"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez DwaGuziki 01 kwi 2014, 23:57
Indifference1 ano nie działa - mi też - już od jakiegoś dłuższego czasu.

Wrrr ... zaś zamiast iść spać słucham muzyki i siedzę w łóżku z lapkiem ... :roll:
Myślę czy jutro na terapi zaś dam d*py ...
Jak zwykle zamiary wielkie ... :roll:
Vivere est militare ...

Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą. Plącze nam nogi i mówi idź!

.... Spełniania marzeń ciąg dalszy ....

przez renee.madison 02 kwi 2014, 00:08
DwaGuziki, a czemu miałabyś dać dupy na terapii?

Mi jest dziś źle, doszłam do momentu, w którym nie wiem co dalej. Na dodatek nie mogę znaleźć odpowiadającego mi terapeuty i chyba zbyt wielkie nadzieje pokładam w terapii.
all I wanna do is get high by the beach, get high by the beach

sertralina 250 mg / kwetiapina 25 mg /alprazolam

przez DwaGuziki 02 kwi 2014, 00:15
renee.madison bo już którąś sesję z kolei próbuję mówić o uczuciach które we mnie są i ... nic z tego nie wychodzi ... :roll:
I wkurzam się na siebie i tak w koło ... Obiecuję sobie że na kolejnej się uda ... :roll:
Vivere est militare ...

Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą. Plącze nam nogi i mówi idź!

.... Spełniania marzeń ciąg dalszy ....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carmen.s 02 kwi 2014, 00:22
Mi jest dziś źle, doszłam do momentu, w którym nie wiem co dalej.

Dokładnie, u mnie już ten moment trwa kilka tygodni, i dalej nic na horyzoncie, z dnia na dzień coraz bardziej to dołujące.
Yeah, blowfishing this up.

przez elo 02 kwi 2014, 01:50
dzieci drogie zapraszam na korki z maty jak sie nie boicie od anala po funkcje zespolone i rownania rozniczkowe

jp czemu najbardziej interesujacy ludzie mieszkaja az 10628 km ode mnie w linii prostej? boze no bardzo smieszne :-|
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez renee.madison 02 kwi 2014, 11:08
DwaGuziki, znam tę blokadę. Przed sesją czy wizytą u lekarza w głowie miałam wszystko poukładane, co chcę powiedzieć, a później blokada. Może spróbuj spisać na kartce i dać terapeucie?

carmen.s, a coś konkretnego u Ciebie wywołuje ten stan? Najgorsze w moim przypadku jest to, że nie umiem zlokalizować przyczyny (może nie ma jakiejś jednej konkretnej), nie mogę tym samym jej wyeliminować. Czasem myślę, że doszłam do ściany i każdy krok będzie złym wyjściem.

przez Lethality 02 kwi 2014, 11:27
Jęczarnia... mmm podniecająca nazwa :)

przez carmen.s 02 kwi 2014, 12:36
renee.madison, powrót do rodzinnego domu, koniec studiów. Nie przekonują mnie jakoś rozwiązania typu ułóż sobie z kimś życie, urodź gromadke dzieci, gdyby tak mogło być sama bym na to wpadła. Mówisz, że nie ma jednej konkretnej przyczyny, a co z kilkoma mniejszymi? Są do sprecyzowania? Może to je trzeba wyeliminować, słyszałam o takiej metodzie terapii w analizie transakcyjnej, metoda "czubka góry lodowej" (czy jakoś tak), gdzie zaczyna się od niszczenia drobnych przekonań, schematów zachowań, aż dochodzi się do meritum.

przez renee.madison 02 kwi 2014, 13:24
carmen.s, wiem o czym mówisz, koniec studiów i powrót do domu zaostrzył u mnie wszystkie zaburzenia. Nie wiem czy przyczyną było bardziej to, że wróciłam do dość toksycznego środowiska, czy fakt, że nie umiem funkcjonować poza trybem "zadaniowym", gdy wiem co, kiedy i jak mam zrobić.
Mniejsze przyczyny są, owszem, ale nie mogę jakoś ich wyeliminować. Żadne próby przepracowania tego na terapii nie przyniosły spektakularnych efektów. Szczerze mówiąc nie mam siły na terapie oparte na analizowaniu-to chyba bardziej mi szkodzi, bo i tak moje myśli krążą wokół "przeżywania w głowie wszystkich sytuacji", nie mówiąc już o rozważaniach ontologicznych. Zawsze dochodzę do wniosku, że nasze życie to jakaś marna sekunda w kontekście wszechświata, kosmosu i każdego dnia napawa mnie to jakimś ogromnym, niesprecyzowanym przerażeniem...

