samochód? Ale jest szansa na przeżycie, niestety, chociaż gdybym stała się kaleką, na pewno bym się wtedy już zabiła. Więc na jedno wychodzi. Jednak mnie to przeraża.

przez Abbey 16 kwi 2014, 23:45
dziś na spotkaniu zamiast się jakoś otworzyć, to całą godzinę wyłam naprzemiennie słuchając opinie "jaka to silna (!) jestem". Ta, pic na wodę. czułam się jak zwierzę w zoo słysząc, potwierdzenie moich myśli - w szkole przez pedagoga byłam "obserwowana" od pierwszego miesiąca nauki.
No to nieźle muszę wyglądać na wariata :roll:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez lucy1979 17 kwi 2014, 11:21
Od dwóch godzin nie mogę się z łóżka wygrzebać, buuuuuuu :cry:
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez Amarant_89 17 kwi 2014, 18:26
Przyciągam chyba samych ludzi udręczonych - z jakimś bagażem :( Sam poniekąd taki jestem, a wiadomo: nieszczęścia chodzą parami... Jak trafię na normalsa to znowu jest strach i brak zrozumienia w stosunku do mojej osoby. :roll:
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

przez elo 17 kwi 2014, 21:07
wpadam do domku obiadu ofc nie ma wygrzebuje wiec platki po czym okazuje sie ze mleko wyparowalo to tez zastepuje je bita smietana przy ktorej otwieraniu zje... zepsulam dozownik :great: to chyba znak od boga zeby tyle nie zrec
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Indifference1 17 kwi 2014, 21:39
elo, ja mam tak czasami z kawą. Robię sobie kawę po czym okazuje się, że nie ma mleka. A bez niego nie wypiję. Wkurw straszny. I nie ma czym zastąpić :/
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez pan26xyz 17 kwi 2014, 22:37
czy mogę komuś pozawracać dupę? Czy wszyscy są na mnie obrażeni?
pan26xyz

przez Orenda 18 kwi 2014, 03:23
mam ochotę napić się wina, a nie mam. przytyłam 6 kg w psychiatryku. nie chce mi się spać, a powinno, znowu wypiłam za dużo kawy
w pustym domu trzymam lalki
każda swoje imię ma

przez ( Dean )^2 19 kwi 2014, 00:29
Kvrwa nie uczyłem sie dziś nic a tyle miałem zrobić przez swieta...
Najgorszy jest wiatr.

Sortuj wg