"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez 1234qwerty 17 mar 2014, 23:50
hobbyturysta, Koślawa animacja wyłapana z Naruto :P
Przy okazji kadr był ustawiony w poziomie i musiałem przekręcić, żeby weszło jako avek, więc to po prawej to podłoże.

-- 17 mar 2014, 22:51 --

kamfora, dosyć typowa odpowiedź. Nie chcę się narzucać, ale miałem na myśli bardziej konkretną odpowiedź.

przez Jeszoswiesz 18 mar 2014, 00:16
To głupie, że za pomocą słów nie mogę sprawić tylu rzeczy od tak, gdy wysiłek jest ponad miarę. Czasem czuję zdechliznę, przez ułamek sekundy i nie wiem skąd, ale wystarczająco wyraźnie. To moja wyobraźnia, ale czasem zastanawiam się wtedy, czy może nie zaczynam już gnić, tak od wewnątrz.
Mam dość, naprawdę /cenzura/ dość. Dziczeje w tej samotności.
Show me the way to Copacabana, I want to dance samba tropicana

przez Abbey 18 mar 2014, 16:08
jest mi tak bardzo źle, tak samotnie, tak pusto... a nie mam z kim porozmawiać. :( moje życie jest tak wielką porażką...
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez traqx 18 mar 2014, 17:29
Ja /cenzura/, chcą mi postawić dwie jedynki na koniec w szkole.

przez kociara 18 mar 2014, 22:22
traqx, to jeszcze nie koniec świata, głowa do góry, jeszcze wszystko można naprawić a jak nie to zacząć od nowa.

przez ( Dean )^2 18 mar 2014, 22:27
Cóż jednak miałem racje,bardzo straciłem w oczach tej dziewczyny prze ten jeden wieczór....dziś jak zaczelismy gadać już nie było tego entuzjamu co kiedys...co prawda pod koniec znowu gadało nam sie jak na poczatku,ale mimo wszystko,spaprałem wtedy nieźle.
Najgorszy jest wiatr.

przez kociara 18 mar 2014, 22:28
Życie zaskakuje. Wczoraj jęczałam tu na forum, prywatnie wyłam do poduchy i kuliłam się w swoim strachu. Dziś wszystko się ułożyło, wyjaśniło i znowu mogę lepiej oddychać. Mam świadomość, że nie będzie tak zawsze ale cieszę się, że tu trafiłam.
Gorąco pozdrawiam wszystkich jęczących.

przez barbieturan 18 mar 2014, 23:19
Jak sobie poradzić z tym przeklętym lękiem przed zwariowaniem? to jest nie do zniesienia. Jeszcze w domu, w znanym mi miejscu potrafię się uspokoić. A poza domem zaczynam tracić nad sobą panowanie. czeka mnie przeprowadzka i nie wiem jak to bedzie. Ostatnim razem moja wyprowadzka skończyła sie tym, ze po 5 dniach dostałam ataku paniki , zadzwoniłam po karetkę błagając o umieszczenie mnie w szpitalu- tak tez sie stało. Nie wiem co robić. Nie moge pozwolić na to, zeby sytuacja znów sie powtórzyła. bezsensu
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

przez asl 19 mar 2014, 00:05
to normalne... przeprowadzka jest stresującym wydarzeniem..
asl

przez buka 19 mar 2014, 01:35
dupa

przez barbieturan 19 mar 2014, 20:34
asl, Nie, nie jest normalne trafiać do psychiatryka z powodu przeprowadzki.
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

przez Jeszoswiesz 19 mar 2014, 23:07
Jeszcze trochę leżenia przez całe dnie i zdiagnozują mi zanik mięśniowy. Napewno.
Show me the way to Copacabana, I want to dance samba tropicana

przez ( Dean )^2 19 mar 2014, 23:41
Właściwie to nie powinno być w jeczarnii,bo to pozytyw,sam nie wiem.....po prostu byłme dziś na kursie,byłem uśmiechnięty,w dobrym humorze,patrzyłem ludziom pewnie w oczy i żartowałem i nagle jakoś ludzie ot tak uśmiechali się do mnie,czułem że mnie lubią.

Tak bardzo starałem się zrozumieć co robie źle,a odpowiedź była taka prosta....czuję się źle to ludzie mnie nie lubią,boje się ich to mnie nie lubią...

Walczyłem z wiatrakami,to jednak depresja jest główną przyczyną moich problemów a nie jakieś dziwne cechy które sobie przypisywałem...
Najgorszy jest wiatr.

przez kociara 19 mar 2014, 23:51
( Dean )^2, chyba rozumiem co masz na myśli, chociaż moje problemy wynikają z tego, że ja już od dawna nie lubię ludzi

Sortuj wg