"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez reporters 26 mar 2014, 09:29
pan26xyz napisał(a):
DwaGuziki napisał(a):Musisz się podnieść ... i iść dalej ... może gdzieś nas czeka lepsze jutro ;)

Możliwe że tak jest jak piszesz. Przekonam się o tym dopiero jutro i jak przestanie mnie wiele rzeczy przerastać.

reporters napisał(a):Może rozmowa z jakimś fajnym księdzem by ci pomogła? Ja nie jestem jakiś religijny, ale miałem kiedyś w parafii takiego księdza z którym można było pogadać o wszystkim i naprawdę pomagało. Wiele osób ma błędne zdanie na ich temat, a szkoda bo pomimo braku wykształcenia w dziedzinie psychiatrii niektórzy potrafią pomóc jak mało kto..

A wiesz czemu tak jest. Bo kościół dziś stał się instytucją, a nie miejscem gdzie można się pomodlić i spotkać z Bogiem. Jak patrzę w stronę kościoła to mi dopiero się wylewa z gardła i niech nikt nie próbuje mnie do tych zboków przekonać. Bo dla mnie facet w sukience i całe życie bez kobiety to niezbyt normalne. Tyle w tym temacie i nie mam zamiaru dalej komentować, ZAZNACZAM WYRAZIŁEM WŁASNE INDYWIDUALNE ZDANIE NA TEMAT KOŚCIOŁA I ZASTRZEGAM SOBIE WSZELKICH PRAW CZERPANIA ZYSKÓW Z TEGO :)

DOBRANOC!!!!!!!

No niestety z tego co widzę to wrzucasz wszystkich do jednego worka. Znam takich księży którzy tylko przeliczają hajs, wożą się BMW, mercem i ogólnie wszystkich mają w dupie jeśli nie przyniesiesz "co łaska". Ale miałem i mam styczność z takimi którzy mimo że na pewno biedy nie klepią, mają stary samochód do 4 tyś złotych, a dużą cześć swoich pieniędzy przeznaczają na pomoc innym. Przykład: Moja sąsiadka była w bardzo w trudnej sytuacji finansowej i zdrowotnej, ksiądz którego znam osobiście od 3 lat, woził jej obiady, robił drobne zakupy, kupował leki i ta babka zawsze miała jak przeżyć, miała wsparcie. Dzisiaj obecnie mieszka z synem z którym była w konflikcie. Przyleciał z UK do Polski i zabrał ją do siebie. I to wszystko dzięki temu jak to nazywasz "zbokowi" który go odnalazł i przedstawił jak wygląda sytuacja. Pogodzili się i są obecnie szczęśliwą rodziną. Niby historia jak z filmu a jednak prawdziwa. PAMIĘTAJ ZAWSZE WŚRÓD KSIĘŻY ZNAJDĄ SIĘ OSOBY DLA KTÓRYCH NA PIERWSZYM MIEJSCU BĘDZIE FORSA, MOLESTOWANIE I INNE TEGO TYPU RZECZY. ALE SĄ TEŻ OSOBY PRAWDZIWE, Z POWOŁANIA, KTÓRZY SWOJE ŻYCIE ODDAJĄ POMAGAJĄC INNYM. I NIGDY SIĘ NIE ZGODZĘ NA WRZUCANIE WSZYSTKICH DO JEDNEGO WORA!!

przez asl 26 mar 2014, 16:33
reporters napisał(a):
pan26xyz napisał(a):
DwaGuziki napisał(a):Musisz się podnieść ... i iść dalej ... może gdzieś nas czeka lepsze jutro ;)

Możliwe że tak jest jak piszesz. Przekonam się o tym dopiero jutro i jak przestanie mnie wiele rzeczy przerastać.

reporters napisał(a):Może rozmowa z jakimś fajnym księdzem by ci pomogła? Ja nie jestem jakiś religijny, ale miałem kiedyś w parafii takiego księdza z którym można było pogadać o wszystkim i naprawdę pomagało. Wiele osób ma błędne zdanie na ich temat, a szkoda bo pomimo braku wykształcenia w dziedzinie psychiatrii niektórzy potrafią pomóc jak mało kto..

A wiesz czemu tak jest. Bo kościół dziś stał się instytucją, a nie miejscem gdzie można się pomodlić i spotkać z Bogiem. Jak patrzę w stronę kościoła to mi dopiero się wylewa z gardła i niech nikt nie próbuje mnie do tych zboków przekonać. Bo dla mnie facet w sukience i całe życie bez kobiety to niezbyt normalne. Tyle w tym temacie i nie mam zamiaru dalej komentować, ZAZNACZAM WYRAZIŁEM WŁASNE INDYWIDUALNE ZDANIE NA TEMAT KOŚCIOŁA I ZASTRZEGAM SOBIE WSZELKICH PRAW CZERPANIA ZYSKÓW Z TEGO :)

DOBRANOC!!!!!!!

