"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez AddictGirl21 05 mar 2014, 00:22
( Dean )^2, Jak to Ferdek mówi; " A zasadził Ci ktoś kiedyś kopa w dupę?!?".......................Jesteś młodym facetem i całe życie przed Tobą! Wiem są brudne myśli, paskudne konfabulacje ale to Twoja podświadomość Cię oszukuję. Zbyt dużo złego tam napchałeś. Musisz oczyścić umysł i jak to się mówi iść do przodu. Wiadomo potknięcia będą, nikt nie ma lekko ale istnieje coś takiego jak siła, wola walki. I spokojnie, ja też jestem beznadziejnym przypadkiem ale uwierz mi, przy dobrych chęciach z każdego BAGNA da się wygrzebać a ............później się tylko obtrzepujesz i zaczynasz żyć a nie istnieć! Trzymam kciuki Bracie i uszy do góry!!!!!!!!!!!!!
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez ( Dean )^2 05 mar 2014, 00:27
Dziekuje za te słowa ale zbyt wiele razy już je sobie powtarzałem żeby w nie uwierzyć.Nie jestem już taki młody wiele drzwi zamknęło się przedemną na zawsze,szczerze umarłem już mentalnie,życiowo.Gardze sobą bo mam powody.Nic się nie zmieni już.Wiem że wina tkwi we mnie ale nie umiem tego zmienić.To nie dół to rzeczywistość.
Najgorszy jest wiatr.

przez AddictGirl21 05 mar 2014, 00:30
( Dean )^2, ....wybacz więc sobie, wybacz i zacznij wszystko od nowa.....
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jetodik 05 mar 2014, 00:33
( Dean )^2,
Nie jestem już taki młody wiele drzwi zamknęło się przedemną

pozwole sobie się wtrącić - nie wkurviaj ludzi starszych od siebie - kontynuujcie dalszą dyskusję...
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez buka 05 mar 2014, 00:33
Jestem na dnie,tak mocno że trudno to sobie wyobrazić.Już robią mi się zakola a jestem przecież młody.

moje kondolencje:(

przez ( Dean )^2 05 mar 2014, 00:35
Dużo razy już to robiłem,zrobiłbym to jeszcze raz,ale nie ma dla mnie już nowego początku,nie da się zaczynać ciągle wszystkiego od nowa,konsekwencje tego kim jestem ciągną sie za mną i już od tego nie ucieknę.

moje kondolencje:(

Bez śmichów.... :pirate: tylko ja łysieję oczywiscie ze wszystkich moich znajomych i rodziny tak jakbym miał mało problemów..
Najgorszy jest wiatr.

przez marwil 05 mar 2014, 09:58
( Dean )^2, Zakola :)
To nie zakola - to wysokie czoło lekko zachodzące na kark.
Łyse jest piekne i świadczy o wysokim poziomie testosteronu. Pożegnałem się świadomie z włosami już w wieku 18 lat nie mając jeszcze żadnych zakol.
Po co Ci włosy? Kobietom dodają urody i służą do zaciągania do jaskini ;) a Ty chcesz być Ibiszem?
Włosy to ewolucyjny przezytek, czapkę na zimę kupisz wszędzie, chyba że lubisz mycie włosów, suszenie, żelowanie, stroszenie lub czesanie, wydawanie kasy na fryzjera i walkę z łupieżem. To również potencjalne siedlisko pasożytów.
Polecam żyletę max co 2 dni na 0.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez Decevante 05 mar 2014, 14:07
Boję się strasznie tego czegoś. Co oni wymyślają. Zwaliłam znowu maturę tym razem z biologii. I do tego źle mi poszedł test z biologii. Za co się nie wezmę, to sp.erdolę. Do niczego się nie nadaję. Dzisiaj mam taki depresyjny nastrój, że aż mam myśli samobójcze. Co za ch..owy dzień!!

