"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez smutna48 02 paź 2007, 08:50
Jąskowa co prawda to prawda potem człowiek wygląda jak rodzynek :? ma wszelakie bole i sie kurczy :shock: choć mi daleko do tego stanu rzeczy to porazajace :lol: najwazniejsze jest to co ma się w środku ;) a z resztą wy i tak przesadzacie jak "mowi" Jąskowa ;)
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez anette 02 paź 2007, 09:47
jak to jest, że wszyscy potrafią dawac 'złote rady', a gdy potrzebujesz pomocy- znikają? dlaczego trafiam jedynie na 'chwilowych' przyjaciół? gdy chcę porozmawiac słyszę ciszę, albo rady rodem z magazynów dla kobiet.
ta cisza nie jest nawet tak straszna. jestem przyzwyczajona do samotności
boli mnie jednak, że tym darem obdarowuje mnie osoba, która ciagle powtarza, że jest moim przyjacielem...
JEŚLI KTOŚ NAPOTKA KOGOŚ, KTO BUSZUJE W ZBOŻU...
ZOSTAŃ, ZAPLĄTAŁAM SKRZYDŁA W ŚPIEW
ZOSTAŃ, BRZEGIEM DŹWIĘKU TAŃCZYĆ CHCĘ...

przez <Mariusz> 02 paź 2007, 12:29
Jaśkowa, ale fotka jest z wiosny ;) i nie 93, a 105 :D z tym że nic mi nie przeszkadza... no może przy wiązaniu butów ;)
" Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi" Drzem

http://kwiartur.wrzuta.pl/audio/n1YdA2R ... do_kolyski

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Goplaneczka 02 paź 2007, 12:48
anette napisał(a):jak to jest, że wszyscy potrafią dawac 'złote rady', a gdy potrzebujesz pomocy- znikają? dlaczego trafiam jedynie na 'chwilowych' przyjaciół? gdy chcę porozmawiac słyszę ciszę, albo rady rodem z magazynów dla kobiet.

A co sama dajesz w zamian?
Goplaneczka

przez smutna48 02 paź 2007, 13:16
Czyli dość świerza przesadzasz z tego co czytam jestes wysoki wiec tego tak nie widac ...
anette ja czasami podobnie myśłe jak Ty... z tym że mam tak że duzo z siebie daje za dobra jestem dla ludzi a oni maja to wiesz gdzie :(
Susan Taylor

przez Goplaneczka 02 paź 2007, 13:18
Smutna, masz rację, we wszystkim trzeba mieć umiar i zachować granice... Jeśli pozwolisz ludziom na za dużo-włażą na łeb. Nie dobrze jest tylko brać i źle jest tylko dawać.
Goplaneczka

przez smutna48 02 paź 2007, 13:22
Goplaneczka napisał(a):Jeśli pozwolisz ludziom na za dużo-włażą na łeb.

no włąsnie a czemu ludzie są mili tylko jak czegoś chcą????

:cry: ale ja juz taka jestem urodziłam się taka i nie wiem czy uda mi się to zmienić ... wiecie chciała bym czasami być po tej drugiej stronie dostawać i miec gdzies byle juz nie cierpiec przez to wszystko albo być taką "niedobra dziewczynka" taka zimna zła moze tak było by mi łatwiej :cry:
Susan Taylor

przez depresyjny86 02 paź 2007, 13:25
Jeśli pozwolisz ludziom na za dużo-włażą na łeb. Nie dobrze jest tylko brać i źle jest tylko dawać.

Całkowicie się zgadzam z tym zdaniem.
Ja zawsze tylko dawałem innym ludziom....a Ci inni ludzie mieli mnie gdzieś :(
:)

przez smutna48 02 paź 2007, 13:27
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Susan Taylor

przez depresyjny86 02 paź 2007, 13:47
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Teraz poziom uśmiechow i placzących minek zostal wyrównany ;)
:)

przez smutna48 02 paź 2007, 13:53
taaaaaaa :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Obrazek i po co ja słucham dzemu no zaraz mi się łzy skoncza :cry:
Susan Taylor

przez Zośka 02 paź 2007, 15:03
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ja to zawsze musze miec pecha. nawet bedac w innym miescie musze natknac sie na mojego bylego, zbieg okolicznosci czy moj pech? masakra.. a ja jestem za dobra i dla niego i dla calej reszty ludzkosci ciagle daje, pomagam, wspieram, jestem gdy mnie potrzebuja , lecz gdy ja jestem w potrzebie zawsze zostaje sama... chyba nawet sie do tego przyzwyczailam. jest ciezko ale da sie wytrzymac. a na dodatek odzywa sie moj nalog a ja nie posiadam zadnych papierosow :cry: :cry:
" Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"

przez smutna48 02 paź 2007, 15:05
To samo mam Zosiu ;( <TULE> nie smuc się :( :D

a może by tak zamienić sie w tych co nas tak traktują ...popomiatac nimi troche :twisted: pokazac że tez można się wypiąć na nich eghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Susan Taylor

przez Pstryk 02 paź 2007, 15:07
człowiek nerwica napisał(a):Musze wiedzieć co dalej z sobą zrobić,jakie podjąc kroki wobec siebie,bo tak jak teraz być nie może....przede wszystkim musze jakoś żyć z ludżmi a nie obok nich..

O, coś Ciebie ruszyło, jakaś struna została poruszona. To świetnie Darek, to moment na zmiany :P

anette napisał(a):ta cisza nie jest nawet tak straszna. jestem przyzwyczajona do samotności
boli mnie jednak, że tym darem obdarowuje mnie osoba, która ciagle powtarza, że jest moim przyjacielem...

Cisza i samotność nie są straszne, gdy się je kreatywnie wykorzystuje. A mi się wydaje, że Ty się zagrzebujesz aby się schować, na przykład przed tym pseudo przyjacielem, zamiast go wypędzić ze swojej przestrzeni, sama wolisz się usunąć.

smutna48 napisał(a):no włąsnie a czemu ludzie są mili tylko jak czegoś chcą????

Bo tak się ukształtowała psychika ludzka przez wieki: jako dzieci byliśmy chwaleni tylko, gdy robiliśmy to, co sobie życzyli rodzice... Taki stereotyp...
Pstryk

Sortuj wg