"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez depresyjny86 02 paź 2007, 20:42
Smutna-Ja przytulam baardzo mocno
Ostatnio edytowano 02 paź 2007, 20:45 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz
:)

przez gusia 02 paź 2007, 20:44
Smutna,Jaśkowa...mocno

Obrazek
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez smutna48 02 paź 2007, 20:45
człowiek nerwica napisał(a):Smutna-Ja przytulam baardzo mocno

gusia napisał(a):Smutna,Jaśkowa...mocno

dzięx wam bardzo ale sliczne :) :D :D :D :D :D
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 02 paź 2007, 20:48
Jaśkowa-nie mów o sobie tak,nie jesteś gruba nie masz piegów,z paznokciami można coś zrobić,NIE JESTEŚ ŻADNĄ PORAŻKĄ!!!!!!!!

",popatrzec na foto i powiedz sobie ,"Jestem zajebistą babką,mam doła ,bo mam ale on przejdzie bo już nie raz ,nie dwa tak było.Jestem silna i dam radę" :))))

Dokladnie zrób to!
Przytulam bardzo mocno.
Ostatnio edytowano 02 paź 2007, 20:52 przez depresyjny86, łącznie edytowano 2 razy

przez .Tomek 02 paź 2007, 20:50
fuck....z pozytywnego haja mam zjazd powoli...ale idę jutro do ludzi na miasto xD ach..zmęczony jestem.. Przytulam wszystkich i trzymajcie się.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez smutna48 02 paź 2007, 20:57
OJ Tomus Tomuś tak juz jest raz się dobry humorek raz ciut mniejszy ale to chyba nie powod do narzekania ;) widzisz potrafisz znaleść coś pozytywnego we wszystkim ;) a to poprostu zmęczenie ;) odpocznij przejdzie Ci trzymaj się :smile:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Mooni 02 paź 2007, 21:10
Jaśkowa napisał(a):nie mogę na siebie patrzeć no i zaczynam mieć ogromne wyrzuty sumienia jak zjem

ja tez jestem gruba, od dwóch tygodni się obżeram słodyczami i przytyłam jakieś 2 kilo :evil: Pewnie Cię to nie pocieszy, ale Jaśkowa już tak chyba mamy: czasami człowiek potrzebuje kostki czekolady, czasem dwudziestu kostek. Jakoś to bedzie. A piegi sa fajne. Też mam. Niestety, tylko latem. A porazką żadna nie jesteś. Zawsze potrafisz człowieka podnieśc na duchu, zawsze masz ciepłe słowo. To świadczy o czymś zupełnie przeciwnym, nie uważasz? Nie znam Cię w realu, ale bardzo Cie polubiłam czytając Twoje posty. Z tego, co widzę, inni też ;)
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez Pstryk 02 paź 2007, 21:41
Panie i Panowie: lubię Was takich jakimi jesteście. Cholera, nie zmieniajcie się!
Pstryk

przez Jaśkowa 02 paź 2007, 22:38
Dzięki kochani nie wiem co bym bez Was zrobiła prawda jest taka, że po ciąży ciało się zmienia i ja jakoś nie bardzo mogę sobie poradzić z tym czasami, dopadają mnie takie dni kiedy patrzę w lustro i mam odruch wymiotny na własny widok..........
potrzebuje poczuć się piękna, chciałabym czuć wzrok mężczyzny na sobie wiecie jaki......... mój mąż echhh dawno już na mnie tak nie patrzy i nie ma znaczenia czy jestem w dresie czy paraduje w podwiązkach czasem mi się wydaje, że on w ogóle na mnie nie patrzy :roll:
człowiek nerwica napisał(a):Jaśkowa-nie mów o sobie tak,nie jesteś gruba nie masz piegów,

Darek troszkę gruba jestem nie ma co się oszukiwać, a piegi mam i o ile urocze to one były jak miałam lat 16-cie o tyle gdy mam 30-ci kojarzą mi się z dzidzią piernik :roll:
qrcze czuję się totalnie niedowartościowana i przez to żre tą cholerną czekoladę :twisted:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez korres1 02 paź 2007, 23:00
A ja nie wiem co bym oddała za piegi... Zazdroszczę Ci.
Ale kto będzie trzymał straż nad strażnikami?

przez depresyjny86 03 paź 2007, 00:03
Jaśkowa-wiesz dobrze że wygląd fizyczny nie jest ważny,ważne jest to co masz w sobie.to jaką jesteś osobą<a wg mnie jestes fajną osobą ;) >
Ja powoli właśnie zaczynam to rozumieć że najważniejsze jest to co mam w sobie.

przez Mooni 03 paź 2007, 08:45
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a ja mam dosyć dnia dzisiejszego, choć dopiero rano. Mój chłop jest idiotą!!!!!!!! Mam go dosyć, chce mi się beczeć, nawet wyć raczej!! znów rano była awantura. Ja wyszłam wczesniej, a on mial Kubę wysłać doszkoły. Ledwo doszłam do pracy, zadzwoniło zapłakane dziecko. Dobry nastrój szlag trafił. Juz wierzyłam, że będzie lepiej. Naiwna, głupia idiotka!!!!!!!!!! Ja tak chcę go wyciągnąć tego, ale chłop skutecznie utrudnia. Nie wiem, czy jest niedorozwinięty, czy ma wszystko w dupie??? Kuba nie jest aniołkiem i wymaga duzo cierpliwości. Na pewno nie krzyku. Mam serdecznie dość!!!!!
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez WERCIA 03 paź 2007, 10:58
u mnie w miare ok.mimo ze codziennie "odwiedzam"tate juz mi jest lzej..
w domu tez spokojnie.
ostatnie pare dni spedzilam w warszawie i to mi chyba pomoglo,nikt nie dociekal co mi jest nie zadawal durnych pytan..
jak na razie jest dobrze..

przez depresyjny86 03 paź 2007, 11:47
Mooni-przeprazam ale musze to poiedziec,Twój mąz jest zwyklym draniem!!!!!!!!!
On sie zachowuje jak mój ojciec w stosunku do mnie<jak byłem mały to nie dość ze wrzeszczał to jeszcze bił i zachowywal się jak nienormalny> :cry:

Sortuj wg