No niestety z tego co widzę to wrzucasz wszystkich do jednego worka. Znam takich księży którzy tylko przeliczają hajs, wożą się BMW, mercem i ogólnie wszystkich mają w dupie jeśli nie przyniesiesz "co łaska". Ale miałem i mam styczność z takimi którzy mimo że na pewno biedy nie klepią, mają stary samochód do 4 tyś złotych, a dużą cześć swoich pieniędzy przeznaczają na pomoc innym. Przykład: Moja sąsiadka była w bardzo w trudnej sytuacji finansowej i zdrowotnej, ksiądz którego znam osobiście od 3 lat, woził jej obiady, robił drobne zakupy, kupował leki i ta babka zawsze miała jak przeżyć, miała wsparcie. Dzisiaj obecnie mieszka z synem z którym była w konflikcie. Przyleciał z UK do Polski i zabrał ją do siebie. I to wszystko dzięki temu jak to nazywasz "zbokowi" który go odnalazł i przedstawił jak wygląda sytuacja. Pogodzili się i są obecnie szczęśliwą rodziną. Niby historia jak z filmu a jednak prawdziwa. PAMIĘTAJ ZAWSZE WŚRÓD KSIĘŻY ZNAJDĄ SIĘ OSOBY DLA KTÓRYCH NA PIERWSZYM MIEJSCU BĘDZIE FORSA, MOLESTOWANIE I INNE TEGO TYPU RZECZY. ALE SĄ TEŻ OSOBY PRAWDZIWE, Z POWOŁANIA, KTÓRZY SWOJE ŻYCIE ODDAJĄ POMAGAJĄC INNYM. I NIGDY SIĘ NIE ZGODZĘ NA WRZUCANIE WSZYSTKICH DO JEDNEGO WORA!!

zgadza sie
asl

przez pan26xyz 26 mar 2014, 17:01
Tak tylko to wszystko zrobił z pieniędzy podatników albo z tego co zebrał na tace bo na pewno nie ze swojej pensji. Chyba mało ludzi domyśla się że kościół po za ziemią którą posiada za darmochę dostaje kase z budżetu państwa. Od cała prawda.
pan26xyz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elo 26 mar 2014, 19:31
ostrzegam na tapecie first world problems:
jakis typ na fb slodzi mi na potege mimo ze ma laske
nie wiem nie ogarniam takich ludzi
ojcowi odpierdala kupuje se jutro nowe autko z salonu a jak pytam czemu sie najebal i nie poszedl do pracy to mi mowi ze ma raka POZDRO
bk z typa tak w ogole zara zaczne strzelac
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez SmutnaTęcza 26 mar 2014, 19:31
Jestem gorsza, bo jestem dziewicą... Dlaczego nie mogę być taka jak inne dziewczyny?! Chcę wreszcie przeżywać to samo, co one!!!! :cry:

przez Abbey 26 mar 2014, 19:44
bardzo chciałabym się wybrać na Szkołę pod żaglami, ale jakoś tak nie mam w portfelu wolnych 10k :roll:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Tiber_Septim 26 mar 2014, 19:58
Aurora92 napisał(a):Jestem gorsza, bo jestem dziewicą... Dlaczego nie mogę być taka jak inne dziewczyny?! Chcę wreszcie przeżywać to samo, co one!!!! :cry:

Jesteś lepsza, bo czekasz na prawdziwą miłość, a nie oddajesz się pierwszemu lepszemu w imię tzw. YOLO i gówno wartych "wspomnień z młodości".

przez pan26xyz 26 mar 2014, 20:48
Tiber_Septim napisał(a):Jesteś lepsza, bo czekasz na prawdziwą miłość, a nie oddajesz się pierwszemu lepszemu w imię tzw. YOLO i gówno wartych "wspomnień z młodości".

Popieram słowa :brawo:
pan26xyz

przez buszujacywtrawie 26 mar 2014, 22:02
Jechałem do Krakowa busem - 50 km. Po drodze ataki paniki z wrażeniem duszenia się. Pierwszy raz objawy somatyczne przy ataku od lat...W sobotę psychiatra, jeśli nie przepisze czegoś przeciwlękowego i nadal będzie waliła zasrane nheuroleptyki, to zmieniam lekarza :twisted:

przez Abbey 26 mar 2014, 23:13
nic, zero nie wchodzi mi do głowy.
brak mi sił, cały dzień jest mi słabo, jakbym miała zemdleć... już wolałabym paść raz czy dwa, a nie tak siedzieć niepewna...
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez pan26xyz 27 mar 2014, 18:14
Kurcze, ale mam dylemat...
Nie wiem co mam zrobić, czy iść już po linę czy co...
pan26xyz

przez dar 27 mar 2014, 18:23
Przeraża mnie to jak ludzie potrafią się szybko zmieniać. Dokładniej to jak niby najbliższe Ci osoby nagle okazują się wrogami i potrafią wyrządzać wiele zła i nie interesować się tym że mi też kurva mać może być przykro! :why:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez kociara 27 mar 2014, 18:51
pan26xyz, zostań, wytrzymaj

przez traqx 27 mar 2014, 23:53
Dlaczego nie można się ot tak odkochać :?

pan26xyz, nie martw się, kiedyś tam na pewno umrzesz, więc w sumie co Ci szkodzi poczekać te kilkadziesiąt lat ;)

Sortuj wg