"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez smutna48 02 paź 2007, 15:11
Bethi jestes wielka od lat się zastanawiałam dlaczego teraz juz wiem.... szkoda, że nie jestem na tym drugim miejscu i nie odnosze do innych tak jak oni do mnie a może zacznę pokaze co po niektorym ich "własne odbicie w luztrze????"
dobra wracam do pisania bleeeeeeeeeeeeeeeeee
smutna48

przez Zośka 02 paź 2007, 15:12
próbowałam.. nic nie daje a tylko czuje sie sztuczna, nie potrafie byc zimna i bezwzgledna. tylko mam wyzuty sumienia gdy kogos tak potraktuje, lecz procz niego. Dla niego jestem teraz jedynie oschla , wredna i zimna. nie ma juz dobroci. wykorzystal caly jej naklad we mnie, az dlugo musiala sie odtwarzac.
jak wczoraj mialam cudowny nastroj, i p[oczucie zamkniecia za soba okropnego rozdzialu zycia, bo poszlam oddac mu wszystkie jego rzeczy, tak dzis nawet te 10 min z nim mnie doluja. co ten czlowiek ze mna robi. wystarczy sama jego obecnosc obok a juz ucieka ze mnie caly entuzjazm i radosc, usmiech z twarzy i optymizm, a do oczu naplywaja lzy ale tylko gdy jestem sama
" Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"

przez depresyjny86 02 paź 2007, 16:18
Ja teznie potrafie zmienić sięw zinego i oschłego człowieka.....po prostu nie potrafie :(
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zośka 02 paź 2007, 16:21
nie chce aby nieskromnie zabrzmialo ale wlasnie to sie nam chwali. jestesmy po prostu wartosciowymi osobami, wrazliwymi i dobroczynnymi. Gdyby bylo wiecej takich osob na swiecie wygladalby on zupelnie inaczej

przez smutna48 02 paź 2007, 16:22
W tym sęk że ja tez :cry: dlatego dostaje po d... całe zycie i tak chyba bede dostawac do usr... smierci :cry:
smutna48

przez Zośka 02 paź 2007, 16:24
to nie bedziesz sama, bo ze mna bedzie tak samo

przez smutna48 02 paź 2007, 16:26
witaj w tym niechwalebnym gronie :cry:

Nie wiem a może brak nam egoizmu???? myślimy o innych zamiast o sobie nie mowię ze takiego mur beton ale chociaz odrobiny ????
smutna48

przez Zośka 02 paź 2007, 16:28
o tym to jestem przekonana, bo zamiast siebie stawiamy na pierwszym miejscu innych - przynajmniej ja tak mam. najpierw zajmuje sie ich problemami i sprawami dopiero potem swoimi, co nie wychodzi mi na dobre.

przez smutna48 02 paź 2007, 16:32
to teraz zrób coś dla siebie rozchmurz sie :) http://www.g-ce.pl/kici/
tule ;)
smutna48

przez Zośka 02 paź 2007, 16:40
dziekuje:)
jakie slodkie:)
wciaz sie staram:)

przez Jaśkowa 02 paź 2007, 20:26
jestem, gruba, mam fatalną twarz i piegi, jakiś bałagan na głowie, połamałam paznokcie, nie mogę na siebie patrzeć no i zaczynam mieć ogromne wyrzuty sumienia jak zjem, wczoraj wieczorem byliśmy u znajomych zjadłam tam ciastko i kostkę czekolady bo nie mogłam sobie odmówić, ale potem nagle straciłam humor i czułam się fatalnie koszmar...jestem porażką totalną :evil:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez smutna48 02 paź 2007, 20:33
Jaśkowa będe bila a do Ciebie mam nie daleko ;) nie mów tak!!!!!!
jaką porażką przestań !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a CO do kawałka czekolady to k...e coś się od zycia nalezy nie choćby malego ni eprzesadzaj i wcale nie jestes gruba widziałm zdjecie ni emow takkkkkk nununununununuuuuuuuuuuuuu
smutna48

przez gusia 02 paź 2007, 20:35
Jaśkowa napisał(a):estem, gruba,

Że co? :shock:
Jaśkowa napisał(a):mam fatalną twarz i piegi,

Nie..
Jaśkowa napisał(a):jakiś bałagan na głowie,

niejedna zazdościłaby i pewnie tak jest.
Jaśkowa napisał(a):połamałam paznokcie,

Też,no ale Jaśkowa :> nie ma dołów z powodu połamanych paznokci :* skróć ładnie a niebawem odrosną ;)i będą mocniejsze ;)

Jaśkowa napisał(a):jestem porażką totalną

Żadną porazką tylko fajną kobitką ,jazda do "ludzie z forum",popatrzec na foto i powiedz sobie ,"Jestem zajebistą babką,mam doła ,bo mam ale on przejdzie bo już nie raz ,nie dwa tak było.Jestem silna i dam radę" :))))

Popłacz jak trzeba....przecież ja to mialam dokladnie wczoraj,każdemu sie takie dni zdażają,jeszcze ta dzisiejsza pogoda....ehh ,głowa do góry i nie smutaj :*:*:*
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez smutna48 02 paź 2007, 20:38
Niech mnie ktos przytuli :cry:
smutna48

Sortuj wg