"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez kasiowa 02 kwi 2014, 15:34
Szlag jasny, myślałam,że jakoś się pozbierałam po ostatnim związku,ale dupa tam. Kuźwa ile jeszcze potrwa, nim przestanie boleć? -.-''

przez DwaGuziki 02 kwi 2014, 15:45
Zmęczona po sesji ... :roll: Coś tam wybąkałam ... głownie o złości ... w sumie ... dużo jest jej we mnie ostatnio więc tak jakby poniekąd plan wypełniony ...
Ale to nie to ... kurde .. a dziś mam taki humor że jedno słowo i bym ryczała .. taką szansę zaprzepaścić ... :hide:
Vivere est militare ...

Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą. Plącze nam nogi i mówi idź!

.... Spełniania marzeń ciąg dalszy ....

przez macieywwa 02 kwi 2014, 15:51
kasiowa, mysle ze do poł roku, ale musisz swojego ex , wykasować, wymazać, zapomnieć i trzymać się jak najdalej, żadnych kawek, żadnych spacerków, żadnych spotkań :D .
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Amarant_89 02 kwi 2014, 16:05
"Mam znowu doła..."
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

przez kasiowa 02 kwi 2014, 16:08
macieywwa napisał(a):kasiowa, mysle ze do poł roku, ale musisz swojego ex , wykasować, wymazać, zapomnieć i trzymać się jak najdalej, żadnych kawek, żadnych spacerków, żadnych spotkań :D .

Nie kontaktuję się z nim od momentu zerwania, a minęło już 9 mies. (swoją drogą "9 miesięcy" brzmi dziwnie xd). Wiesz, nie lamentuję siedząc na łóżku i rozpaczając nad jego zdjęciem,ale boli, gdzieś tam w środku. Najgorsze jest to,że to była miłość z wzajemnością, naprawdę głęboka, "magiczna"...ale miał poważna zaburzenia osobowości, nie leczył się, ja nie dawałam rady mu pomóc i w efekcie wykańczaliśmy się wzajemnie. Wtedy znalazłam się na dnie (jego napady choroby to była masakra,byłam wtedy gorsza od szmaty za przeproszeniem, ubliżał, wbijał szpile, pomiatał, koszmar), po zerwaniu odżyłam i wiem, że ten związek nie miał sensu, bo zawsze kończyłoby się na tym samym, taka jego choroba. Gdybym nie pamiętała tych "dobrych" dni, momentów, kiedy był sobą,prawdziwym,nie chorobą, byłoby łatwiej. A tak mam ciągle wizję tego,że w gruncie rzeczy był dobrym człowiekiem, że miał dobre serce,że naprawdę mnie kochał. I to chyba dobija najbardziej. Ale co zrobię? Nic nie zrobię, nie chcę do tego wracać i nie mogę, bo sama bym się wykończyła, a byłam temu bliska.

Eh,się wygadałam xd

przez Amarant_89 02 kwi 2014, 16:14
kasiowa, nieraz dobrze jest powiedzieć co Cię boli, nawet kompletnie obcej osobie ;)
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

przez kasiowa 02 kwi 2014, 16:53
Amarant_89 napisał(a):kasiowa, nieraz dobrze jest powiedzieć co Cię boli, nawet kompletnie obcej osobie ;)

A to racja :) Powiem Ci, że nawet wolę wyżalić się zupełnie obcej osobie niż komuś, kto mnie zna.

przez macieywwa 02 kwi 2014, 17:11
kasiowa, Dziewięć miesięcy to sporo czasu, sadziłem ze to świeża sprawa.
Moim zdaniem najłatwiej i najszybciej sie zapomina kiedy człowiek gdzieś wewnętrznie zrozumie to ze pewien etap w jego życiu się skończyl, ze to juz przeszłość, ze tak miało być.
Tylko wazne jest abyś to zrozumiała tak szczerze i nie oszukiwała samej siebie. Cos się skończyło - coś sie rozpoczyna. Głowa do gory...

przez lunatic 02 kwi 2014, 17:18
moze tu sie nikt nie bedzie czepiał ze narzekam, w zasadzie to chcialem sie podzielic swoją głupotą :pirate: moze komus sie przyda
zaczalem brac fluo i nie doceniłem jej efektu prolękowego na początku, poczatkiem drugiego tygodnia wybralem sie na rozmowe kwal. do pracy bez benzo i dopadl mnie taki atak paniki ze pewnie z pracy nici bo sie tylko skupialem zeby jakos przetrwac i wrocic do domu
w ogole jestem zdolowany tym ze robilem studia,wylciialem z nich przez depresje, potem udalo mi sie wrocic a teraz w ogole nie mozna pracy znalezc, nawet do glupiego marketu z rtv/agd liczy sie doswiadczenie, wszyscy tylko chca doswiadczenia, to jest nienormalne, i jak w tym kraju byc zdrowym :pirate:

przez kasiowa 02 kwi 2014, 17:59
macieywwa napisał(a):kasiowa,
Moim zdaniem najłatwiej i najszybciej sie zapomina kiedy człowiek gdzieś wewnętrznie zrozumie to ze pewien etap w jego życiu się skończyl, ze to juz przeszłość, ze tak miało być.
Tylko wazne jest abyś to zrozumiała tak szczerze i nie oszukiwała samej siebie. Cos się skończyło - coś sie rozpoczyna. Głowa do gory...

