"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez hobbyturysta 17 mar 2014, 02:09
nie gadaj jak meska CIAPA bo to moja rola :P ruchy kocie
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

przez khaleesi 17 mar 2014, 02:11
hobbyturysta napisał(a):traqx to ja ja moge nawyzywac to przynajmniej bedziesz miec satysfakcje :)

( Dean )^2 no to sie zmien dla niej i jej to powiedz albo wyloz laske , twoj los jest w twoich rękach :)

czy to tę o której myslę :shock: :mrgreen:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez ( Dean )^2 17 mar 2014, 02:12
khaleesi napisał(a):( Dean )^2, ale pomyśl na to w ten sposób skoro ona ochoczo poszła w ramiona innego to znaczy, zę nie zasługiwała na takiego wartościowego faceta jak Ty.

Myśle że nie do końca tak było..ale twóją radę też wezmę pod uwagę,zbyt ją idealizuje i to też wiąże mi ręce,masz racje,trochę szacunku do siebie też trzeba mieć choć to trudne dla mnie jak diabli.
Najgorszy jest wiatr.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hobbyturysta 17 mar 2014, 02:21
:) widzę że trzeba zacząć się bardziej przykładać do tego co piszę i jak :P
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

przez Dusiorek 17 mar 2014, 02:31
Dziś usłyszałam, że koledzy się o mnie pobili. A w zasadzie jeden rzucił się na swoich dwóch kumpli. Długo wyciągałam od niego czemu zachował się tak agresywnie aż usłyszałam, że jeden z nich ma mnie za "bezmózgą małolatę", a drugi za "małą, grubą torbę."

Jako że znam całą trójkę i dobrze wydawało mi się, że nam się układało to mocno mnie to zabolało. Akurat ten co mówił o mnie "bezmózga małolata" średnio mnie obszedł, bo inteligencją sam nie grzeszy, ale z tym drugim w zasadzie zaczęłam się przyjaźnić. Z kolei kiedy zwierzyłam się z tego przyjaciółce walnęła: "Ty przecież wiesz jak wyglądasz". No wiem, nie jestem chuda jak kiedyś, ale nadwagi też nie mam.

Nie chciałam przytyć tyle po anoreksji, ale jeszcze bardziej nie chciałam, by ludzie którzy wiedzą przez co przeszłam, tak beztrosko mnie oceniali.
"Każdy mężczyzna ma wady. Wybór mężczyzny więc, to wybór wad, z którymi jesteśmy w stanie żyć"

przez hobbyturysta 17 mar 2014, 02:45
Jak sie pobili to znaczy że jestes na topie :P

przez mark123 17 mar 2014, 07:30
hobbyturysta napisał(a):nie gadaj jak meska CIAPA bo to moja rola :P ruchy kocie

Prawdopodobnie największym ciapą na świecie jestem ja.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez hobbyturysta 17 mar 2014, 12:55
Zawsze możemy się licytować ale nie wiem czy nam lat starczy :P

przez Candy14 17 mar 2014, 13:02
Dusiorek, przeciez wiesz ze i jedno i drugie nie jest prawda ale rzeczywiscie potrafi zabolec kiedy takie bzdety gada ktos komu zaufalismy
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez forfiter 17 mar 2014, 14:28
kto sie czubi ten sie lubi :mrgreen: a to pewnie tez sa ludzie z problemami, czy tylko ja chodzilem do normalnej szkoly? nawet z deprecha nikt mnie nie gnebil bo i co prawda bym na to nie pozwolil. traqx, nie wierze, ze ta nauczycielka tak bez powodu Cie cisnie?
Paroksetyna 20mg

przez Dusiorek 17 mar 2014, 14:41
Candy, a Ty wiesz że kwestia mojej wagi wciąż po zaburzeniach odżywiania jest dla mnie bardzo delikatna ;). Przykre, że bliscy wiedzieli co powiedzieć by mnie zabolało.
"Każdy mężczyzna ma wady. Wybór mężczyzny więc, to wybór wad, z którymi jesteśmy w stanie żyć"

przez traqx 17 mar 2014, 15:49
Wzdycham już któryś z rzędu rok do chłopaka, który jest żywym wcieleniem wszystkich moich kompleksów. Wygadany, lubiany przez wszystkich, bogaty, z porządnej rodziny. Gdzie ja do niego...

traqx, nie wierze, ze ta nauczycielka tak bez powodu Cie cisnie?

A jednak.

przez Decevante 17 mar 2014, 17:24
Strasznie źle się dziś czuję, to jest mega zrypany dzień, przesrane mam od samego początku, kiedy ktoś <kto uważa się za bardzo mądrego> stwierdził że "czemu ja się tak głupio śmieję", ciekawe, że miałam wtedy twarz wykrzywioną z bólu. Ale spokojnie, ja się zemszczę. Dostanie za swoje, a że jestem mega wrażliwa i wszystko mnie obraża, to ten ktoś będzie miał bardzo duże problemy. Wkurza mnie już to<nie moja wina, że wyglądam jak porąbane dziecko downa i mam taki ryj, że sama się siebie boję...> Kurde jak ostatnio zobaczyłam swoją twarz w lustrze, to się przestraszyłam, jak ja masakrycznie wyglądam. Chyba już nic się nie da z tym zrobić, przyjdzie mi do końca życia żyć z tym piętnem.

przez Abbey 17 mar 2014, 17:29
traqx napisał(a):Ta szkoła mnie kiedyś wykończy, a w szczególności jedna nauczycielka. Już któryś raz z rzędu nie śpię cała noc ze stresu przed lekcją z nią.

boże, znam to uczucie. męczę się z dwiema nauczycielkami przez całe liceum :?
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Sortuj wg