przez ( Dean )^2 02 kwi 2014, 13:36
ide na dno totalnie..
Najgorszy jest wiatr.

przez macieywwa 02 kwi 2014, 13:40
elo napisał(a):dzieci drogie zapraszam na korki z maty jak sie nie boicie od anala po funkcje zespolone i rownania rozniczkowe :-|

Jestem zainteresowany Pani oferta, brzmi interesująco.
Proszę o przesłanie warunków współpracy, cennika oraz możliwych rabatów przy większym zamówieniu.
Z poważaniem Maciejwwa
pozdrawiam :mrgreen:
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez carmen.s 02 kwi 2014, 14:31
renee.madison, też jakoś nie daje rady bez trybu zadaniowego, chociaż zawsze myślałam, że jak tylko będe mogła wziąć życie we własne ręce to zrobię to bez problemu. Strasznie frustrujące. O toksycznym środowisku nawet nie mówię, wszystkie zdrowe cechy jakie próbowałam w sobie wypracować idą się zabawiać.
A terapia grupowa albo zmiana terapeuty? Albo próba postawienia sobie następnego zadania, i dopiero wtedy terapia lub oczekiwanie na łud szczęscia, że coś się zmieni. Ja myślę o rozpoczęciu następnego stopnia studiów, ale do tego jeszcze tyle miesięcy, tyle próżni że aż się boje o tym myśleć.
Zawsze dochodzę do wniosku, że nasze życie to jakaś marna sekunda w kontekście wszechświata, kosmosu i każdego dnia napawa mnie to jakimś ogromnym, niesprecyzowanym przerażeniem...

Tak... marność nad marnościami i wszystko marność. Zazdroszczę ludziom, którzy myślą, że ich byt ma jakąś celowość, którzy potrafią sobie powiedzieć "co ma być to będzie", tak jakby o ich życiu decydowała siła wyższa. Próżne podejście ale pewnie wiele ułatwia.

przez macieywwa 02 kwi 2014, 14:33
( Dean )^2 napisał(a):ide na dno totalnie..

Fajnie, bede miał towarzystwo, ja juz jestem na dnie :smile:
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez renee.madison 02 kwi 2014, 15:00
carmen.s napisał(a):renee.madison, też jakoś nie daje rady bez trybu zadaniowego, chociaż zawsze myślałam, że jak tylko będe mogła wziąć życie we własne ręce to zrobię to bez problemu. Strasznie frustrujące. O toksycznym środowisku nawet nie mówię, wszystkie zdrowe cechy jakie próbowałam w sobie wypracować idą się zabawiać.

Ja zawsze się bałam odpowiedzialności za własne decyzje i chociaż nie spodziewałam się nigdy, że będę potrafiła wziąć życie w swoje ręce, to w jakimś stopniu jednak sukces na tym polu odniosłam. Wyprowadziłam się z domu, pracuję, uczę się, ale taka bezcelowość mnie przytłacza.
A czemu musiałaś po studiach wrócić do domu? I czemu jest on toksyczny dla Ciebie?

A terapia grupowa albo zmiana terapeuty? Albo próba postawienia sobie następnego zadania, i dopiero wtedy terapia lub oczekiwanie na łud szczęscia, że coś się zmieni. Ja myślę o rozpoczęciu następnego stopnia studiów, ale do tego jeszcze tyle miesięcy, tyle próżni że aż się boje o tym myśleć.

Nie nadaję się na grupową, mam problem, żeby otworzyć się przed jedną osobą, a co dopiero grupą. Myślę, że jestem zbyt przebiegła (w tym złym znaczeniu) i kreowałabym inny obraz siebie i rzeczywistości. Jestem w tym dobra.
Własnie dzięki temu, że mam kolejne zadania myślę o powrocie na terapię, mój lekarz ciągle mnie mobilizuje, ale jestem w takiej sytuacji, że za rzadko jestem w polsce, żeby zacząć tam, a tu znowu nie stać mnie na prywatną. Poza tym z dużym dystansem podchodzę do tematu, bo poprzednia mi zaszkodziła i teraz chcę znaleźć idealnego terapeutę, a takich pewnie niewielu.
A jakie studia chcesz zacząć?

Sortuj wg