przez ja123 05 mar 2014, 14:31
( Dean )^2, ( Dean )^2, ja jestem starszy od ciebie, lysiec zaczalem w wieku 20l, mam teraz 28 a wygladam na ok 35, ( juz mi chyba ta wieloletnia depresja na ryj wyszla) . zeby ci przedstawic moje zycie to zacytuje ci slowa mojego kolegi (jeszcze swieze bo z wczoraj ) "jakbym zyl tak jak ty to juz bym sie dawno zastrzelil", takze jezeli to pocieszajace tez latwo nie mam, a lysina sie nie masz co przejmowac wyglad dla bab nie ma ostatecznie wielkiego znaczenia... To czy cos "osiagnales" czy nie, nie jest kompletnie istotne, tzw osiagniecia sluza tylko do tego zeby sie dowartosciowywac a opieranie wlasnej wartosci na tym co sie osiagnelo jest glupie i smieszne , nie sprawdzi sie ostatecznie. Szczesliwym mozna byc w kazdym wieku to jest "tylko" kwestia uporzadkowania glowy... To nie ma tak ze nie dasz rady, ile razy juz tak sobie mowilem, ale honor (mowiac polzartem) mi nie pozwala zeby umrzec w tak ch..ym nastroju, taki sponiewierany, nigdy w zyciu!

przez mark123 05 mar 2014, 14:47
Niedobrze, obronę mogę mieć jeszcze w tym miesiącu.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez traqx 05 mar 2014, 16:42
Mam dość, ta szkoła mnie wykańcza psychicznie. Niektórzy "nauczyciele" naprawdę nie powinni pracować w szkole i mieć kontaktu z młodymi ludźmi...

przez koszykova 05 mar 2014, 17:05
traqx, niektórzy to w ogóle nie powinni zostawać nauczycielami i pracować z dziećmi/młodzieżą.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez asl 05 mar 2014, 20:15
( Dean )^2 napisał(a):Dziekuje za te słowa ale zbyt wiele razy już je sobie powtarzałem żeby w nie uwierzyć.Nie jestem już taki młody wiele drzwi zamknęło się przedemną na zawsze,szczerze umarłem już mentalnie,życiowo.Gardze sobą bo mam powody.Nic się nie zmieni już.Wiem że wina tkwi we mnie ale nie umiem tego zmienić.To nie dół to rzeczywistość.

to ile masz lat?
asl

przez ( Dean )^2 05 mar 2014, 21:39
marwil napisał(a):( Dean )^2, Zakola :)
To nie zakola - to wysokie czoło lekko zachodzące na kark.
Łyse jest piekne i świadczy o wysokim poziomie testosteronu. Pożegnałem się świadomie z włosami już w wieku 18 lat nie mając jeszcze żadnych zakol.
Po co Ci włosy? Kobietom dodają urody i służą do zaciągania do jaskini ;) a Ty chcesz być Ibiszem?
Włosy to ewolucyjny przezytek, czapkę na zimę kupisz wszędzie, chyba że lubisz mycie włosów, suszenie, żelowanie, stroszenie lub czesanie, wydawanie kasy na fryzjera i walkę z łupieżem. To również potencjalne siedlisko pasożytów.
Polecam żyletę max co 2 dni na 0.

Hihi zeszło na włosy,a akurat to najmniejszy problem...Gdybym uczył się dobrze,miał dziewczynę,zdrową psychikę to bym sie tym za bardzo nie przejmował tym bardziej że zakola mam jeszcze nie duże i biore Propecie.Tyle że nie mam nic a jeszcze włosy gubie....Tak jakbym miał za dużo pewności siebie...

to ile masz lat?

24 w tym roku....i oczywiście 0 związków,1 przyjaciel,dopiero 2 rok studiów ale mam na tyle niską średnią że nie ma szans na to żebym nadrobił braki i dostał się na dobrą specjalizacje...chyba że bym nigdzie nie wychodził ale wtedy nigdy nie znajde dziewczyny,przyjaciół i nie nauczę się żyć wśród ludzi...witajcie w moim świecie...
Najgorszy jest wiatr.

Sortuj wg