"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez elo 31 mar 2014, 17:57
aua moj leb zara cos rozsadzi............................. chyba umieram bo myslenie sprawia mi autentyczny fizyczny bol a kiedy zaczynam czytac sciska mi mozg :great:
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez ( Dean )^2 31 mar 2014, 18:58
Boże muszę koniecznie zmienić swoje życie i to jak najszybciej bo juz na prawdę ciężko mi wytrzymać....
Najgorszy jest wiatr.

przez pan26xyz 01 kwi 2014, 13:16
Komu mogę pojęczeć?
pan26xyz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Luluu 01 kwi 2014, 16:47
Nie ma z kim pograć w kosza, nie ma z kim połazić po mieście, po sklepach, nie ma z kim ciekawym spędzić czasu... Pierdyliard znajomych na fejsie, wszyscy gówno warci.

przez Indifference1 01 kwi 2014, 20:48
Ustaliłam sobie plan powtórek materiału aż do 2 maja. Nakopcie mi do tyłka jak będę szukała wymówek. A jak nie będzie w maju 80% z angola, maty i biologii to nakopcie mi 10 razy mocniej.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Shantipriya 01 kwi 2014, 20:55
Indifference1 napisał(a):Ustaliłam sobie plan powtórek materiału aż do 2 maja. Nakopcie mi do tyłka jak będę szukała wymówek. A jak nie będzie w maju 80% z angola, maty i biologii to nakopcie mi 10 razy mocniej.

Ja Ci nakopię, a jak nie będę miała co najmniej 80 % z historii rozszerzonej i nie zdam matematyki, to ty masz prawo mnie pobić. ;P
ehhhh nie ma to jak motywacja...

ehhhh nie ma to jak wydać 75 zł na korepetycje, uczyć się pół nocy, a i tak dostać szmatę z geometrii analitycznej....taaaaaaakkkkkk.....
Jeżeli myślisz, że gorzej być nie może...stawiasz tylko wyzwanie losowi.

''Prawda jest taka, że lotniska widziały więcej szczerych pocałunków, niż ołtarze kościołów. A ściany szpitali słyszały więcej szczerych modlitw, niż ściany kościołów''.

przez Indifference1 01 kwi 2014, 21:14
Shantipriya, no to chyba ewidentnie wina nauczycielki bo to aż niemożliwe :/
A co u ciebie tak poza tym? Miałam ostatnio pisać ale jakoś tak nie byłam pewna czy jeszcze mnie pamiętasz.

przez Fugu 01 kwi 2014, 21:27
Indifference1 napisał(a):Ustaliłam sobie plan powtórek materiału aż do 2 maja. Nakopcie mi do tyłka jak będę szukała wymówek. A jak nie będzie w maju 80% z angola, maty i biologii to nakopcie mi 10 razy mocniej.

A klapsy zamiast kopów mogą być :P?
Fugu

przez Abbey 01 kwi 2014, 21:34
Shantipriya, a jak ogarniałaś np. funkcję liniową albo kwadratową?

w ogóle też przyszłam ponarzekać na matę, po pierwszy raz zupełnie nie czuję działu :(
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez koszykova 01 kwi 2014, 21:44
Cholera, co dzień walczę ze sobą, ambicje mnie wykańczają. Wystarczy najdrobniejszy błąd i już czuje do siebie obrzydzenie. Nieważne czy mi się uda, czy mnie pochwali sto osób, czy zrobię coś czego nikt nie umie, nie potrafie sie z tego cieszyć. Liczy się tylko liczba porażek i udowadnianie sobie jak bardzo jestem zerem :x
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez Indifference1 01 kwi 2014, 21:46
Fugu, to ma być kara :lol:

Vett, ja funkcji teraz jakoś nie kumam a w 2 klasie jeszcze koleżankom tłumaczyłam -_- Ale spokojnie, mam plan. Wszystko sobie powtórzę. Funkcje zapisałam sobie na 7.04 :mrgreen:

przez Fugu 01 kwi 2014, 21:53
[quote="Indifference1"] to ma być kara :lol:

Szkoda, bo chętnie wymierzyłbym Ci kilka (naście? dziesiąt?) porządnych klapsów, jeżeli byś sobie zasłużyła Obrazek. Poproś jakieś koleżanki, facetom nie wypada kopać kobiet ;).
Fugu

przez Shantipriya 01 kwi 2014, 21:58
Vett napisał(a):Shantipriya, a jak ogarniałaś np. funkcję liniową albo kwadratową?

w ogóle też przyszłam ponarzekać na matę, po pierwszy raz zupełnie nie czuję działu :(

Też kiepsko, tzn liniową kiepsko, kwadratową ogarniam. To jest po prostu smutne, bo ja się uczę, nie jestem jakimś leserem (jak połowa mojej klasy...), chodzę na korki, robię zadania w domu (z dwóch zbiorów), a i tak dostaję 1 jak osoby, które nawet nie wiedziały, z czego piszą sprawdzian ;/ tak, sprawiedliwości to w słowniku sobie możemy szukać...

W czwartek piszę ciągi i funkcję kwadratową, a dzisiaj cały wieczór tłukę streszczenie ''Dżumy'' jutro na kartkówkę (tak, drodzy państwo, spadłam tak nisko-ja, która w wakacje czytała ''Mistrza i Małgorzatę'' (600 stron) i całych ''Chłopów'' (dokł 1050 str) z wypiekami na twarzy, teraz mam problem z przeczytaniem 200-stronnicowej powieści...Jezu, jak nisko upadłam...).
Jeżeli myślisz, że gorzej być nie może...stawiasz tylko wyzwanie losowi.

''Prawda jest taka, że lotniska widziały więcej szczerych pocałunków, niż ołtarze kościołów. A ściany szpitali słyszały więcej szczerych modlitw, niż ściany kościołów''.

przez Abbey 01 kwi 2014, 22:00
Indifference1, znaczy wiesz, ja funkcje (akurat te wymienione) ogarniam, ale bardzo dużo zastosowania ich jest w geometrii analitycznej, stąd moje pytanie czemu mimo nauki nie poszło...

Ja teraz mam ciągi, to jest masakra :hide: Niby znam te wszystkie zasady, jak jest suchy przykład typu 'oblicz granice' itd to ogarniam, ale jak trzeba zastosować w jakiś zadaniach, tych najłatwiejszych... To łeb siada :hide: nie wiem dlaczego - czy mi dział nie podpasował, czy całkiem zamknęłam się na naukę po ostatniej spinie z nauczycielką.

A Ciebie pilnować będę i jak nie wywiążesz się z terminów, to będę z batem czekać :twisted: :twisted:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Sortuj wg