Wiesz co, napisałeś właśnie bardzo oczywiste słowa, których jednak od "x" czasu nie słyszałam. Masz rację, wszystko co było, dosłownie WSZYSTKO, to już przeszłość. Minęło, jest za mną.
Jedyne to co mam to "tu i teraz". Za dużo czasu spędzam w przeszłości, stopuję się przez to, nie idę do przodu.
macieywwa bardzo, bardzo Ci dziękuję! :D

przez macieywwa 02 kwi 2014, 18:04
kasiowa, Prosze bardzo, powodzenia..Trzymaj sie :D

przez elo 02 kwi 2014, 18:14
macieywwa napisał(a):
elo napisał(a):dzieci drogie zapraszam na korki z maty jak sie nie boicie od anala po funkcje zespolone i rownania rozniczkowe :-|

Jestem zainteresowany Pani oferta, brzmi interesująco.
Proszę o przesłanie warunków współpracy, cennika oraz możliwych rabatów przy większym zamówieniu.
Z poważaniem Maciejwwa
pozdrawiam :mrgreen:

drogi macieju niezmiernie mi milo ze zdecydowales sie skorzystac z wlasnie to moich uslug!
jak rozumiem jestes z warszafki wiec tylko internetowe korki beda wchodzic w gre do wyboru: skajp badz gadu [fon w ostatecznosci]
co zas do cennika to zadnego nie posiadam - mata jak i pomoc innym od zawsze sprawila mi wielka radosc takze nie mam serca od nikogo brac hajsu
jak do tej pory moi klienci zazwyczaj sami mi sie odplacali w wybrany przez siebie sposob co mi naturalnie bardzo odpowiadalo
na temat wspolpracy niewiele na ten moment moge napisac albowiem nie wiem na jakim obecnie jest pan poziomie i co dokladnie by pana najbardziej intersowalo... nadrabianie zaleglosci czy tez moze praca z calkiem to nowym materialem? prosilabym bardzo o okreslenie sie w terminie do tygodnia od otrzymania mej wiadomosci
pozdrawiam serdecznie i do uslyszenia
korepetytorka elo
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez carmen.s 02 kwi 2014, 18:34
renee.madison, gratuluje i zazdroszczę, samodzielność to duży sukces. Chciałabym tyle osiągnąć w miarę niedalekiej przyszłości, chociaż jednocześnie też nie widzę w tym żadnej celowości. Wiem, że przynajmniej odeszłoby mi poczucie beznadziei związane z tym brakiem zaradności a co za tym idzie niską samooceną. Wróciłam właśnie dlatego bo jeszcze nie jestem samodzielna finansowo, a toksyczność... długo mogłabym o tym mówić. Neurotyczność, uzależnienia (i współuzależnienia), agresja. Tak w skrócie.

Nie nadaję się na grupową, mam problem, żeby otworzyć się przed jedną osobą, a co dopiero grupą. Myślę, że jestem zbyt przebiegła (w tym złym znaczeniu) i kreowałabym inny obraz siebie i rzeczywistości. Jestem w tym dobra.
To zabrzmiało tak, że aż się chce powiedzieć, że tym bardziej powinnaś spróbować. Jeśli zaczniesz to robić, to trudno, ale może będąc wśród ludzi na terapii akurat nie poczujesz przed nimi takiej potrzeby. To zawsze jest ten sam obraz który kreujesz, czy dostosowujesz się w ten sposób do otoczenia?
Słaba sytuacja z tą terapią, słyszałam, że czasem się pogarsza po terapii ale to podobno przejściowe, albo zła forma została dla Ciebie wybrana. Btw to w jakim kraju teraz mieszkasz? Nie ma tam jakiegoś odpowiednika nfz-u?

A jakie studia chcesz zacząć?

Magisterskie, transport albo logistyka. Chociaż kiedyś najchętniej rozpoczęłabym coś z całkiem innej paczki.
Yeah, blowfishing this up.

przez Amarant_89 02 kwi 2014, 22:15
Mam już serdecznie dość tej jednostajnej samotności. Nic innego poza nią nie znam. Staram się jak mogę (ale nie na siłę, wiadomo) stworzyć jakąś bliższą relację, jednak kiedy jedyne co słyszę to "przyjaciele?" to już mi się odechciewa próbować ponownie i mam zepsuty kolejny tydzień. No ile można? :bezradny: Same takie dziewczyny spotykam na swojej drodze i kompletnie już nie wiem gdzie tak naprawdę leży błąd? Pewnie, trzeba próbować dalej, ale żeby przez całe 8 lat od kiedy próbuję, nie wyjść poza znane mi ramy? Coś musi być nie tak...

Sortuj wg